Apartamente 3 camere Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
12

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament trei camere
6
2

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare zona Dunărea, etajul 1, trei camere, două băi și două balcoane, bucătărie mare 2

Apartament de vânzare zona Dunărea, etajul 1, trei camere, două băi și două balcoane, bucătărie mare

Apartament de vânzare în zona Dunărea.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie
13
10

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...

1487 EUR/m2 | 76 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
17

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament etaj 4
5
2

Vand apartament etaj 4

Apartament de vanzare etaj 4 micro 5 Hunedoara jud Hunedoara complet renovat si mobilat

922 EUR/m2 | 64 m2

Hunedoara, Hunedoara

ap 4 cam,transformat din 3 cam

ap 4 cam,transformat din 3 cam

de vânzare,ap 4 cam,transformat din 3 cam,100 m2 construiți,Deva,Bld 22 Dec,Et1,bl11,living,3dormitoare,buc,debara,baie,cămară,2balcoane,vedere în două părți

1200 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat ultracentral in Deva (schimb cu casa)
11

Vand Schimb apartament cu 3 camere, zona ultra centrala, B-dul Decebal, cu casa in Deva sau apartament cu garaj. Platesc diferenta de pret. Apartamentul este foarte spatios, decomandat, 3 camere, cu living si bucatarie foarte mari, 2 balcoane mari (fata si spate blocului) inchise cu geam termopan, ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
8
39

Apartament de vânzare

Vînd apartament , 3 camere, balcon , cu suprafața utilă de 55 m. ( s-au chirie 1000 pe lună ) . Etaj 2 din 4. Blocul este construit din cărămidă. Apartament este locuibil cu toate utilitățile pentru locuire , mașină de spălat rufe cu uz de un an , televizor nou cu uz de un an , canapea nouă , telefon, ...

909 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
4

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, decomandat,zona centrala, Et.1 din 4,bloc izolat termic, acoperis schimbat anul trecut, apa trasa separat, centrala gaz, balcon inchis,zona centrala, parcare in fața scării de la Primărie, 66 mp utili

652 EUR/m2 | 66 m2

Central, Petrila, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, Deva zona Carpați
5
1

Apartament 3 camere, etaj 2, Deva zona Carpați

Se vinde în Deva, zona Carpați, apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi ( baia mare cu geam), bucătărie, hol, balcon, boxă la subsol, amenajat modern - geamuri termopan, gresie, faianță, parchet, lavabil, uși noi, centrală termică, mobilat și utilat. Apartamentul este situată la etajul 2 din 4, cu ...

1349 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere Petrila
10

Vand apartament 3 camere Petrila

Vand apartament 3 camere Petrila ,langa Cec,etajul 1 ,bloc de caramida izolat,balcon centrala termica aproape noua,scara cu vecini linistiti

833 EUR/m2 | 72 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 3camere
10
2

Apartament 3camere

Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat
9
19

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat

vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat

Deva, Hunedoara

Apartament nou 3 camere de vânzare
10

Apartament nou 3 camere de vânzare

Vând apartament 3 camere in suprafata de 105mp, compus din 2 dormitoare, sufragerie 50mp, baie și bucatarie. Este situat central, pe strada G.Cosbuc, într-un imobil nou construit cu 6 apartamente, curte închisă de 1000mp cu poarta cu telecomanda, izolatie exterioară cu polistiren și geamuri termopan. Incalzire ...

619 EUR/m2 | 105 m2

Orastie, Hunedoara

Vanzare apartament 3 camere semidecomandat
8
2

Vanzare apartament 3 camere semidecomandat

Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona străzii 1Iunie. Apartamentul se află la etajul 1al unui imobil de 3 etaje, din cărămidă. Imobilul este compartimentat semidecomandat, astfel: hol, cămară, 1 bucătărie, 1 living, 2 dormitoare, 1 baie, 2 balcone închise cu termopan Este ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Brad, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva
10
1

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva

Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...

