Apartamente 3 camere Craiova Dolj

Promovat
Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara
8

Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara

Vând apartament decomandat cu o suprafață utilă de 41 mp și balcon inclus in interior unde se afla centrala termica,frigiderul , masina de spalat rufe. Apartamentul este la etajul 3 4 dar masarda este locuita sunt apartamente bloc nou construit în 2019 și izolat termic. Locuința este dotata cu usa metalica ...

2927 EUR/m2 | 41 m2

1+Mai, Craiova, Dolj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere semidecomandat .
6
2

Vand apartament 3 camere semidecomandat .

Etaj 2 din 4 Suprafata totala 69 mp! Centrala proprie.Ac Contoar apa separat pe scara blocului Bloc izolat exterior Rulouri aluminiu exterioare. Geam termopan In imediata vecinatate se afla mag Profi,Gradinita, scoala generala ,statia de autobuz. Persoana fizica ,nu acceptam agentii!

1957 EUR/m2 | 69 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere decomandat, 67 mp, zonă Electroputere Mall   centrală proprie
5
1

Apartament 3 camere decomandat, 67 mp, zonă Electroputere Mall centrală proprie

Proprietar: ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-o zonă foarte bună din Craiova (strada Sărarilor, în apropiere de Electroputere Mall). Se vinde dotat și mobilat precum în fotografii. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 4, într-un bloc bine întreținut. Compartimentare: * ...

2373 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

3 camere, cartier Sarari, 2 băi, mobilat complet, direct proprietar
10
3

Apartament 3 camere decomandat complet mobilat și utilat Str. Sărărilor nr. 49 Direct proprietar Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat, spatios, luminos si gata de mutare imediata, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc construit în 1992, anvelopat exterior, ceea ce asigură costuri ...

2191 EUR/m2 | 68 m2

Craiova, Dolj

Ap 3 camere, Brazda zona Guliver, mobilat complet si utilat, direct proprietar
10
1

Direct proprietar, nu doresc colaborare cu agenții. Apartamentul este cu 3 camere semidecomandat, 68,5mp utili + balcon de aproape 3mp, spațios si luminos, este poziționat pe sud (doar baia este pe colț spre apus) si este pe partea din spate a blocului (deci nu spre bvd Dacia), ceea ce asigura mai ...

1986 EUR/m2 | 69 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere Calea București-Rotonda str.Nanterre
10
23

Apartament 3 camere Calea București-Rotonda str.Nanterre

Apartament cu 3 camere decomandate,intr-o zonă foarte bună, 68 mp, construit pe cadre din beton și zidărie din cărămidă, etaj 2 . Apartamentul are 2 balcoane. Zonă centrală, la câteva minute de centrul Craiovei, strada Nanterre, școlile 22 și 24 în vecinătate, ideal pentru familiile cu copii, dar și ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere Rovine
6
4

Apartament 3 camere Rovine

Vand apartament 3 camere decomandate, zona Rovine, trilateral: suprafata 76 m2 etaj intermediar 5 8 2 balcoane 2 bai , ambele cu geam centrala termica noua lift nou renovat- parchet, gresie, faianta, bucatarie din mdf, tamplarie qfort, usi interior noi, usa intrare metal aer conditionat Pret: ...

2184 EUR/m2 | 76 m2

Rovine, Craiova, Dolj

Vanzare ap. 3 camere decomandate ultracentral
5
17

Vanzare ap. 3 camere decomandate ultracentral

OFERTA! Traieste aici, descopera locul unde tu si familia ta va veti simti cu adevarat ACASA! Apartament ultracentral, bloc situat langa oficiul de cadastru, etaj 4 din 4, alcatuit din 3 camere decomandate cu dependinte-vezi attach , într-un bloc construit în 1981, având suprafața totala de 80,9 mp.Fiind ...

2353 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Craiova, Dolj

Proprietar - 3 decomandate Calea Bucuresti
2
5

Proprietar - 3 decomandate Calea Bucuresti

Apartament cu 3 camere decomandate, liber, bloc cu 10 apartamente, suprafata 71 mp, anul 1978, cartier Calea Bucuresti, str Dezrobirii. Avantaje: - bloc din caramida cu grinzi din beton, anvelopat, construit dupa cutremur; - centrala de apartament cu instalatia pe cupru; - suprafata generoasa - 71 mp, ...

