Apartamente 3 camere Iasi

Promovat
Apartament 3 camere Palas   ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000
10
2

Apartament 3 camere Palas ultracentral | renovat complet | 2 balcoane | 155.000

PF vand apartament cu 3 camere situat ultracentral, in zona Palas Palatul Culturii, una dintre cele mai bune locatii din Iasi. Totul este la cativa pasi: Palas Mall, facultati, centru si mijloace de transport. Apartamentul este intr-un bloc din beton armat, izolat termic, expertizat, cu lift modernizat, ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Promovat
 Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.
10
1

Persoana fizica.Apartament 3 camere. Podu Ros. Palas.

PROPRIETAR, Vând apartament situat in Podu Ros, în imediata apropiere a stației CTP Podu Ros 1. Apartamentul este compus din 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 4. Terasa blocului a fost reabilitată integral în anul 2025, de către o firmă autorizată, lucrarea fiind garantată pentru următorii ...

1725 EUR/m2 | 60 m2

Iasi, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere
10

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona deal, pe strada Grădiniței, bl U1-3, sc B, în apropierea magazinului Dedeman. Compartimentare: living, 2 dormitoare, bucătărie, 2 băi, 2 holuri și un balcon închis . Dotări: -aer condiționat -centrală termică în condensare - ușă metalică nouă ...

1250 EUR/m2 | 68 m2

Pascani, Iasi

P.F.vand apartament 3 camere mobilat si utilat Alexandru Mușatini iasi
4
16

Persoana fizica vând apartament 3 camere mobilat și utilat semidecomandat priveliște deosebita Mușatini 8 Iași Alexandru langa piata semi mobilat preț 92000 euro.

1769 EUR/m2 | 52 m2

Alexandru cel Bun, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)
8
2

Apartament 3 camere SD, et. 3, Zimbru (Proprietar)

Vând apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat în zona Zimbru, la etajul 3 din 4, într-un bloc din plăci prefabricate din beton armat, construit în 1976, cu acoperiș și pod. Imobilul este anvelopat termic cu termosistem de 10 cm și nu este încadrat în risc seismic. Scara este curată și recent renovată. ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Zimbru, Iasi, Iasi

Direct proprietar!!! Vanzare 3 camere Nicolina (Strada Libertatii)
9
12

Proprietar , Apartament 3 camere decomandat , Nicolina ( str. Libertății ) Proprietar , vând apartament 3 camere decomandat , an construcție 1983 , 67 m ,etaj 4 4 fara probleme cu izolația , aceasta a fost refăcută în urma cu 3 ani și este în garanție . Apartamentul dispune de centrala termica , aer ...

1716 EUR/m2 | 67 m2

Nicolina, Iasi, Iasi

Apartament 3 Camere Decomandat Tatarasi (Oancea)
10
11

Apartament 3 Camere Decomandat Tatarasi (Oancea)

Persoana fizica, vand apartament 3 camere, 67,68MP, decomandat, Et. 4 , Tatarasi ( Oancea - Str. Hanciuc) . Cod postal : 700350. Pret: 122.000 Euro. Pot fi contactat: Luni-Vineri : 17:30 - 20:30. Sambata-Duminica : 10:30-20:30 .

1821 EUR/m2 | 67 m2

Tatarasi, Iasi, Iasi

vind ap.3 camere in iasi alexandru cel bun 11

vind ap.3 camere in iasi alexandru cel bun

ap.3 camere in iasi cartier alexandru cel bun situat la str.principala linga biserica sf.toma bloc cu 4 nivele et.2, 3camere semidecomandate cu usi si ferestre termopan si izolatie exterioara centrala,gaz,parchet,geam la baie, debara,usa metalica,proaspat renovat pe o suprafata de 48m2 pret informativ ...

Iasi, Iasi

persoana fizica
7
16

persoana fizica

persoana fizică,vând apartament cu 3 camere în Podu ros ,la 5 minute de mers pe jos până la Palas,fără risc seismic,apartamentul dispune de izolație la exterior se vinde utilat și mobilat,,apartamentul mai dispune de centrală termică,aer condiționat, instalația electrică fiind schimbată,în momentul de ...

1878 EUR/m2 | 45 m2

Iasi, Iasi

2768 EUR/m2 | 56 m2

Palat, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere, 77mp, intabulat, decomandat
5

Apartament 3 camere, 77mp, intabulat, decomandat

Persoană fizică, vând apartament intabulat, 3 camere, 2 băi și 2 balcoane, decomandat, cu o suprafață totală de 77 mp. Apartamentul este la etajul 4 din 4 și se vinde mobilat și utilat. Este aproape de noul Family Market (5 minute de mers pe jos), 2-3 minute de mers pe jos până la școală și grădiniță. ...

