Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat
vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat
Deva, Hunedoara
azi 07:37
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Deva, Hunedoara
azi 07:37
Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...
986 EUR/m2 | 71 m2
Deva, Hunedoara
ieri 17:52
Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...
1100 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
ieri 13:50
Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...
1487 EUR/m2 | 76 m2
Deva, Hunedoara
ieri 10:50
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR
1214 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:32
- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...
1027 EUR/m2 | 73 m2
Deva, Hunedoara
ieri 08:23
Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.
1149 EUR/m2 | 74 m2
Deva, Hunedoara
ieri 07:35
apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.
1169 EUR/m2 | 68 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
21 mai
Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Ceangaiască, Deva, Hunedoara
21 mai
de vânzare,ap 4 cam,transformat din 3 cam,100 m2 construiți,Deva,Bld 22 Dec,Et1,bl11,living,3dormitoare,buc,debara,baie,cămară,2balcoane,vedere în două părți
1200 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Vand Schimb apartament cu 3 camere, zona ultra centrala, B-dul Decebal, cu casa in Deva sau apartament cu garaj. Platesc diferenta de pret. Apartamentul este foarte spatios, decomandat, 3 camere, cu living si bucatarie foarte mari, 2 balcoane mari (fata si spate blocului) inchise cu geam termopan, ...
1294 EUR/m2 | 85 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Se vinde în Deva, zona Carpați, apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi ( baia mare cu geam), bucătărie, hol, balcon, boxă la subsol, amenajat modern - geamuri termopan, gresie, faianță, parchet, lavabil, uși noi, centrală termică, mobilat și utilat. Apartamentul este situată la etajul 2 din 4, cu ...
1349 EUR/m2 | 74 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...
993 EUR/m2 | 73 m2
Astoria, Deva, Hunedoara
20 mai
Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...
1700 EUR/m2 | 100 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.
1814 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...
1230 EUR/m2 | 66 m2
Piata Centrala, Deva, Hunedoara
20 mai
Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...
1702 EUR/m2 | 57 m2
Deva, Hunedoara
20 mai
De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app
1493 EUR/m2 | 67 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
18 mai
Apartament 3 camere, decomandat ,zona B-dul Decebal-Kogalniceanu, et. 4 din 4,avand suprafata utila de 78mp. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai, hol si balcon inchis cu termopan, boxa. Dotari: bloc din caramida, izolat pe interior, centrala termica pe gaz, parchet din lemn masiv ...
1346 EUR/m2 | 78 m2
Decebal, Deva, Hunedoara
17 mai
3 camere decomandat ,mobilat, 50mp+balcon 14mp, etaj 4, izolare termică și acoperiș, situat in Deva,Micro 15, Str. Minerului,bl.30,sc.3,ap.59.
1170 EUR/m2 | 50 m2
Micro%252b15, Deva, Hunedoara
15 mai
Apartament cu 3 camere de vanzare, in Petrosani, situat pe strada General V Milea, apartamentul are structura decomandata si se află într-o zonă liniștită, cu acces facil la toate facilitățile de care ai nevoie pentru un trai confortabil. Situat la etajul 4, acoperis tigla, 2 balcoane, centrala proprie ...
929 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
14 mai
Se oferă spre vânzare apartament 3 camere în Deva-zona Aleea Păcii-poșta de colete, ST 70 mp utili+ balcon 7 mp,bloc din cărămidă cu 4 nivele,izolație termică externă, acoperiș din tablă pe șarpantă-renovat în anul 2024,ușă metalică la intrare,centrală termică proprie-vechime 3 ani,calorifere fontă,gresie,faianță,parchet ...
971 EUR/m2 | 70 m2
Central, Deva, Hunedoara
11 mai
APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...
1738 EUR/m2 | 80 m2
Zavoi, Deva, Hunedoara
11 mai
Apartament 3 camere s-dec, zona Al.Romanilor , 38 mp ,etaj intermediar, centrala termica, instalatii noi, multiple imbunatatiri, termopane, mobilat, utilat, La cheie! .Pret 55.000 eur. Tel.
1447 EUR/m2 | 38 m2
Deva, Hunedoara
10 mai
Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 69 mp, situat la etajul 4 într-un bloc de cărămidă de 4 etaje cu acoperiș in Deva, Cartier Gojdu, bloc Experimental, zonă liniștită și aproape de magazine, școli. Compartimentare: 3 camere, bucătărie, cămară, baie, debara mare (poate avea rol de dressing sau ...
1203 EUR/m2 | 69 m2
Deva, Hunedoara
5 mai
Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Deva, Hunedoara
5 mai
Vând apartament cu 3 camere,etaj 9 sau schimb cu casă, zona Ilia-Dobra plus diferența din partea cumpărătorului.Mai multe detalii la nr.de tel.
1015 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
4 mai
apartament 2 cam s-dec, zona ultracentrala,43 mp+balcon baie cu geam, amenajat , usi,.termopane, centrala termica,izolat, mobilat, utilat. Ocupabil imediat! Pret 300 eur luna +garantie.Tel.
7 EUR/m2 | 42 m2
Deva, Hunedoara
4 mai
Exclusivitate | Apartament 3 camere | Etaj 1 | Zonă excelentă Împăratul Traian, Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, semidecomandat, situat în Deva, în apreciata zonă Împăratul Traian, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Renovat complet în anul 2021, apartamentul ...
1843 EUR/m2 | 70 m2
Central, Deva, Hunedoara
29 aprilie
Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...
1230 EUR/m2 | 68 m2
Deva, Hunedoara
27 aprilie
... Apartament 4 camere s-dec zona Gojdu-Cernei , etaj intermediar, balcon, centrala termica, 76 mp, termopane, camara, parchet, gresie, faianta,baie cu geam, bloc de caramida.Ocupabil imediat! Pret 79.500 euro Tel.
1136 EUR/m2 | 70 m2
Deva, Hunedoara
23 aprilie
Ap 3 camere decomandate suprafață 42mp,semimobilat,parchet fag recondiționat lăcuit, geamuri originale lemn, centrala termica noua nefolosita calorifere fonta, aragaz și mașina de spălat noi nefolosite. Fără balcon, et1, la parter magazin alimentar. Preț negociabil.... La tel Str. MINELULUI Deva
1786 EUR/m2 | 42 m2
Minerul, Deva, Hunedoara
21 aprilie
Apartament 3 camere , semidecomandat, parchet și uși din lemn reconditionat, marmură zona hol și bucătărie, termopane și jaluzele exterioare.!
1053 EUR/m2 | 75 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
18 aprilie