Apartamente 3 camere Deva Hunedoara

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere,parter   Zona Piața Centrala
10
3

Apartament 3 camere,parter Zona Piața Centrala

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la parter, într-o zonă foarte bună zona Piața Centrala. Locuința are o suprafață de 74 mp și beneficiază de multiple avantaje: -mobilat si utilat -electrocasnice noi -boxă situată sub jumătate din apartament -coloană ...

1216 EUR/m2 | 74 m2

Piata+Centrala, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere  de vanzare
10

Apartament 3 camere de vanzare

Vând apartament 3 camere, suprafață utilă 69 mp, situat la etajul 4 într-un bloc de cărămidă de 4 etaje cu acoperiș in Deva, Cartier Gojdu, bloc Experimental, zonă liniștită și aproape de magazine, școli. Compartimentare: 3 camere, bucătărie, cămară, baie, debara mare (poate avea rol de dressing sau ...

1203 EUR/m2 | 69 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu
5
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu

Vând apartament cu 3 camere,etaj 9 sau schimb cu casă, zona Ilia-Dobra plus diferența din partea cumpărătorului.Mai multe detalii la nr.de tel.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

apartament 2 camere ultracentral
10
19

apartament 2 camere ultracentral

apartament 2 cam s-dec, zona ultracentrala,43 mp+balcon baie cu geam, amenajat , usi,.termopane, centrala termica,izolat, mobilat, utilat. Ocupabil imediat! Pret 300 eur luna +garantie.Tel.

7 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere Deva
9
2

Apartament 3 camere Deva

Exclusivitate | Apartament 3 camere | Etaj 1 | Zonă excelentă Împăratul Traian, Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, semidecomandat, situat în Deva, în apreciata zonă Împăratul Traian, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Renovat complet în anul 2021, apartamentul ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

De vânzare apartament 3 camere, Deva  80 mp  str. Titu Maiorescu, parter
12
1

De vânzare apartament 3 camere, Deva 80 mp str. Titu Maiorescu, parter

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat în Deva, pe strada Titu Maiorescu, la parterul unui bloc solid. Ideal pentru familii sau persoane care doresc acces ușor la toate facilitățile orașului. Suprafață utilă: 74 mp Balcon: 6 mp Compartimentare: Decomandat Anexe: Cămară + boxă la ...

1108 EUR/m2 | 74 m2

Titu Maiorescu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Zamfirescu Detalii imobil: etaj 3, bloc de 4 etaje din caramida - situat pe mijloc - suprafata utila 72 mp - balcon deschis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica - blocul urmeaza a ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Progresul
18
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Progresul

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Progresul Detalii imobil: bloc de caramida apartament situat la parter curte interioara in spatele blocului 2 boxe proprii pe scara 2 locuri de parcare concesionate usa metalica living cu bucatarie open space 2 bai geam la o ...

1525 EUR/m2 | 80 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1
22
4

Apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara, et 1

ID IMOBIL 883 Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Piata -Gara Detalii imobil: apartament situat la etajul 1 in bloc de 4 etaje decomandat doua bai usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie din PVC si lemn parchet, gresie, faianta centrala ...

1456 EUR/m2 | 68 m2

Zarand, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Eminescu Detalii imobil: etaj 3 4 decomandat, suprafata utila 77 mp 2 bai hol de intrare foarte spatios (aproximativ 9mp) hol secundar cu spatiu pentru dresing si masina de spalat camara cu geam balcon inchis bloc izolat termic ...

1032 EUR/m2 | 77 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona ultracentrala, et 3
20
3

Apartament 3 camere in Deva, zona ultracentrala, et 3

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona ultracentrala: Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 etaje bloc de caramida geam la baie usa metalica la intrare usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC centrala termica instalatia electrica si sanitara schimbate ...

1883 EUR/m2 | 60 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala   Casa de Cultura
20
1

Apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala Casa de Cultura

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Ultracentrala. etaj 4 in bloc de 4 nivele acoperis din tabla, izolat cu vata bloc de caramida 60 mp baie cu geam usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC Qfort parchet clasic din lemn, bine intretinut gresie si faianta ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1
6
6

Apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie, et 1

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona 22 Decembrie. etaj 1 in bloc de 7 nivele 90 mp transformat in apartament de 4 camere din 3 decomandat 3 balcoane dintre care 1 balcon tip loja (bucatarie mutata intr-unul dintre balcoane) debara incapatoare centrala termica aer ...

1200 EUR/m2 | 90 m2

22+Decembrie, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala
20
2

Apartament 3 camere, 2 bai in Deva, zona Centrala

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona centrala Detalii imobil: 66 mp + beci la subsolul blocului parter decomandat bucatarie cu camara 2 bai balcon inchis usa metalica ferestre termopan cu tamplarie PVC OCUPABIL IMEDIAT Pret: 86.000 euro Comision pentru cumparator: ...

1303 EUR/m2 | 66 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal
20
1

Apartament 3 camere in Deva, Bdul Decebal

ID IMOBIL 1026 Va propun spre vanzare apartament 3 camere transformat din ap. 2 camere, in Deva, Bdul Decebal Detalii imobil: etaj 3 in bloc de 4 nivele suprafata totala 71,5 mp instalatie electrica pe cupru ferestre termopan cu tamplarie PVC usi interioare de termopan parchet, gresie, faianta ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului
20
5

Apartament 3 camere in Deva, zona Minerului

Va propun spre vanzare apartament 3 camere in Deva, zona Minerului Detalii imobil: decomandat - balcon mare(16 mp) construit si intabulat usa metalica usi interioare schimbate ferestre termopan cu tamplarie PVC parchet, gresie, faianta centrala termica Pret: 58500 euro neg. Comision pentru ...

914 EUR/m2 | 64 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu 3 camere, decomandat, 74 mp, in Deva, zona Gojdu
20
1

Blitz va ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat în zona Gojdu – una dintre cele mai apreciate locații rezidențiale, recunoscută pentru echilibrul perfect între liniște, spațiu verde și accesibilitate. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 74 mp, este amplasată la parterul ...

1268 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere s-dec , zona Gojdu
8
32

Apartament 4 camere s-dec , zona Gojdu

... Apartament 4 camere s-dec zona Gojdu-Cernei , etaj intermediar, balcon, centrala termica, 76 mp, termopane, camara, parchet, gresie, faianta,baie cu geam, bloc de caramida.Ocupabil imediat! Pret 79.500 euro Tel.

1136 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
29

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva
Salvează căutarea