1364 EUR/m2 | 77 m2

Tomesti, Iasi

Vând apartament decomandat în Dancu - Iași
1

Vând apartament decomandat în Dancu - Iași

Vând apartament decomandat în Dancu - Iași -2 dormitoare -Living + Bucătărie -Baie Apartamentul face parte dintr-un imobil pe 3 niveluri situat la intrarea în Dancu. În imediata apropiere sunt: școala, grădinița, magazine, parc, stația de tramvai. Construcție 2025- în prezent la roșu. Caracteristici: ...

1750 EUR/m2 | 70 m2

Iasi, Iasi

Apartament 3 camere,2 bai, et 3din 4 ,Pacurari
7
1

Apartament 3 camere,2 bai, et 3din 4 ,Pacurari

Apartament 3 camere 70 m2 , bloc pe cadre, etaj 3 din 4 , 2 bai. A fost renovat structural, nu doar estetic. Lucrările au inclus: tencuieli interioare refăcute integral, șape, instalație electrică proiectată pe zone independente ,prize internet tv in fiecare camera ,Instalația sanitară a fost înlocuită ...

Pacurari, Iasi, Iasi

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium
10
5

Apartament 2 camere INTABULAT, Mobilat si Utilat complet, Visan-Bucium Pret: 95.500 EURO POZE REALE DIN APARTAMENT! Suprafata totala 55 MP (50,6 mp suprafata utila+4,9 mp balcon) Parter inalt - complet MOBILAT si UTILAT - Centrala termica - Aer conditionat - LOC DE PARCARE in proprietate (intabulat) ...

1736 EUR/m2 | 55 m2

Iasi, Iasi

Schimb apartament
7
8

Schimb apartament

Schimb apartament 3 camere decomandat etaj 3 ,bloc cu 4etaje ,60mp din Bacău, st. Mioritei cu similar Iași zona Păcurai ,fără îmbunătățiri. 85000E

1417 EUR/m2 | 60 m2

Pacurari, Iasi, Iasi

Vand Apartament
8
1

Vand Apartament

Apartament 3 camere Nicolina 2 Nr. Tel: Apartament de Vanzare -72 mp, Nicolina 2 - pret 160.000 euro negociabil Proprietar, vand imobil situat in Nicolina 2, imobilul fiind din 1986,bloc fara risc seismic. Proprietatea se afla la etajul 3 din 4,este decomandat. Blocul se afla ...

2222 EUR/m2 | 72 m2

Nicolina, Iasi, Iasi

3 camere Tatarasi
6
16

3 camere Tatarasi

Persoana fizica , vând ap. 3 camere , SD, 47mp, et.2 din 4, complet renovat, izolat termic, Ac nou, Ct nouă, ușa intrare nouă, în apropierea stațiilor CTP - punct de reper Piața Chirilă , ideal pentru investiție, se vinde mobilat. Fara risc seismic, se acceptă credit!

1913 EUR/m2 | 47 m2

Tătărași Nord, Iasi, Iasi

ROMA (ITALIA) - Apartament 2 camere + bucatarie 63 mp | AC + CENTRALA TERMICA 2    FIX
1

ROMA (ITALIA) - Apartament 2 camere + bucatarie 63 mp | AC + CENTRALA TERMICA 2 FIX

Apartament 3 camere 63 mp (Roma) | complet mobilat | AC + centrală 2 (preț fix) DISPONIBIL IMEDIAT LA 30 MIN DE MARE (zona Fiumicino-Ostia) Vând apartament situat în Roma (Italia), într-o zonă rezidențială liniștită, cu acces facil către servicii (inclusiv POLIȚIE, zonă verde, supermarketuri, ...

2381 EUR/m2 | 63 m2

ROMA - ITALIA, Iasi, Iasi

Vand apartament 3cam.sd,zona pd ros
5

Vand apartament 3cam.sd,zona pd ros

Vand ap.3 cam sd,zona Podu Ros,et4,fara probleme la terasa,zona linistita departe de agitatia strazilor,cu multiple imbunatatiri,mobilat.

1833 EUR/m2 | 60 m2

Podu Ros, Iasi, Iasi

Apartament 3 camere Semidecomandat
5
3

Apartament 3 camere Semidecomandat

IAȘI - Vânzare Apartament 3 camere Semidecomandat în Tătărași Descrierea Proprietății și Dotări Persoană fizică vinde în cartier Tătărași ,str.Ciurchi ,nr.117,bl.B1, apartament 3 camere ,semidecomandat, în suprafață de 58.07 m ,etaj.4 din 4,boxă pe palier,tâmplărie PVC,rulouri aluminiu la toate ferestrele,izolat ...