Apartamente 3 camere Craiova Dolj

Promovat
Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara
8

Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara

Vând apartament decomandat cu o suprafață utilă de 41 mp și balcon inclus in interior unde se afla centrala termica,frigiderul , masina de spalat rufe. Apartamentul este la etajul 3 4 dar masarda este locuita sunt apartamente bloc nou construit în 2019 și izolat termic. Locuința este dotata cu usa metalica ...

2927 EUR/m2 | 41 m2

1+Mai, Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament Valea Rosie
5
1

vand apartament Valea Rosie

Vând apartament în Valea Roșie SE VINDE MOBILAT cu tot ce se vede în el . Pt mai multe detalii:

2000 EUR/m2 | 38 m2

Craiova, Dolj

Apartament cu trei camere decomandat in Calea Bucuresti
9
10

Apartament cu trei camere decomandat in Calea Bucuresti

Apartament cu 3 camere decomandat, bilateral, etaj 3 din 4, imbunatatit in zona Mall Electroputere (Calea Bucuresti). Se vinde mobilat si utilat. Constructie 1986. Suprafata utila totala 66,8 mp.

Craiova, Dolj

Proprietar vand apartament 3 camere zona Piata Garii
8

Proprietar vand apartament 3 camere zona Piata Garii

Vand apartament 3 camere decomandate, 2 balcoane, situat la etajul 4 7, suprafata totala 77.21 mp. Apartamentul are centrala termica, 2 aparate de AC, tamplarie termopan, instalatii electrica si sanitara schimbate. Apartamentul se vinde mobilat.

2121 EUR/m2 | 70 m2

Garii, Craiova, Dolj

3 camere, cartier Sarari, 2 băi, mobilat complet, direct proprietar
10
3

Apartament 3 camere decomandat complet mobilat și utilat Str. Sărărilor nr. 49 Direct proprietar Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat, spatios, luminos si gata de mutare imediata, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc construit în 1992, anvelopat exterior, ceea ce asigură costuri ...

2191 EUR/m2 | 68 m2

Craiova, Dolj

Vand apartament 3 camere
8
22

Vand apartament 3 camere

PRIVAT Vând apartament cu 3 camere de lux decomandat,2 balcoane, în zona Hanul Doctorului pe Calea București vis-a-vis de Hotel Sydney la un km de Aeroport. Cinci minute de Mall Electroputere . Mijloc de transport în comun disponibil. O zona extrem de liniștită.. Cu vedere panoramica spre școală ...

1749 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

apartament 3  decomandat,  1 Mai ,Craiova ,Dolj
8
9

apartament 3 decomandat, 1 Mai ,Craiova ,Dolj

Apartament 3 camere ,decomandat ,de vinzare cartierul 1 Mai Craiova, Dolj,centrala ,ac ,usi interioare inlocuite,2 bai ,suprafata 72m utili acoperi s hidroizolatie,et 4 ,pret 122000Euro negociabil

1694 EUR/m2 | 72 m2

1 Mai, Craiova, Dolj

 Vand apartament 3 camere
10
1

Vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere, situat pe Str. General Dragalina, într-un bloc privat, cu doar 2 apartamente pe etaj. Suprafață utilă: 62.35mp Etaj 4 4 Acoperiș din tablă Bilka Curte privată închisă Acces cu porți automate și telecomandă Loc de parcare privat inclus Apartamentul ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere,Craiova,zona Sucpi 8

Apartament 3 camere,Craiova,zona Sucpi

Apartament 3 camere Craiova zona Sucpi,decomandat,etaj2 4.

2016 EUR/m2 | 64 m2

Craiova, Dolj

vand apartament 10

vand apartament

3 camere langa gradina langa gradina botanica severinului groapa vizvi de scoala 12 craiova decebal

1970 EUR/m2 | 66 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere zona rezidentiala
10
3

Apartament 3 camere zona rezidentiala

Apartament 80mp utili in constructie 2006 cu 6 apartamente din caramida, curte comuna, mobilat, microcentrala, aer condiționat, boxa 12 mp.

2375 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere decomandate, 78 mp, boxa, parter inalt, 149500 euro
5
1

Apartament spațios cu 3 camere decomandate, având o suprafață utilă de 78 mp, situat în zona George Enescu. Locuința se află la parterul unui bloc de 4 etaje solid, construit în anul 1990. Apartamentul beneficiază de o compartimentare eficientă, oferind camere generoase și luminoase: un living primitor, ...

1917 EUR/m2 | 78 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere,etj.2 4,renovat total-calitate premium!
11

Apartament 3 camere,etj.2 4,renovat total-calitate premium!

Proprietar,vand apartament cu 3 camere semidecomandate,renovat recent de la 0,realizat cu atentie la fiecare detaliu-atat ca aspect,cat si calitatea executiei, etaj 2 4 Craiovita Noua- zona Scoala 30,cu : -centrala termica Motan, -balcon inchis termopan QFORT( feronerie calitate superioara) cu parchet+izolatie, ...

2469 EUR/m2 | 51 m2

Craiovita%252bNoua, Craiova, Dolj

Vând apartament decomandat, cu 3 camere, în 1 mai
10
3

Vând apartament decomandat, cu 3 camere, în 1 mai

Proprietar vând apartament cu 3 camere, decomandat, bilateral, etajul 4 din 4, mobilat, renovat complet, având acoperișul refăcut, situat în cartierul 1 Mai, zona Școlii nr.36. Anul construcției este 1983. Are o suprafață utilă de 71,84 mp, încălzirea se realizează cu centrală proprie pe gaze și țevi ...

1750 EUR/m2 | 72 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere decomandate Cornițoiu
10
7

Apartament 3 camere decomandate Cornițoiu

PROPRIETAR- vand apartament 3 camere, (1 baie, 2 dormitoare, sufragerie, bucătărie open space) zona Cornitoiu. Situat la et.1 al unui bloc de 4 etaje, este izolat exterior. Apartamentul a fost renovat in anul 2020 (inclusiv instalația electrica refacută), dispune de centrala proprie. Apartamentul se ...

2160 EUR/m2 | 75 m2

Craiova, Dolj

Vand(inchiriez) apartament ultracentral Craiova
14

Vand(inchiriez) apartament ultracentral Craiova