993 EUR/m2 | 73 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
28

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere+garaj si boxa
11
4

Apartament 3 camere+garaj si boxa

Apartamentul are 3 camere, cu o suprafață de 80 mp. Balconul este închis cu termopan. Este situat la etajul 3 3 și are compartimentare decomandată. Dispune de centrală termică proprie și geamuri termopan. Fiecare etaj beneficiază de uscătorie pentru rufe. Blocul este amplasat într-o zonă cu multă verdeață, ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere intrari separate in Hunedoara zona M 7 Viorele in fata la PROFI 15

Vând urgent apartament 3 camere intrari separate in Hunedoara zona M 7 Viorele in fata la PROFI

Vând urgent apartament 3 camere , intrari separate in Hunedoara zona M7, strada Viorele nr6 bl 7 ap14 ,etaj 3 din 4 ,hol lung 6m ,bae ,bucatarie ,camara ,balcon inchis ,vând apartamentul deoarece locuesc in Irlanda si nu mai revin in tara , este nelocuit din 2008 adica de 16 ani , doritorii ma pot contacta ...

592 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere
10

Apartament 3 camere

789 EUR/m2 | 57 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 3 camere, parter, zona centrala, Brad
9
1

Apartament 3 camere, parter, zona centrala, Brad

Vând apartament situat în orașul Brad, pe strada Iazului, bl. 7, scara 3, la PARTER, lângă Școala Gimnazială HCC, Muzeul Aurului, în spatele magazinului Albina. Apartamentul este decomandat, are 69 mp, 3 camere, bucătărie, baie, hol, cămară, debara, balcon. Este izolat în exterior, racordat la rețeaua ...

855 EUR/m2 | 69 m2

Central, Brad, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral 14

Apartament 3 camere ultracentral

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, langa Teatru, etaj 3 din 3, complet mobilat so dotari, pret 52.000 euro negociabil

981 EUR/m2 | 53 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie
1

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie

Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...

1702 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament ultracentral
6
3

vand apartament ultracentral

Se vinde apartament zona Petroșani Nord,deasupra la Anaf. Apartamentul dispune de 3 camere,2 bai,1 cămară, 1 debara,este standard nerenovat. 2 focuri la gaz si centrala in garanție plus calorifere peste tot.Apa este trasa separat. Pentru mai multe detalii sunați!

915 EUR/m2 | 71 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament 3 camere, Vulcan, Hunedoara
10
3

Vând apartament 3 camere, Vulcan, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, luminos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită din orașul Vulcan, județul Hunedoara, blocul D9, de pe strada Nicolae Titulescu. Poziționare excelentă: etajul 3, pe mijloc, cu orientare la răsărit soare dimineața și cheltuieli reduse la încălzire ...

625 EUR/m2 | 56 m2

Vulcan, Hunedoara

Vând apartament 3 camere, Călan, str. O. Densușianu, Bl. 2, Ap. 9, suprafață 64 mp.
8
16

Apartament termoizolat, geamuri termopan, centrală termică și instalație cupru. Un balcon închis, două băi. Disponibil cu sau fără mobilier existent.

625 EUR/m2 | 64 m2

Central, Calan, Hunedoara

Apartament 3 camere Petrosani Aviatorilor
10
27

Apartament 3 camere Petrosani Aviatorilor

Vand apartament cu 3 camere in Petrosani zona Aeroport strada Aviatorilor (Blocul turn cu Posta) Etajul 7. Aparatamentul nu este locuit. Termopane. Prețul este negociabil

417 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament 3 canere intrari separate in Hunedoara
10
6

Vând apartament 3 canere intrari separate in Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere intrari separate in Hunedoara str.Viorele nr6, bl7,ap14, etaj 3 din 4 ,hol lung 5m, bae, bucatarie, camara, balcon inchis, suprafata 50m patrati ,zugravit recent, foarte curat acoperis nou la bloc montat in luna mai acest an,nu are imbunatatiri, pot fi contactat pe mesenger ...

710 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd Apartament
5
3

Vînd Apartament

Vând apartament in Hateg cu 3 camere etaj 4 mobilat complet,cu tot ce este necesar intr-o locuință tel.

929 EUR/m2 | 56 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

De vanzare apartament 3 camere Orastie
10
17

De vanzare apartament 3 camere Orastie

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, conf. 1 doua balcoane , bloc din caramida, anul constructiei 1986, etaj 4 din 4, incalzire pe gaz, cu centrala termica Pret: 49.900 Euro (negociabil)

745 EUR/m2 | 67 m2

Orastie, Hunedoara

Propuetar Apartament 3 camere 5

Propuetar Apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat Situat pe strada Batiz partea de jos catre stadion foarte multa liniste Etaj P 4 Apartamentul trebuie renovat (este inceput ) Esential pentru investitie sau AirBnb Toate actele necesare pt vanzare Mai multe detalii la telefon !

