Apartamente 3 camere Slobozia Ialomita

Hartă Listă
Voucher credit

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vînzare Apt. cu 3 cam. situat la etajul 1 10, în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. IL.
4
2

De vînzare apt. Cu 3 cam. Situat la etaj. 1 10 în zona Sc. Gimnazială nr. 3 din Slobozia, jud. Ialomița. Apt. este decomandat și are o suprafață construită de cca 75 mp. Se vinde mobilat parțial și necesită lucrări de reabilitare și igienizare. Pretul este ușor negociabil.

1176 EUR/m2 | 68 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere
5
2

Vand apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, renovat 2024, centrală nou, instalație electrică nouă, instalație sanitară nouă, geamuri termopan barrier, mb 20, sc E, ap 24, et 6 6

1329 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere-Ultracentral , sau schimb cu apartament 2 camere ,plus diferenta, 76000
7
10

Vand apartament 3 camere ,decomandat,ultracentral, situat pe strada Matei Basarab, vizavi de farmacia Catena din centru si in spatele Policlinicii cu plata, intr o zona foarte liniștită, in apropiere de scoala, grădiniță si magazine. Apartamentul are apa individual, acoperiș refăcut recent , uși interior ...

1000 EUR/m2 | 76 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere Slobozia, Jud. Ialomita, zona Casa Verde
10
2

Vand apartament 3 camere, decomandat, renovat recent, partial mobilat, etaj 5 din 10. Tamplarie termopan, parchet, aer conditionat, centrala termica noua, balcon inchis.

1271 EUR/m2 | 59 m2

Slobozia, Ialomita

Vand apartament 3 camere cu spatiu generos
8

Vand apartament 3 camere cu spatiu generos

Vand apartament excelent compartimentat,luminos,spatios cu vedere panoramica. Are 2 dormitoare generoase,un living deschis cu bucataria,2 aparate de aer conditionat,2 bai care ofera un plus de confort. Apartamentul este disponibil imediat(nu se locuieste in el) si in plus este eliberat de mobila . Apartamentul ...

988 EUR/m2 | 86 m2

Slobozia, Ialomita

Vând apartament cu trei camere

Vând apartament cu trei camere

Apartament cu trei camere, semidecomandat, etaj 4. A fost renovat.Bloc U39, strada Lacului, nr.1. Detalii la telefon.

1105 EUR/m2 | 86 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat
11
6

Apartament 3 camere, zona 80 apartamente, renovat

Va prezentam spre vanzare la pretul de 80000 euro, apartament 3 camere, localizat in Slobozia, pe strada Castanilor, bloc V1, scara A, etaj 4, cartier 500, intr-o zona linistita, avand documente pentru contract vanzare cumparare la zi. Imobilul dispune si de parcare exterioara cu abonament de la primarie. ...

941 EUR/m2 | 85 m2

Slobozia, Ialomita

Vând Schimb apartament 3 camere
6
8

Vând Schimb apartament 3 camere

Vând sau schimb ap.3 camere cu ap.2 camere sau garsonieră cf 1 decomandată neg.

1111 EUR/m2 | 63 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere de vânzare Slobozia
10
5

Apartament 3 camere de vânzare Slobozia

De vânzare apartament 3 camere mobilat, decomandat,etaj 8 10,vis-a-vis de Feroviarul(Slobozia). Preț 70.000 EUR. Relații la telefon .

1148 EUR/m2 | 61 m2

Slobozia, Ialomita

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere
8
1

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere

Apartament 3 camere de vânzare zona Școala Nr. 1 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 4, cu o suprafață utilă de 69,06 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție. Locuința este foarte bine compartimentată, oferind un spațiu generos și luminos. Dispune de finisaje ...

1449 EUR/m2 | 69 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, decomandat, complet utilat și parțial mobilat. Apartamentul se afla pe strada Miron Costin. Suprafata utila 80mp, living, 2 dormitoare, 2 bai, 2 balcoane, bucătărie, camera de depozitare. Etaj 4 4. Acoperis tip sarpanta. Izolat interior si exterior. Centrala termica proprie. Nr. ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Slobozia, Ialomita

sckimb apartament

sckimb apartament

sckimb apartament 3 camere slobozia cu apartament in bucuresti

1000 EUR/m2 | 80 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere decomandat!!!NEGOCIABIL!!!
9

Apartament 3 camere decomandat!!!NEGOCIABIL!!!

Detalii la telefon !!!

1155 EUR/m2 | 71 m2

Slobozia, Ialomita

Apartament 3 camere semidecomandat, et 1 4 Slobozia, Ialomita
5
6

De vânzare apartament 3 camere semidecomandat, etaj 1 din 4, zona centrala Slobozia , aproape de piata și ITM Ialomița, parc, scoli, gradinite, mijloace de transport în comun Nu colaboram cu agentii. Informații Generale: - Apartament 3 camere, semidecomandat - Suprafață: 47 m - Etaj:1 4 - Locație: ...