Apartamente 3 camere Galati

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat  de vanzare
7

Apartament 3 camere semidecomandat de vanzare

Persoană Fizică vând apartament 3 camere la 7 minute de Shopping city mall Apartamentul a fost renovat integral de placa cu refacerea completă a instalațiilor electrice și sanitare. Pereții au fost tencuiți și finisați cu plasă , adeziv și gleturi de calitate ( Finobel,Finogrande),iar vopseaua lavabilă ...

1665 EUR/m2 | 54 m2

Micro 39 B, Galati, Galati

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere
5
10

Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, 74 mp, decomandat, renovat parțial, izolat exterior, centrală termică, aer condiționat, geamuri termopan, etaj 3. Zona Industrială, în apropiere de școală, grădiniță, market, farmacie, sală fitness. Zona este liniștită și curată. Nr. telefon:

878 EUR/m2 | 74 m2

Tecuci, Galati

PERSOANA FIZICĂ vând  apartament 3 camere  Colibri 2 Mazepa 2
10
12

PERSOANA FIZICĂ vând apartament 3 camere Colibri 2 Mazepa 2

Persoană fizică vând apart cu 3 camere situat in Mazepa 2 etaj 4 din 6 dat in folosință în anul 2019 Întreg ansamblul este supravegheat video cu acces securizat . Încălzirea este prin pardoseală și calorifere centrala termică individuală . Tâmplărie exterioară pvc , 2 băi ( ambele au geam ) , balcon ...

1534 EUR/m2 | 103 m2

Central, Galati, Galati

vand apartament 1

vand apartament

Vând apartament com. Pechea, jud. Galați, 3 camere, bloc E1, et. 3, renovat

800 EUR/m2 | 75 m2

Pechea, Galati

Vand apartament 3 Camere Decomandate, Baie cu geam, 64m2 , Mazepa
10
6

Apartament spatios 64 m, bine intretinut, camere decomandate, parchet lemn natural masiv , 2 camari generoase, ferestre cu tamplarie Salamander si geam termopan , Bucatarie mare 3.5x3.5 m, fereastra la baie, Apa separat, Planseu superior dublat cu caramida de furnal conferind temperaturi optime si Aer ...

1128 EUR/m2 | 64 m2

Galati, Galati

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2
7
15

Ap. 3 cam. decomandat, 103 mp, etaj 4 din 6, Mazepa 2

Apartament 3 camere decomandat, cu suprafata total de 103 mp, avand 2 dormitoare, 2 grupuri sanitare, balcon, etaj 4 din 6. Dotat cu centrala termica, aer conditionat, bransament de apa separat, mobilat si utilat Pret propus pentru tranzactionare: 158000 euro Contact:

1646 EUR/m2 | 96 m2

Galati, Galati

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6
6
2

Proiect nou, ap. 3 cam. dec. etaj 2 din 6

Exclusiv Agentia Prim Imobiliare Galati Proiect nou Cartier Tiglina 2, etaj 2 cu lift Ap. 3 camere cu suprafata total construita - 131,2 mp Beneficii oferite de zona: - apartamentul ...

1964 EUR/m2 | 84 m2

Galati, Galati

Apartament de vanzare
3

Apartament de vanzare

Vand apartament 3 camere, et. 3, renovat, bloc pizzerie, vedere spre parc si zona comerciala, com. Pechea, jud. Galati.

992 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Proprietar vând apartament 3 camere
10
12

Proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vand apartament 3 camere mobilat și utilat in Galati, zona Micro 17 la etajul 3 din 4. Apartamentul este renovat și are suprafata de 64mp,vedere pe două părți (față,spate) Centrală termica (instalație cupru) aer conditionat, parchet, gresie ,tamplarie interioara exterioara (termopan pvc ...

1359 EUR/m2 | 64 m2

Micro 17, Galati, Galati

Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la strada zona profi cina
9
8

- Vând apartament 3 camere etaj 1 tecuci bloc la stradă etaj 1 zona profi cina - debara uscator de rufe aer condiționat cu climă dă aer cald pînă la 30 grade si aer rece apartament izolat cu polistiren de 15 făcut fațada cu decorativa termopane cu plasă de mușcă cu rulouri la geam - baia bucătăria renovate ...

1057 EUR/m2 | 53 m2

Tecuci, Galati

Persoană fizică, vând apartament!
8
4

Persoană fizică, vând apartament!

Vând apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 4, într-un bloc dat în folosință în anul 1991, curat și bine întreținut, cu vecini liniștiți. Acesta este dotat cu izolație termică, centrală nouă, apă trasă separat, ușă metalică, geam la baie, termopane, rulouri exterioare, 2 balcoane ...

