Apartamente 3 camere Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare
8
39

Apartament de vânzare

Vînd apartament , 3 camere, balcon , cu suprafața utilă de 55 m. ( s-au chirie 1000 pe lună ) . Etaj 2 din 4. Blocul este construit din cărămidă. Apartament este locuibil cu toate utilitățile pentru locuire , mașină de spălat rufe cu uz de un an , televizor nou cu uz de un an , canapea nouă , telefon, ...

909 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
4

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, decomandat,zona centrala, Et.1 din 4,bloc izolat termic, acoperis schimbat anul trecut, apa trasa separat, centrala gaz, balcon inchis,zona centrala, parcare in fața scării de la Primărie, 66 mp utili

652 EUR/m2 | 66 m2

Central, Petrila, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, Deva zona Carpați
5
1

Apartament 3 camere, etaj 2, Deva zona Carpați

Se vinde în Deva, zona Carpați, apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi ( baia mare cu geam), bucătărie, hol, balcon, boxă la subsol, amenajat modern - geamuri termopan, gresie, faianță, parchet, lavabil, uși noi, centrală termică, mobilat și utilat. Apartamentul este situată la etajul 2 din 4, cu ...

1349 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere Petrila
10

Vand apartament 3 camere Petrila

Vand apartament 3 camere Petrila ,langa Cec,etajul 1 ,bloc de caramida izolat,balcon centrala termica aproape noua,scara cu vecini linistiti

833 EUR/m2 | 72 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Apartament nou 3 camere de vânzare
10

Apartament nou 3 camere de vânzare

Vând apartament 3 camere in suprafata de 105mp, compus din 2 dormitoare, sufragerie 50mp, baie și bucatarie. Este situat central, pe strada G.Cosbuc, într-un imobil nou construit cu 6 apartamente, curte închisă de 1000mp cu poarta cu telecomanda, izolatie exterioară cu polistiren și geamuri termopan. Incalzire ...

619 EUR/m2 | 105 m2

Orastie, Hunedoara

Vanzare apartament 3 camere semidecomandat
8
2

Vanzare apartament 3 camere semidecomandat

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona străzii 1Iunie. Apartamentul se află la etajul 1al unui imobil de 3 etaje, din cărămidă. Imobilul este compartimentat semidecomandat, astfel: hol, cămară, 1 bucătărie, 1 living, 2 dormitoare, 1 baie, 2 balcone închise cu termopan Este ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Brad, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva
10
1

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva

Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...

993 EUR/m2 | 73 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
28

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere+garaj si boxa
11
4

Apartament 3 camere+garaj si boxa

Apartamentul are 3 camere, cu o suprafață de 80 mp. Balconul este închis cu termopan. Este situat la etajul 3 3 și are compartimentare decomandată. Dispune de centrală termică proprie și geamuri termopan. Fiecare etaj beneficiază de uscătorie pentru rufe. Blocul este amplasat într-o zonă cu multă verdeață, ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere intrari separate in Hunedoara zona M 7 Viorele in fata la PROFI 15

Vând urgent apartament 3 camere intrari separate in Hunedoara zona M 7 Viorele in fata la PROFI

Vând urgent apartament 3 camere , intrari separate in Hunedoara zona M7, strada Viorele nr6 bl 7 ap14 ,etaj 3 din 4 ,hol lung 6m ,bae ,bucatarie ,camara ,balcon inchis ,vând apartamentul deoarece locuesc in Irlanda si nu mai revin in tara , este nelocuit din 2008 adica de 16 ani , doritorii ma pot contacta ...

592 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere, parter, zona centrala, Brad
9
1

Apartament 3 camere, parter, zona centrala, Brad

Vând apartament situat în orașul Brad, pe strada Iazului, bl. 7, scara 3, la PARTER, lângă Școala Gimnazială HCC, Muzeul Aurului, în spatele magazinului Albina. Apartamentul este decomandat, are 69 mp, 3 camere, bucătărie, baie, hol, cămară, debara, balcon. Este izolat în exterior, racordat la rețeaua ...

855 EUR/m2 | 69 m2

Central, Brad, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral 14

Apartament 3 camere ultracentral

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, langa Teatru, etaj 3 din 3, complet mobilat so dotari, pret 52.000 euro negociabil

981 EUR/m2 | 53 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie
1

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie

Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...

1702 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament ultracentral
6
3

vand apartament ultracentral

Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!

915 EUR/m2 | 71 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament 3 camere, Vulcan, Hunedoara
10
3

Vând apartament 3 camere, Vulcan, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, luminos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită din orașul Vulcan, județul Hunedoara, blocul D9, de pe strada Nicolae Titulescu. Poziționare excelentă: etajul 3, pe mijloc, cu orientare la răsărit soare dimineața și cheltuieli reduse la încălzire ...

625 EUR/m2 | 56 m2

Vulcan, Hunedoara

Vând apartament 3 camere, Călan, str. O. Densușianu, Bl. 2, Ap. 9, suprafață 64 mp.
8
16

Apartament termoizolat, geamuri termopan, centrală termică și instalație cupru. Un balcon închis, două băi. Disponibil cu sau fără mobilier existent.

625 EUR/m2 | 64 m2

Central, Calan, Hunedoara

Salvează căutarea