1775 EUR/m2 | 71 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Apartament 3 camere | 92 m  | 2 balcoane | 2 locuri parcare| Magnolia
9
2

Apartament 3 camere | 92 m | 2 balcoane | 2 locuri parcare| Magnolia

Apartament 3 camere spațios 82m suprafață utila + 2 locuri de parcare | Magnolia lângă Metro Dacă îți dorești liniște, spațiu și confortul unei locuințe pregătite complet pentru familie, acest apartament din cartierul Magnolia este o alegere foarte echilibrată. Situat într-un ansamblu modern, ...

1467 EUR/m2 | 92 m2

Craiova, Dolj

vand apartament 3 camere zona Magnolia
4

vand apartament 3 camere zona Magnolia

vand apartament 3 camere, bloc nou, zona Magnolia, in spate la Peco Smart, 100 m de la Calea Bucuresti, loc de parcare inclus, proprietar persoana privata, finisaje la cheie, centrala functionala, usa si termopane gri antracit, toate utilitatile, etaj 4 4 cu placa sus.

1474 EUR/m2 | 57 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere Zona 1 Mai
10

Apartament 3 camere Zona 1 Mai

Apartament 3 camere Decomandat 80Mp Este compus din : 2 Dormitore mobilate 2 Băi Cea mare are și geam pt aerisire naturală 1 Living 1 Bucatatie mobilată și utilată 1 Balcon Apartamentul este construit in anul 1989 situat la etajul 4 4 are recent făcută hidroizolație cu o garanție de 10 ani Apartamentul ...

2350 EUR/m2 | 80 m2

1 Mai, Craiova, Dolj

Apartament decomandat 3 camere 1Mai
8
5

Apartament decomandat 3 camere 1Mai

Apartament decomandat situat in cartierul 1 Mai la V - 3 camere - centrala termica proprie - aer conditionat - 2 bai - partial mobilat - acoperis cu hidroizolatie - suprafata 77 mp - balcon -termopane an constructie 1989 etaj 4 4

1694 EUR/m2 | 72 m2

Craiova, Dolj

Particular 3 cam., et. 2, craiovita - bt (fostul rest. niela).
2
44

utilitati, imbunatatiri - parchet, gresie, faianta, geamuri termopan, balcon inchis, use intrare metal, tel. zero sapte sase cinci zero zero patru noua doi opt. .

2113 EUR/m2 | 52 m2

Craiovita%252bNoua, Craiova, Dolj

Proprietar vand Apartament 4 camere transformat 3 camere 89mp locuibil 104mp cu 2 balcoane
10
2

Ofer spre vânzare apartament decomandat, cu suprafață de 89 mp, situat la etajul 4 din 7, într-un bloc construit în 1990, poziționat excelent pe Calea București, vis-a-vis de McDonald s și lângă Piața Centrală. Apartamentul a fost transformat din 4 camere în 3 camere, rezultând un living generos, cu ...

2333 EUR/m2 | 90 m2

Siloz, Craiova, Dolj

Vand Schimb ap.3-4 camere, trilateral, o parcare subt.privata si libera in incinta complexului
9
14

Apartament 3 camere decomandat ( poate fi transformat în 4 camere ), 2 bai moderne (ambele cu aerisire), 2 balcoane placate cu travertin-piatră naturală, trilateral (V-N-E), lift, foarte spațios aflat in incinta complexului rezidential Rovine Residence fiind primul bloc construit dintr-un ansamblu de ...

2575 EUR/m2 | 85 m2

Craiova, Dolj

Vand apartament

Vand apartament

Vand apartament 3 camere, bucatarie cu salon, baie, balcon inchis si boxa.

