Apartament 3 camere etaj 4
Apartament cu 3 camere,baie,2 holuri,gresie,faianță, parchet,usa metalica,centrala termica ,beci.telefon
1231 EUR/m2 | 65 m2
Oprișani, Turda, Cluj
13 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1231 EUR/m2 | 65 m2
Oprișani, Turda, Cluj
13 mai
Persoana fizică Vând apartament cu 3 camere pe Strada Amurgului nr34, semidecomandat, complect utilat.
1644 EUR/m2 | 45 m2
Turda, Cluj
12 mai
Vând ap. cu 3 cam. în Turda parțial mobilat (dormitor și bucătărie) situat la etaj 3 pe mijloc izolat int și ext.G+F+P uși schimbate, balcon 4 m închis geamuri termopan. Ap. se află într-o zona bună 1 min. de stație autobus, 3 min. de piața, Kaufland, Turda Arena loc parcare plătit 2025
1368 EUR/m2 | 57 m2
Turda, Cluj
12 mai
Apartament 3 camere decomandat Suprafața 56mp etaj 1 Strada Constructorilor nr 14,bloc B3
1500 EUR/m2 | 56 m2
Micro+1, Turda, Cluj
10 mai
Etaj 1 Compartimentare practică Zonă bună, aproape de magazine, școli, transport Ideal pentru familie sau investiție
1563 EUR/m2 | 48 m2
Turda, Cluj
9 mai
Apartament cu 3 camere, Calea Victoriei nr 116 bloc g2 ap.1
1493 EUR/m2 | 67 m2
Turda, Cluj
9 mai
se vinde apartament 3 camere,are termopan, ușă metalică și centrală termică nouă,ap trebuie renovat
1300 EUR/m2 | 50 m2
Turda, Cluj
9 mai
Apartamen situat pe Calea Victorie nr. 19, compus din 3 camere bucatarie baie si balcon, etaj 2, peste drum de cofetaria Savarina. Tel:
1500 EUR/m2 | 60 m2
Turda, Cluj
6 mai
Apartament 3 camere, decomandat, 63 mp, bucătărie, baie, 3 holuri, 2 cămări, 1 debara, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, etaj 4, hidroizolație in stare foarte bună, izolat în interior cu polistiren de 5mm iar exterior de 10 mm, mobilat și utilat. Se afla în zona Micro III, in vecinătatea cartierului ...
1190 EUR/m2 | 63 m2
Opri%c8%99ani, Turda, Cluj
4 mai
Ap este pe str Lotus 2,etaj 4,2 dormitoare,2 bai,living+ bucatarie,este izolat exterior ,izolat cu tabla,renovat, instalație electrica si sanitara noua,aer conditionat,centrala noua cu condensare,mobilat utilat ,2 locuri de parcare
1406 EUR/m2 | 64 m2
Turda, Cluj
4 mai
De vanzare apartament decomandat cu 3 camere in Turda, zona Micro II str. Calea Victoriei nr 17 bloc C5 scara din mijloc, apartamentul cu jaluzelele albe din poze,blocul perpendicular pe șoseaua fără zgomot, vedere pe ambele părți ale blocului preț 95000 euro. Acesta este situat la etajul 3 al unui ...
1385 EUR/m2 | 65 m2
Turda, Cluj
2 mai
Vând apartament cu 3 camere in zona Micro 1 aproape de malul Arieșului și școală. Apartamentul are centrală termică și geamuri termopan. Necesită renovare.
1053 EUR/m2 | 47 m2
Turda, Cluj
29 aprilie
Apartament spațios de vânzare ideal pentru familie!Turda, județul Cluj Se oferă spre vânzare un apartament confortabil și bine întreținut, perfect pentru cei care își doresc un cămin primitor și eficient. Apartamentul este în Turda, micro 3 Detalii principale: 3 camere luminoase 2 băi 2 balcoane Cămară ...
