Apartamente 3 camere Hunedoara Hunedoara

Hartă Listă
Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând sau schimb apartament

Vând sau schimb apartament

Vând sau schimb apartament situat in Hunedoara cartier mk6 langa ANL APARTAMENTUL ARE 3 CAMERE BAE BUCATARIE SI BALCON mențin că apartamentul se poate renova pe bunul plac schimb cu casa bătrânească in Hunedoara Călan ruși Peștiș etc mai multe detalii in privat

560 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 canere intrari separate in Hunedoara
10
5

Vând apartament 3 canere intrari separate in Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere intrari separate in Hunedoara str.Viorele nr6, bl7,ap14, etaj 3 din 4 ,hol lung 5m, bae, bucatarie, camara, balcon inchis, suprafata 50m patrati ,zugravit recent, foarte curat acoperis nou la bloc montat in luna mai acest an,nu are imbunatatiri, pot fi contactat pe mesenger ...

710 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa formata din 2 corpuri+garaj- EXCLUSIVITATE BLITZ-comision 0 cumparator
15

Vă propunem spre vânzare, în exclusivitate prin Agenția Imobiliară Blitz, o proprietate situată pe strada Sarmisegetuza, în Hunedoara, disponibilă cu 0% comision pentru cumpărător. Imobilul este compus din două corpuri de clădire, oferind atât confort imediat, cât și oportunități de personalizare ulterioară. Primul ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
7
1

Apartament 3 camere decomandat

VÂNZARE – Apartament 3 camere decomandat Zona Trandafirilor, Hunedoara Suprafață: 57 mp Etaj: 2 Loc de parcare concesionat ✨ Detalii proprietate: ✔️ 3 camere decomandate ✔️ Complet mobilat și utilat – gata de mutare ✔️ Aer condiționat ✔️ Compartimentare practică și luminoasă ✔️ Zonă liniștită, ...

772 EUR/m2 | 57 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, 80 mp, Micro 5 – garaj, zonă liniștită
11

Apartament 3 camere, 80 mp, Micro 5 – garaj, zonă liniștită

Situat în cartierul Micro 5 din Hunedoara, într-o zonă liniștită, cu multă verdeață și acces rapid la toate punctele de interes. Caracteristici principale * 3 camere * Suprafață utilă: 80 mp * Etaj 3 din 4 * Bloc construit înainte de 1990 * Compartimentare practică și spațioasă Stare și dotări Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament etaj 4
5
2

Vand apartament etaj 4

Apartament de vanzare etaj 4 micro 5 Hunedoara jud Hunedoara complet renovat si mobilat

922 EUR/m2 | 64 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere, 70 mp, zona centrala Micro 2, Hunedoara
8

Blitz imobiliare va propune un apartament 3 camere, 70 mp, situat în Hunedoara, zona centrală Micro 2, la parter din 10 – poziție excelentă, cu acces rapid la tot ce ai nevoie! Puncte forte: * Suprafață generoasă: 70 mp * Compartimentare semidecomandată * Parter – ideal pentru familii sau persoane ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament premium 3 camere in Micro 3 elegant, modern si luminos
10

Blitz Imobiliare va prezinta un Apartament modern cu 3 camere semidecomandat, situat în zona Micro 3 din Hunedoara, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort, spațiu și acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și dispune ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
2

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vânzare
8
39

Apartament de vânzare

Vînd apartament , 3 camere, balcon , cu suprafața utilă de 55 m. ( s-au chirie 1000 pe lună ) . Etaj 2 din 4. Blocul este construit din cărămidă. Apartament este locuibil cu toate utiliățile pentru locuire , mașină de spălat rufe cu uz de un an , televizor nou cu uz de un an , canapea nouă , telefon, ...

909 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere, Hunedoara, decomandat, zona Micro 7, 29000 euro neg
7
24

Vând apartament cu 2 camere, SU= 41 mp, cu intrări separate, situat pe Str. Trandafirilor. Apartamentul este recent renovat "2025" , precum se vede în fotografii. In zonă se află supermarket, școala și grădiniță , mijloace de transport în comun. Apartamentul este ocupabil imediat. Prețul este ...

707 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere
10
29

Vând urgent apartament 3 camere

Vând urgent apartament 3 camere parter recent renovat tot este nou făcut în el parter instalație sanitara electrică noua izolat interior și exterior informații suplimentare în privat 45500 euro negociabil str Trandafirilor nr 5 bloc 16 SC din mijloc zona liniștită

910 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat
9
10

Vand apartament 3 camere decomandat

apartament de vânzare 3 camere decomandat renovat complet parchet laminat usa noua intrare metalica foarte rezistenta Usi interioare schimbate Centrala termica noua schimbata de 6 luni Aparat aer condiționat nou Se vinde complet mobilat Pentru detalii suplimentare sunati la numarul afisat

846 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

 Direct de la proprietar, fără agenții imobiliare, fără intermediari, fără costuri și bani în plus.
7
6

Ocupabil imediat ! Spre vânzare un apartament cochet, cu 3 camere decomandate, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil bine întreținut, amplasat la Parangu Micro 7 Cu o suprafață de 45 mp, proprietatea beneficiază de o compartimentare eficientă, optimizată prin modificări interioare atent realizate, ...

795 EUR/m2 | 44 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vânzare zona Dunărea, etajul 1, trei camere, două băi și două balcoane, bucătărie mare 2

Apartament de vânzare zona Dunărea, etajul 1, trei camere, două băi și două balcoane, bucătărie mare

Apartament de vânzare în zona Dunărea.

1091 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere+garaj si boxa
11
4

Apartament 3 camere+garaj si boxa

Apartamentul are 3 camere, cu o suprafață de 80 mp. Balconul este închis cu termopan. Este situat la etajul 3 3 și are compartimentare decomandată. Dispune de centrală termică proprie și geamuri termopan. Fiecare etaj beneficiază de uscătorie pentru rufe. Blocul este amplasat într-o zonă cu multă verdeață, ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând urgent apartament 3 camere intrari separate in Hunedoara zona M 7 Viorele in fata la PROFI 15

Vând urgent apartament 3 camere intrari separate in Hunedoara zona M 7 Viorele in fata la PROFI

Vând urgent apartament 3 camere , intrari separate in Hunedoara zona M7, strada Viorele nr6 bl 7 ap14 ,etaj 3 din 4 ,hol lung 6m ,bae ,bucatarie ,camara ,balcon inchis ,vând apartamentul deoarece locuesc in Irlanda si nu mai revin in tara , este nelocuit din 2008 adica de 16 ani , doritorii ma pot contacta ...

592 EUR/m2 | 60 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere ultracentral 13

Apartament 3 camere ultracentral

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, langa Teatru, etaj 3 din 3, complet mobilat so dotari, pret 52.000 euro negociabil

981 EUR/m2 | 53 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament trei camere amenajat mixt, stare foarte bună, bulevard Micro 5, Hunedoara.
17
2

Apartament cu trei camere decomandat, amenajat, cu destinație mixtă - de locuit sau și comercială, situat pe Bulevardul Dacia, în Micro 5. Extinderea pentru intrare separată este realizată după proiect aprobat legal. Curat și luminos, în stare foarte bună, apartamentul are două băi funcționale, balconul ...

1032 EUR/m2 | 62 m2

Hunedoara, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Hunedoara-municipiu
Salvează căutarea