1714 EUR/m2 | 70 m2

Brazda+lui+Novac, Craiova, Dolj

Vând apartament zona 1Mai insula
8
1

Vând apartament zona 1Mai insula

Apartamentul este ideal pt locuit cat si pt inchiriere . Deasemenea este luminos, bine intretinut. Zona este foarte cautata, proximitate 5 min de : Parc Romanescu, Facultatea de Medicina si Spital 1, doua supermarturi,farmacii , restaurante ,statii de autobuz accesibile , economisind timp. Vedere spre ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

1 Mai, Craiova, Dolj

Proprietar. Apartament trei camere decomandat Calea Bucuresti 67mp cu loc parcare
8
10

Apartament trei camere decomandat Calea Bucuresti, construcție 1986, pe cadre robuste din beton, bilateral, doua grupuri sanitare, debara, camara, balcon, etaj 3 4, la cateva minute de Mall Electroputere, LIDL, Kaufland, Sucpi, Exflor, statie tramvai si autobuz. Suprafata utila totala 67mp. Se vinde ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3camere , propietate personala
7
1

Apartament 3camere , propietate personala

Particular, ofer spre vanzare apartament 3 camere, in zona rezidențiala ,Magnolia Pielesti,apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, contorizare individuală la apa,gaze,curent, parcare cumpărată și inclusă in prețul apartamentului, toată zona in care se regăsește imobilul este asfaltata și suprafața ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

Craiova, Dolj

Promovat
Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara
8

Vand apartament 2 camere zona 1 Mai sara

2927 EUR/m2 | 41 m2

1+Mai, Craiova, Dolj

vand apartament Valea Rosie
5
1

vand apartament Valea Rosie

Vând apartament în Valea Roșie SE VINDE MOBILAT cu tot ce se vede în el . Pt mai multe detalii:

2000 EUR/m2 | 38 m2

Craiova, Dolj

Apartament cu trei camere decomandat in Calea Bucuresti
9
10

Apartament cu trei camere decomandat in Calea Bucuresti

Apartament cu 3 camere decomandat, bilateral, etaj 3 din 4, imbunatatit in zona Mall Electroputere (Calea Bucuresti). Se vinde mobilat si utilat. Constructie 1986. Suprafata utila totala 66,8 mp.

Craiova, Dolj

Proprietar vand apartament 3 camere zona Piata Garii
8

Proprietar vand apartament 3 camere zona Piata Garii

Vand apartament 3 camere decomandate, 2 balcoane, situat la etajul 4 7, suprafata totala 77.21 mp. Apartamentul are centrala termica, 2 aparate de AC, tamplarie termopan, instalatii electrica si sanitara schimbate. Apartamentul se vinde mobilat.

2121 EUR/m2 | 70 m2

Garii, Craiova, Dolj

2191 EUR/m2 | 68 m2

Craiova, Dolj

Vand apartament 3 camere
8
22

Vand apartament 3 camere

PRIVAT Vând apartament cu 3 camere de lux decomandat,2 balcoane, în zona Hanul Doctorului pe Calea București vis-a-vis de Hotel Sydney la un km de Aeroport. Cinci minute de Mall Electroputere . Mijloc de transport în comun disponibil. O zona extrem de liniștită.. Cu vedere panoramica spre școală ...

1749 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

apartament 3  decomandat,  1 Mai ,Craiova ,Dolj
8
9

apartament 3 decomandat, 1 Mai ,Craiova ,Dolj

Apartament 3 camere ,decomandat ,de vinzare cartierul 1 Mai Craiova, Dolj,centrala ,ac ,usi interioare inlocuite,2 bai ,suprafata 72m utili acoperi s hidroizolatie,et 4 ,pret 122000Euro negociabil

1694 EUR/m2 | 72 m2

1 Mai, Craiova, Dolj

 Vand apartament 3 camere
10
1

Vand apartament 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere, situat pe Str. General Dragalina, într-un bloc privat, cu doar 2 apartamente pe etaj. Suprafață utilă: 62.35mp Etaj 4 4 Acoperiș din tablă Bilka Curte privată închisă Acces cu porți automate și telecomandă Loc de parcare privat inclus Apartamentul ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere,Craiova,zona Sucpi 8

Apartament 3 camere,Craiova,zona Sucpi

Apartament 3 camere Craiova zona Sucpi,decomandat,etaj2 4.

2016 EUR/m2 | 64 m2

Craiova, Dolj

vand apartament 10

vand apartament

3 camere langa gradina langa gradina botanica severinului groapa vizvi de scoala 12 craiova decebal

1970 EUR/m2 | 66 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere zona rezidentiala
10
3

Apartament 3 camere zona rezidentiala

Apartament 80mp utili in constructie 2006 cu 6 apartamente din caramida, curte comuna, mobilat, microcentrala, aer condiționat, boxa 12 mp.

