Apartamente 3 camere Deva Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
12

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
15

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
28

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
4

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3camere
10
3

Apartament 3camere

Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat
9
20

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat

vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat

Deva, Hunedoara

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie
13
11

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...

1487 EUR/m2 | 76 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete
10
22

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete

Se oferă spre vânzare apartament 3 camere în Deva-zona Aleea Păcii-poșta de colete, ST 70 mp utili+ balcon 7 mp,bloc din cărămidă cu 4 nivele,izolație termică externă, acoperiș din tablă pe șarpantă-renovat în anul 2024,ușă metalică la intrare,centrală termică proprie-vechime 3 ani,calorifere fontă,gresie,faianță,parchet ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

Promovat
12

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament decomandat Deva zona B-dul Decebal-Kogalniceanu et.4 + boxa
5
3

Apartament 3 camere, decomandat ,zona B-dul Decebal-Kogalniceanu, et. 4 din 4,avand suprafata utila de 78mp. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai, hol si balcon inchis cu termopan, boxa. Dotari: bloc din caramida, izolat pe interior, centrala termica pe gaz, parchet din lemn masiv ...

1346 EUR/m2 | 78 m2

Decebal, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor
9
23

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor

Apartament 3 camere s-dec, zona Al.Romanilor , 38 mp ,etaj intermediar, centrala termica, instalatii noi, multiple imbunatatiri, termopane, mobilat, utilat, La cheie! .Pret 55.000 eur. Tel.

1447 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament trei camere
6
2

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Vând apartament
5

Vând apartament

3 camere decomandat ,mobilat, 50mp+balcon 14mp, etaj 4, izolare termică și acoperiș, situat in Deva,Micro 15, Str. Minerului,bl.30,sc.3,ap.59.

1170 EUR/m2 | 50 m2

Micro%252b15, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere  de vanzare
10

Apartament 3 camere de vanzare

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 69 mp, situat la etajul 4 într-un bloc de cărămidă de 4 etaje cu acoperiș in Deva, Cartier Gojdu, bloc Experimental, zonă liniștită și aproape de magazine, școli. Compartimentare: 3 camere, bucătărie, cămară, baie, debara mare (poate avea rol de dressing sau ...

1203 EUR/m2 | 69 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu
5
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu

Vând apartament cu 3 camere,etaj 9 sau schimb cu casă, zona Ilia-Dobra plus diferența din partea cumpărătorului.Mai multe detalii la nr.de tel.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva
Salvează căutarea