1162 EUR/m2 | 68 m2
Turda, Cluj
21 aprilie
Vând apartament in micro1strada constructorilor Nr 18bloc b4 etaj4 cu trei camere balcon centrala la preț de 75000euro urgent negociabil informații la telefon În Turda
1172 EUR/m2 | 64 m2
Turda, Cluj
17 aprilie
Vand apartament 3 camere decomandate stil vagon suprafata 50,20mp plus cota parte din uscatoria ce este pe etaj langa noi plus balcon inchis ,str. Lianelor nr 3 este situat la etajul 4 4 este izolat pe exterior si acoperiș refăcut, balcon închis toate actele sunt in regula nu se vinde prin credit bancar ...
12 EUR/m2 | 5,020 m2
Turda, Cluj
16 aprilie
Apartament de vanzare str 22 decembrie (armata rosie) Turda -apartamentul are o suprafata de 75 mp, et1, -iest compus din 2 cam 1 living 1 bucătărie 1 baie 1hol. -în apartament sant toate condițiile. - gaz -apa -internet -curent electric -interfon -centrală, calorifere -Apartamentul se vinde mobilat ...
1133 EUR/m2 | 75 m2
Turda, Cluj
10 aprilie
Vând apartament cu 3 camere decomandat situat în zona centrală,Turda, 70 mp , +garaj din bolțari + boxă subsol .. Preț 110.000 euro,negociabil.... Informații la telefon .....Se vinde mobilat exact cu ce e în poze!
1571 EUR/m2 | 70 m2
Central, Turda, Cluj
2 aprilie
apartament 3 camere bloc din cărămidă.str toamnei.compus din 3 camere bucătărie baie balcon închis.foarte aproape de școală piața .policlinica diagnostic. stație de autobuz lidl .kaufland
1417 EUR/m2 | 48 m2
Turda, Cluj
1 aprilie
Vand ap 3 camere in Turda, rog seriozitate
1442 EUR/m2 | 68 m2
Turda, Cluj
31 martie
Apartamentul se află pe str Lotus etaj 3 aproape de cartierul primăverii,deține 2 balcoane are curte interioară,este foarte aproape de școala,grădinița,Kaufland,Lidl.
5 EUR/m2 | 58 m2
Turda, Cluj
30 martie
Vand apartament cu trei camere decomandat la etajul 3 Nuferilor 21 (micro 3)langa Peata ,Scoala kaufland ,Lidal ,Mol Mai multe informatii la nr
1491 EUR/m2 | 57 m2
Turda, Cluj
29 martie
etajul 6, lift în bloc 2 băi 3 camere cu intrări separate balcon închis zonă centrală(Maternă) geamuri termopan de lemn ușă metalică Negociabil
1250 EUR/m2 | 72 m2
Turda, Cluj
26 martie
Vand apartament 3 camere,semidecomandat,in lacalitatea Turda,jud.Cluj,zona centrala,strada Aleea N. Titulescu,cu geamuri termopan cu 3 randuri de sicla,instalatie de incalzire in teava de cupru,parchet mare de fag,60m2. Pret de vanzare 90000euro Informatii suplimentare la telefon
1500 EUR/m2 | 60 m2
Central, Turda, Cluj
26 martie
PF - Vand apartament 3 camere, situat la etajul 2 al unui imobil de 4 etaje, intr-o zona linistita, cu acces facil spre statii de autobuz, farmacii, banci, magazine si un parc de joaca. Apartamentul avand suprafata de 55 mp este compartimentat in hol, bucatarie, living de trecere cu acces pe balcon, ...
1491 EUR/m2 | 55 m2
Centrul Istoric, Turda, Cluj
22 martie
se vinde apartament cu 3 camere confort redus apartamentul este parțial renovat aproape de mijloacele de transport,scolii grădiniță si supermarketuri
1135 EUR/m2 | 37 m2
Turda, Cluj
21 martie