2375 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere decomandate, 78 mp, boxa, parter inalt, 149500 euro
5
1

Apartament spațios cu 3 camere decomandate, având o suprafață utilă de 78 mp, situat în zona George Enescu. Locuința se află la parterul unui bloc de 4 etaje solid, construit în anul 1990. Apartamentul beneficiază de o compartimentare eficientă, oferind camere generoase și luminoase: un living primitor, ...

1917 EUR/m2 | 78 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere,etj.2 4,renovat total-calitate premium!
11

Apartament 3 camere,etj.2 4,renovat total-calitate premium!

Proprietar,vand apartament cu 3 camere semidecomandate,renovat recent de la 0,realizat cu atentie la fiecare detaliu-atat ca aspect,cat si calitatea executiei, etaj 2 4 Craiovita Noua- zona Scoala 30,cu : -centrala termica Motan, -balcon inchis termopan QFORT( feronerie calitate superioara) cu parchet+izolatie, ...

2469 EUR/m2 | 51 m2

Craiovita%252bNoua, Craiova, Dolj

Vând apartament decomandat, cu 3 camere, în 1 mai
10
3

Vând apartament decomandat, cu 3 camere, în 1 mai

Proprietar vând apartament cu 3 camere, decomandat, bilateral, etajul 4 din 4, mobilat, renovat complet, având acoperișul refăcut, situat în cartierul 1 Mai, zona Școlii nr.36. Anul construcției este 1983. Are o suprafață utilă de 71,84 mp, încălzirea se realizează cu centrală proprie pe gaze și țevi ...

1750 EUR/m2 | 72 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere decomandate Cornițoiu
10
7

Apartament 3 camere decomandate Cornițoiu

PROPRIETAR- vand apartament 3 camere, (1 baie, 2 dormitoare, sufragerie, bucătărie open space) zona Cornitoiu. Situat la et.1 al unui bloc de 4 etaje, este izolat exterior. Apartamentul a fost renovat in anul 2020 (inclusiv instalația electrica refacută), dispune de centrala proprie. Apartamentul se ...

2160 EUR/m2 | 75 m2

Craiova, Dolj

Vand(inchiriez) apartament ultracentral Craiova
14

Vand(inchiriez) apartament ultracentral Craiova

Apartament cu 3 camere ultracentral , imbunatatit .centrala noua,usi,termopane,parchet !

2705 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Craiova, Dolj

Apartament 3 camere decomandate McDonald's
5
2

Apartament 3 camere decomandate McDonald's

Vand apartament spațios de 3 camere in Craiova, bilateral, decomandat, situat pe Calea București, vis- -vis McDonald s, cu vedere dublă: McDonald s și strada Dezrobirii.( E-uri ) Localizare excelentă -An constructie 1987 3 minute până la piață centrala 7 minute până în centru zonă liniștită, cu ...

1988 EUR/m2 | 80 m2

Craiova, Dolj

apartament 3 camere institut
2
2

apartament 3 camere institut

Apartament decomandat bilateral la Institut,intersecție Spania cu Calea București 3 camere cu suprafața 70mp Lift modernizat Etaj 7 10 Conductă de gaze pentru centrală termică Nu are alte îmbunătățiri și modificări

1857 EUR/m2 | 70 m2

Craiova, Dolj

Vand apartament 3 camere, Craiovita Noua, In spate la Niela 1

Vand apartament 3 camere, Craiovita Noua, In spate la Niela

Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Craiovița Nouă, în zona Niela, o locație liniștită și bine conectată la punctele de interes ale orașului, construit intre anii 72'- 78' Imobilul, este compartimentat eficient în living spațios, două dormitoare, bucătărie separată, ...

2041 EUR/m2 | 49 m2

Craiovita Noua, Craiova, Dolj

Vand apartament 3 camere George Enescu
5
9

Vand apartament 3 camere George Enescu

Vand apartament 3 camere decomandate, la etajul 4 4, cartier George Enescu langa Lidl. Apartamentul se vinde partial mobilat. Ca dotari apartamentul are usa metalica la intrare, tamplarie Gealan, gresie si faianta Spania, instalatiile electrice si sanitare refacute de la zero, acoperis refacut, alarma, ...