1361 EUR/m2 | 72 m2

Galati, Galati

Vand 3 camere decomandate
10
1

Vand 3 camere decomandate

Persoana fizica, vand apartament 3 camere decomandate, zona Gheorghe Doja refacut complet, ras pana la placa, -sapa turnata, - izolație exterioara de 10. - 2 aparate A C, - centrala termica noua, - inatalatie electrică și sanitara noi, - totul refacut de la 0 - mobila noua, - electrocasnice de ...

1689 EUR/m2 | 74 m2

Galati, Galati

Vand apartament 3 camere IC Frimu in IFR, strada Nae Leonard Bloc R
10
10

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 4, in IC Frimu zona IFR, strada Nae Leonard Bloc R. Apartamentul, spațios, cu suprafata utila 78 mp, se vinde utilat mobilat (cum se vede în poze).Dispune de toate utilitatile, centrala termica, geamuri termopan, apa trasa separat, aer conditionat. ...

1231 EUR/m2 | 78 m2

Galati, Galati

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro
10

3cam.dec.N.Leonard parter 96000euro

3cam. dec. N.Leonard parter ,ct termop.izolat balcon 96000euro 0745914848

1371 EUR/m2 | 70 m2

Galati, Galati

vanzare apartament
5
6

vanzare apartament

De vânzare apartament 3camere decomandate,Micro 20,Etaj 7 10,suprafață 65mp.Apartamentul are centrală termica,1 AC,in garanție, termopan,uși interioare schimbate recent, gresie, faianta,parchet

1185 EUR/m2 | 65 m2

Micro 20, Galati, Galati

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro
7
1

Proprietar-Vand ap 3 camere,stradal.Pret 79990 Euro

Proprietar-Vand ap 3 camere,suprafata 59 mp,stradal,vis-a-vis de Oficiul Postal 9 ,Micro 17.Apartamentul se vinde mobilat ,utilat complet.Dispune de : Centrala proprie -prin condensare; Aer Conditionat; Geamuri si usi termopane; Usa metalica ; Toata suprataţa apartamentului are tavane extensibile.Pereţii ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Galati, Galati

Vânzare apartament 3 camere, 80 mp, mobilat, complet utilat, Micro 18, str Brailei
10
4

De vânzare apartament foarte spațios, cu o suprafață de 80 mp, compartimentat în 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 11, într-un imobil amplasat pe strada Brăilei, în cartierul Micro 18 o zonă liniștită și sigură. Locuința se află în proximitatea Spitalului Județean și a centrului comercial ...

1375 EUR/m2 | 80 m2

Galati, Galati

Titlu: Apartament 3 camere premium, renovare totală, etaj 1 + garaj, zona Cuza
10
1

Titlu: Apartament 3 camere premium, renovare totală, etaj 1 + garaj,Tiglina 1,zona colegiul A.I.Cuza Descriere: Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat,situat pe str. Saturn, lângă Colegiul Cuza, la etajul 1, într-o zonă apreciată pentru liniște și accesibilitate. Locuința beneficiază ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

Tiglina 1, Galati, Galati

Apartament 3 camere Siderurgistilor Vest
6
2

Apartament 3 camere Siderurgistilor Vest

Se vinde apartament decomandat cu 3 camere, care necesita renovare, situat pe Strada Frunzei, între Liceul Auto si Complex Siret, la etajul 2 intr-un bloc cu 4 etaje, construit în anul 1985. Clasa energetica A. Are o suprafata de 68 mp. Este compartimentat in: 3 camere 1 bucatarie 1 baie principala ...

1265 EUR/m2 | 68 m2

Galati, Galati

Super apartament, super zona!!!!!
1
1

Super apartament, super zona!!!!!

Vand apartament 3 camere, semidecomandat, etaj 4 4,suprafata 48 mp cu toate utilitățile. 62500 euro Micro 17, Piața Rusilor

1302 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Galati, Galati

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar
10
1

Apartament 3 camere; 77,94 mp în total, proprietar

Vând apartament 3 camere, Galați, Micro 18, decomandat, liber, spațios, persoană fizică . Suprafață totală 77,94mp, balcon lung termopan(bucătărie-sufragerie= 8,4 mp), vestibul generos, doua băi(geam), spații de depozitare multiple+ bășcă, etaj 9 din 11. Storuri exterioare, centrala termică, izolație ...

1143 EUR/m2 | 77 m2

Micro 18, Galati, Galati

Categorii

Județe

Galati
Salvează căutarea