520 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar
5
1

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar

Vând apartament 44 mp, cu 3 camere, hol, baie, bucătărie și balcon închis cu termopan. Este complet contorizat apă, gaz și curent electric, centrală termică plus aer condiționat și geamuri termopan. Este izolat termic la exterior. Este situat in zona Parc Dentrologic, str. Preot Nistor Socaciu la et. ...

909 EUR/m2 | 44 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 3 camere + garaj și boxă-Brad HD.
10

Apartament 3 camere + garaj și boxă-Brad HD.

Direct de la proprietar Apartament de vânzare în mun. Brad, str. Vînătorilor(lângă sala de sport), situat la etajul. 1, într-un bloc, cu acoperiș, P+2, cu o singură scară, cu 6 apartamente în total, 2 pe etaj. Apartamentul este decomandat și este compus din 3 camere, 2 băi, bucătărie, hol și două ...

1225 EUR/m2 | 89 m2

Brad, Hunedoara

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala
10

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala

Apartament 3 camere semidecomandat in Petrosani, str Pacii ,etaj 1. Incalzire in pardoseala si centrala noua. Izolat exterior cu polistiren de 10cm, geamuri termopan tripan noi, gresie bucatarie, parchet pt camere, gresie si faianta pentru baie, cada cu hidromasaj, wc incastrat Geberit, prize si intrerupatoare ...

942 EUR/m2 | 69 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament 3 camere , Petroșani str.aviatorilor 16
3
15

Vând apartament 3 camere , Petroșani str.aviatorilor 16

Vând apartament 3 camere parter intrări separate balcon închis centrala gaz calorifere aluminiu complet mobilat

467 EUR/m2 | 60 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat
9
8

Vand apartament 3 camere decomandat

apartament de vânzare 3 camere decomandat renovat complet parchet laminat usa noua intrare metalica foarte rezistenta Usi interioare schimbate Centrala termica noua schimbata de 6 luni Aparat aer condiționat nou Se vinde complet mobilat Pentru detalii suplimentare sunati la numarul afisat

846 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere in zona centrala Petrosani, disponibil imediat.
3

Apartament cu 3 camere, disponibil imediat , pentru renovare. Zona centrala aproape de licee, situat intr-o zona foarte buna , aproape de Carrefour, Lidl , Dedeman , Profi, spital, zona este liniștită , cu mult spațiu verde, si liniște. Apartamentul are vedere de ambele părți și este situat pe mijloc. ...

573 EUR/m2 | 75 m2

Petrosani, Hunedoara

de vanzare apartement cu 3 camere
7

de vanzare apartement cu 3 camere

de vanzare apartamen cu 3 camere, situat in Petrila, 22 decembrie, zona linistita

614 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Vânzare apartament
5
2

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament de vanzare
9

Apartament de vanzare

Vand apartament 3 camere, etaj 4, situat pe Aleea Scolii Apartamentul se vinde utilat si renovat, Suprafata utila 45m2, centrala proprie, instalatie electrica schimbata, AC Mai multe detalii la telefon.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament 3 camere 11

Apartament 3 camere

Vând urgent apartament petrila 3 camere, diverse îmbunătățiri, parter 8 martie. Aștept oferte !. Vând apartament 3 camere , ultracentral, Petroșani, Nord, etaj 6 din 8, lift funcțional, 2 balcoane închise, centrală termică, apa trasă separat, geam baie, mobilat Preț 70000 euro

382 EUR/m2 | 68 m2

Petrila, Hunedoara

Vând apartament 3 camere zona Digi
9
5

Vând apartament 3 camere zona Digi

Vând apartament 3 camere decomandate zona Digi in Vulcan,2 terase mari,una închisă în termopan,apartamentul este complet mobilat și utilat,are centrala prin condensare,apometru separat.Pret 45000 euro.Tel .

495 EUR/m2 | 91 m2

Vulcan, Hunedoara

Salvează căutarea