1667 EUR/m2 | 78 m2

Craiova, Dolj

Apartament central 3 camere
7
1

Apartament central 3 camere

PROPRIETAR De vânzare apartament 3 camere situat central la 400 Piață centrală, 300-400 de metri Mchonald"s, scoala la 200 m, în apropriere Colegiul Militar Tudor Vladimirescu. -55mp, suprafață utila fiind de 60mp -central proprie montata recent( este încă în garanție) -bloc din 1970 din cărămidă -izolat ...

1783 EUR/m2 | 60 m2

Calea Bucuresti, Craiova, Dolj

Apartament 100 m2 complet renovat zona Guliver
9
3

Apartament 100 m2 complet renovat zona Guliver

Apartament 2 dormitoare + living spatios Renovat complet | Etaj 2 | Zona Grădinița Guliver Se vinde apartament complet renovat, situat la etajul 2, în zona Grădinița Guliver. Apartamentul a fost recompartimentat din 4 camere, rezultând un spațiu modern cu 2 dormitoare, 2 bai și un living generos. ...

2500 EUR/m2 | 100 m2

Craiova, Dolj

Vând apartament semidecomandat-Craiovita Nouă
5
3

Vând apartament semidecomandat-Craiovita Nouă

-Apartament cu 3 camere semidecomandat -Renovat parțial -etajul 7 din 10 -blocul conține lift -bloc turn -suprafață de 52m -încalzire prin termoficare -balcon -zona bigul vechi Craiovita Nouă Apartamentul se vinde cu tot cu mobilier. Pentru mai multe detalii mă puteți contacta în privat.

1577 EUR/m2 | 52 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, Rovine 2 4 semidecomandat
10
6

Apartament 3 camere, Rovine 2 4 semidecomandat

Apartament 3 camere, semidecomandat, situat in cart Rovine et 2 4, 62 mp din care 55 mp utili, construit in 1977, intr-o zona foarte linistita cu multe locuri de parcare, renovat in mare parte anul trecut, centrala termica, aer conditionat, dispus pe est fara probleme de caldura vara, iar iarna este ...

2145 EUR/m2 | 55 m2

Craiova, Dolj

Apartament cu 3 Camere(Brazda)
7
3

Apartament cu 3 Camere(Brazda)

Proprietar va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, cu o suprafață utilă de 56 mp și un balcon de 3.91 mp, situat într-un imobil construit în anul 1965. Acesta se află la etajul 2 din 4 al unui bloc cu 4 niveluri. Apartamentul necesita renovare potrivit gusturilor moderne pentru ...

2357 EUR/m2 | 56 m2

Brazda%2blui%2bNovac, Craiova, Dolj

2 spații apartamente   etaje integrale,în insulă intersecție,la Smith
10

2 spații apartamente etaje integrale,în insulă intersecție,la Smith

Se oferă spre vânzare două apartamente spații, situate în imobilul privat cu cea mai mare vizibilitate din Craiova, amplasat strategic în centrul orașului, la intersecția Bd. Nicolae Titulescu cu străzile Amaradia și Constantin Brâncuși. Fiecare apartament spatiu ocupa în întregime câte un etaj. Clădirea ...

2986 EUR/m2 | 139 m2

Central, Craiova, Dolj

Apartament etaj 1, 3 camere decomandat
7
29

Apartament etaj 1, 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat zona ciuperca etaj 1 2 bai 2 balcoane cu centrala proprie 67m utili ,suprafata totala 76m detalii la telefon

2015 EUR/m2 | 67 m2

Craiova, Dolj

Apartament 3 camere, Craiova - Mc Donald's - Dezrobirii
8
1

Apartament 3 camere, Craiova - Mc Donald's - Dezrobirii

Proprietar, vând apartament cu 3 camere în Craiova - central, situat în zona Calea București - Mc Donald's - Dezrobirii, vis-a-vis de Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu . Aproape de școli, grădinițe, spitale, Piața Centrală și supermarketuri. Semidecomandat, renovat (termopane profil triplu, ...

2391 EUR/m2 | 69 m2

Calea%2bBucuresti, Craiova, Dolj

Vând apartament 6

Vând apartament

Proprietar, vând apartament decomandat, 3 camere, zona Ciuperca (Birouri de gaze), etaj 3 4. Preț 135.000 euro.Tel

2109 EUR/m2 | 64 m2

Craiova, Dolj

Categorii

Județe

Dolj

Localități

Craiova
Salvează căutarea