Apartamente 3 camere Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala
10

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala

Apartament 3 camere semidecomandat in Petrosani, str Pacii ,etaj 1. Incalzire in pardoseala si centrala noua. Izolat exterior cu polistiren de 10cm, geamuri termopan tripan noi, gresie bucatarie, parchet pt camere, gresie si faianta pentru baie, cada cu hidromasaj, wc incastrat Geberit, prize si intrerupatoare ...

942 EUR/m2 | 69 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament 3 camere , Petroșani str.aviatorilor 16
3
15

Vând apartament 3 camere , Petroșani str.aviatorilor 16

Vând apartament 3 camere parter intrări separate balcon închis centrala gaz calorifere aluminiu complet mobilat

467 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat
9
9

Vand apartament 3 camere decomandat

apartament de vânzare 3 camere decomandat renovat complet parchet laminat usa noua intrare metalica foarte rezistenta Usi interioare schimbate Centrala termica noua schimbata de 6 luni Aparat aer condiționat nou Se vinde complet mobilat Pentru detalii suplimentare sunati la numarul afisat

846 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere in zona centrala Petrosani, disponibil imediat.
3

Apartament cu 3 camere, disponibil imediat , pentru renovare. Zona centrala aproape de licee, situat intr-o zona foarte buna , aproape de Carrefour, Lidl , Dedeman , Profi, spital, zona este liniștită , cu mult spațiu verde, si liniște. Apartamentul are vedere de ambele părți și este situat pe mijloc. ...

573 EUR/m2 | 75 m2

Petrosani, Hunedoara

de vanzare apartement cu 3 camere
7

de vanzare apartement cu 3 camere

de vanzare apartamen cu 3 camere, situat in Petrila, 22 decembrie, zona linistita

614 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 3camere
10
2

Apartament 3camere

Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Vânzare apartament
5
2

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament de vanzare
9

Apartament de vanzare

Vand apartament 3 camere, etaj 4, situat pe Aleea Scolii Apartamentul se vinde utilat si renovat, Suprafata utila 45m2, centrala proprie, instalatie electrica schimbata, AC Mai multe detalii la telefon.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament 3 camere 11

Apartament 3 camere

Vând urgent apartament petrila 3 camere, diverse îmbunătățiri, parter 8 martie. Aștept oferte !. Vând apartament 3 camere , ultracentral, Petroșani, Nord, etaj 6 din 8, lift funcțional, 2 balcoane închise, centrală termică, apa trasă separat, geam baie, mobilat Preț 70000 euro

382 EUR/m2 | 68 m2

Petrila, Hunedoara

Vând apartament 3 camere zona Digi
9
5

Vând apartament 3 camere zona Digi

Vând apartament 3 camere decomandate zona Digi in Vulcan,2 terase mari,una închisă în termopan,apartamentul este complet mobilat și utilat,are centrala prin condensare,apometru separat.Pret 45000 euro.Tel .

495 EUR/m2 | 91 m2

Vulcan, Hunedoara

Vand apartament 3 camere Petrila
10

Vand apartament 3 camere Petrila

Vand apartament 3 camere Petrila ,langa Cec,etajul 1 ,bloc de caramida izolat,balcon centrala termica aproape noua,scara cu vecini linistiti

833 EUR/m2 | 72 m2

Petrila, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament decomandat Deva zona B-dul Decebal-Kogalniceanu et.4 + boxa
5
3

Apartament 3 camere, decomandat ,zona B-dul Decebal-Kogalniceanu, et. 4 din 4,avand suprafata utila de 78mp. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai, hol si balcon inchis cu termopan, boxa. Dotari: bloc din caramida, izolat pe interior, centrala termica pe gaz, parchet din lemn masiv ...

1346 EUR/m2 | 78 m2

Decebal, Deva, Hunedoara

De vanzare apartament 3 camere
5
1

De vanzare apartament 3 camere

Se vinde apartament 3 camere, decomandat, zonă Aeroport, str Aviatorilor, bl 34, mobilat sau nemobilat, centrala proprie, termopane, parchet, branșament apă separat, etajul 4 din 10. Apartamentul este călduros, este situat într-o zonă liniștită, aproape de piata agroalimentară, școală Nr 7, vis-a-vis ...

500 EUR/m2 | 62 m2

Petrosani, Hunedoara

vind apartament
5
1

vind apartament

vind apartament cu 3 camere bucătărie baie renovat complet totul este nou mobilat etaj 3 loc Simeria

1224 EUR/m2 | 49 m2

Simeria, Hunedoara

Vanzare apartament
7
6

Vanzare apartament

Apartament semidecomandat, mobila bucatarie si centrala termica. Terasa mare neinchisa si o terasa mica inchisa (cu termopan) adresa bd. MihaiViteazu nr8 blD4 sc1 ap35 etaj8 Vulcan jud Hunedoara. Lift nefunctional.

472 EUR/m2 | 53 m2

Vulcan, Hunedoara

Vând apartament 3 camere decomandate în Vulcan, jud. Hunedoara, zona Paroșeni - Intrervenții
9

Descriere - Apartament în stare bună, situat în bloc din cărămidă; - Conține 3 camere, un hol lung de peste 5 m, bucătărie, cămară, baie separată de WC, două terase mari pe cele două fețe ale blocului. Include și o cameră de beci la subsol; - Apartamentul se vinde cu dotările existente: mobilier, aparatură ...

Jiu-Paroseni, Hunedoara

Apartament 3 camere ultra central
5
1

Apartament 3 camere ultra central

Apartamentul are: 2 dormitoare, 1 living, 1 baie, 2 holuri, balcon închis. Acesta este situat la etajul 2 din 4 si izolat pe exterior. Centrala achiziționată în 2024, geamuri termopane, apa este separată de ceilalți locatari. Este situat ultra central, aproape de piata și statie de autobuz. Pentru mai ...

938 EUR/m2 | 48 m2

Simeria, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
29

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea