Apartamente 3 camere Ialomita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 3 camere
5
15

apartament 3 camere

Apartamentul se afla într-o stare foarte bună, str. Telior ,lângă spitalul Urizceni. 3 camere, centrală nouă ariston, acoperiș făcut in primăvară, instalație noua, termopane ,ușă din fier, izolat pe dinafară, capacitate 56m , foarte aproape școală, liceu, grădiniță, spital,magazine, baza sportivă, supermarketuri, ...

708 EUR/m2 | 60 m2

Urziceni, Ialomita

Vând apartament cu trei camere

Vând apartament cu trei camere

Apartament cu trei camere, semidecomandat, etaj 4. A fost renovat.Bloc U39, strada Lacului, nr.1. Detalii la telefon.

1105 EUR/m2 | 86 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere decomandat
6

Apartament 3 camere decomandat

Vând apartament cu 3 camere, etajul 2 4, Bloc Ansamblul 72, scara E (intrarea de lângă Școala Gimnazială Nr. 7 "Aurel Vlaicu"), Fetești, Ialomița. Apartamentul este izolat, are centrală proprie, AC și ferestre termopan. Balconul este mare, închis în termopan.

Fetesti-Gara, Ialomita

Vând apartament trei camere decomandat 5

Vând apartament trei camere decomandat

Vând apartament trei camere decomandat situat central pe Matei Basarab Slobozia, Ialomița, spațios etaj trei.detalii la telefon

1000 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat
11
6

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat

Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...

941 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Proprietar vand apartament 3 camere
10
4

Proprietar vand apartament 3 camere

Vând apartament . trei camere+ hol compus din trei garsoniere mari la un loc , RENOVĂRI RECENTE PARCHET gresie faianță centrala termica pentru mai multe detalii nu ezita să apelezi numerele menționate mai jos. Nr sau Adresa Intrerea Cresei Nr 6 Bl A 8 Et 1 scara foarte curata renovata. Prețul ...

2500000000 EUR/m2 | 1 m2

Urziceni, Ialomita

Vand apartament 3 camere, Urziceni, Ialomita, zona centrala
1
2

Vand apartament 3 camere, Urziceni, Ialomita, zona centrala

Vând apartament cu 3 camere, 65 m2, semidecomandat, cu ușă metalică la intrare, centrală pe gaze, blocul este anvelopat. Zonă centrală, Str. Muncii.

892 EUR/m2 | 65 m2

Central, Urziceni, Ialomita

Vând Schimb apartament 3 camere
6
8

Vând Schimb apartament 3 camere

Vând sau schimb ap.3 camere cu ap.2 camere sau garsonieră cf 1 decomandată neg.

1111 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

vand apartament cu 3 dormitoare baie si bucatarie
8

vand apartament cu 3 dormitoare baie si bucatarie

vand apartament cu 3 dormitoare baie si bucatarie etajul 4 4 zona fetesti armatei preț 62.000 negociabil pentru mai multe informații sau poze vă rog să ma contactați la număr afișat

Fetesti, Ialomita

Apartament 3 camere
3
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere Decomandat, bine compartimentat 2 dormitoare Living spațios Bucătărie mare 2 băi 2 balcoane 84 mp construiți 72 mp utili Etaj 4 din 4, zona liniștită, doar 2 apartamente pe etaj. Situat lângă inspectoratul școlar. Preț negociabil. Disponibil imediat. Acceptam și prin credit ...

1097 EUR/m2 | 72 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu 3 camere
6
2

Vând apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3camere ,decomandat ,doua grupuri sanitare ,apartamentul dispune de 2 balcoane ,unul deschis și unul inchis separat ,este situat la etajul 4 4 . Apartamentul este situat în zona Mb-uri în apropiere de liceul de Arta și Gradinita Dumbrava minunata ... mai multe detalii la telefon

1128 EUR/m2 | 78 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere de vânzare Slobozia
10
5

Apartament 3 camere de vânzare Slobozia

De vânzare apartament 3 camere mobilat, decomandat,etaj 8 10,vis-a-vis de Feroviarul(Slobozia). Preț 70.000 EUR. Relații la telefon .

1148 EUR/m2 | 61 m2

Slobozia, Ialomita

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere
8
1

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vânzare zona Școala Nr. 1 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 4, cu o suprafață utilă de 69,06 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție. Locuința este foarte bine compartimentată, oferind un spațiu generos și luminos. Dispune de finisaje ...

1449 EUR/m2 | 69 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere Bazar
10
17

Apartament 3 camere Bazar

Apartament 3 camere ,etaj 4,acoperis suprapus nou ,pret 53.000 euro

1019 EUR/m2 | 52 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament cu 3 camere
7

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere In zona pietii(scoala nr 6) Bloc B36, Etajul 1, 87 mp Centrala si termopane Necesita îmbunătățiri Mai multe detalii la nr de telefon:

805 EUR/m2 | 87 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 cam semidecomandat. Semi mobilat.
7
5

Apartament 3 cam semidecomandat. Semi mobilat.

Apartament 3 camere semidecomandat, semimobilat, aer conditionat, centrala, apa individual, placat exterior, acoperis in 4 ape cu burlane. Nelocuit de 18 ani, necesita imbunatatiri.

1000 EUR/m2 | 55 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere Tandarei
8
3

Vand apartament 3 camere Tandarei

Vand apartament cu 3 camere, situat in bloc C, sc. A, etaj 2.( bloc de caramida), orientat spre sud. Este renovat recent, izolat termic interior si exterior. Are balcon inchis, centrala termica noua,aer conditionat, gresie, faianta, parchet, termopan. Se vinde partial mobilat. Pret: 59000 euro negociabil Tel: ...

898 EUR/m2 | 59 m2

Tandarei, Ialomita

Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, decomandat, complet utilat și parțial mobilat. Apartamentul se afla pe strada Miron Costin. Suprafata utila 80mp, living, 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, bucătărie, camera de depozitare. Etaj 4 4. Acoperis tip sarpanta. Izolat interior si exterior. Centrala termica proprie. Nr. ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament 3 camere
6
1

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere decomandat Str Eroilor Îmbunătățiri+ mobilă

1154 EUR/m2 | 65 m2

Urziceni, Ialomita

apartament de vânzare
3

apartament de vânzare

De vânzare apartament decomandat cu 3 camere suprafață totală 70mp etaj 1,bloc CFR7 strada Călărași. Apartamentul dispune de centrala pe gaz si este izolat termic. Apartamentul necesita renovare.

986 EUR/m2 | 70 m2

Fetesti, Ialomita

Salvează căutarea