Vând apartament 3 camere
Persoana fizică Vând apartament cu 3 camere pe Strada Amurgului nr34, semidecomandat, complect utilat.
1644 EUR/m2 | 45 m2
Turda, Cluj
azi 13:41
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
1644 EUR/m2 | 45 m2
Turda, Cluj
azi 13:41
Vând ap. cu 3 cam. în Turda parțial mobilat (dormitor și bucătărie) situat la etaj 3 pe mijloc izolat int și ext.G+F+P uși schimbate, balcon 4 m închis geamuri termopan. Ap. se află într-o zona bună 1 min. de stație autobus, 3 min. de piața, Kaufland, Turda Arena loc parcare plătit 2025
1368 EUR/m2 | 57 m2
Turda, Cluj
azi 11:27
Blitz ofera la vanzare apartament semidecomandat cu 3 camere in Turda, zona MIcro III. Acesta este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 nivele. Suprafata utila este de 55 mp, compartimentarea se prezinta astfel: hol cu spatiu de depozitare, bucatarie, living, 2 dormitoare, 1 baie si un balcon inchis. ...
1455 EUR/m2 | 55 m2
Turda, Cluj
ieri 16:54
Blitz ofera la vanzare apartament decomandat cu 3 camere in Turda, zona Centrala. Acesta este situat la etajul 4 al unui imobil cu 4 nivele. Suprafata utila este de 64 mp, compartimentarea se prezinta astfel: hol spatios, bucatarie, living, 2 dormitoare, 1 baie , debara si 2 balcoane. De mentionat ca ...
1172 EUR/m2 | 64 m2
Turda, Cluj
ieri 16:41
Vând apartament penthouse-urile în bloc nou, cu CF și parcare proprie în curte privată, terasă 60 mp cu balustradă de sticlă securizată, ce poate fi amenajată ca terasa verde, balcon 4 mp, balcon 7 mp. Imobilul se găsește în zona centrală, la 5 minute de zona pietonală, aproape de Supermarket, Spital, ...
2951 EUR/m2 | 61 m2
Central, Turda, Cluj
ieri 15:58
Apartament situat la demisolul unui bloc, finisat, cu CF
1404 EUR/m2 | 57 m2
Central, Turda, Cluj
ieri 15:57
Vând apartament în bloc nou cu CF, zona centrală, parcare proprie în curte privata, balcon 4 mp. La 5 min de centrul orașului, Supermarket, Spital, Școala, Grădiniță. Etaj 2 Semifinisat
1897 EUR/m2 | 58 m2
Central, Turda, Cluj
ieri 15:57
Apartament 3 camere decomandat Suprafața 56mp etaj 1 Strada Constructorilor nr 14,bloc B3
1500 EUR/m2 | 56 m2
Micro+1, Turda, Cluj
10 mai
Etaj 1 Compartimentare practică Zonă bună, aproape de magazine, școli, transport Ideal pentru familie sau investiție
1563 EUR/m2 | 48 m2
Turda, Cluj
9 mai
Apartament cu 3 camere, Calea Victoriei nr 116 bloc g2 ap.1
1493 EUR/m2 | 67 m2
Turda, Cluj
9 mai
se vinde apartament 3 camere,are termopan, ușă metalică și centrală termică nouă,ap trebuie renovat
1300 EUR/m2 | 50 m2
Turda, Cluj
9 mai
Capital Imobiliare vă oferă spre vânzare cu comision 0 la cumparator apartament situat central intr-o zonă liniștită departe de traficul intens,la etajul 3 din 3, compus din 3 camere spatioase,1 hol,1 baie,1 cămară alimente. Imobilul este complet mobilat si utilat,având suprafața utilă de 61 mp, orientare ...
1475 EUR/m2 | 61 m2
Central, Turda, Cluj
6 mai
Apartamen situat pe Calea Victorie nr. 19, compus din 3 camere bucatarie baie si balcon, etaj 2, peste drum de cofetaria Savarina. Tel:
1500 EUR/m2 | 60 m2
Turda, Cluj
6 mai
Apartament 3 camere, decomandat, 63 mp, bucătărie, baie, 3 holuri, 2 cămări, 1 debara, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, etaj 4, hidroizolație in stare foarte bună, izolat în interior cu polistiren de 5mm iar exterior de 10 mm, mobilat și utilat. Se afla în zona Micro III, in vecinătatea cartierului ...
1190 EUR/m2 | 63 m2
Opri%c8%99ani, Turda, Cluj
4 mai
Ap este pe str Lotus 2,etaj 4,2 dormitoare,2 bai,living+ bucatarie,este izolat exterior ,izolat cu tabla,renovat, instalație electrica si sanitara noua,aer conditionat,centrala noua cu condensare,mobilat utilat ,2 locuri de parcare
1406 EUR/m2 | 64 m2
Turda, Cluj
4 mai
De vanzare apartament decomandat cu 3 camere in Turda, zona Micro II str. Calea Victoriei nr 17 bloc C5 scara din mijloc, apartamentul cu jaluzelele albe din poze,blocul perpendicular pe șoseaua fără zgomot, vedere pe ambele părți ale blocului preț 95000 euro. Acesta este situat la etajul 3 al unui ...
1385 EUR/m2 | 65 m2
Turda, Cluj
2 mai
Vând apartament cu 3 camere in zona Micro 1 aproape de malul Arieșului și școală. Apartamentul are centrală termică și geamuri termopan. Necesită renovare.
1053 EUR/m2 | 47 m2
Turda, Cluj
29 aprilie
Apartament cu 3 camere,baie,2 holuri,gresie,faianță, parchet,usa metalica,centrala termica ,beci.telefon
1231 EUR/m2 | 65 m2
Oprișani, Turda, Cluj
27 aprilie
Apartament spațios de vânzare ideal pentru familie!Turda, județul Cluj Se oferă spre vânzare un apartament confortabil și bine întreținut, perfect pentru cei care își doresc un cămin primitor și eficient. Apartamentul este în Turda, micro 3 Detalii principale: 3 camere luminoase 2 băi 2 balcoane Cămară ...
1162 EUR/m2 | 68 m2
Turda, Cluj
21 aprilie
Vând apartament in micro1strada constructorilor Nr 18bloc b4 etaj4 cu trei camere balcon centrala la preț de 75000euro urgent negociabil informații la telefon În Turda
1172 EUR/m2 | 64 m2
Turda, Cluj
17 aprilie