Apartamente 3 camere Popesti-Leordeni Ilfov

Promovat
Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator
10
2

Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, la etaj intermediar in Berceni. Pretul afisat este fara tva si este disponibil pentru plata cash sau cu 50 % avans. Apartamentul se poate vinde si prin rate direct la dezvoltator cu un avans minim de 30.000 euro si diferenta in 3 ani. Ansamblul format din 2 ...

1236 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni   Str. Biruinței
10

Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni Str. Biruinței

Vă prezint spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, semi-decomandat, situat în Popești-Leordeni, pe Strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în 2025, cu regim de înălțime P+8 etaje și 2 lifturi. Parțial mobilat 149.900 euro: doar cu mobilă de bucătărie Mobexpert, echipată cu frigider, ...

2053 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere 59mp Popești Leordeni Metrou Berceni si Leonida
7

Vă propunem spre vanzare un apartament semidecomandat de 3 camere, bloc izolat termic, construit în anul 2015 - etaj 2 din 4, centrala proprie. Loc parcare (INCLUS IN PRET). Această proprietate este ideală pentru o familie care își dorește să locuiască într-un mediu urban, dar să beneficieze de intimitate ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
3 camere 10 min metrou Leonida
18
5

3 camere 10 min metrou Leonida

Dacă ești în căutarea unui apartament cu 3 camere spațios, modern și gata de mutat, această locuință de pe Strada Drumul Fermei este alegerea perfectă pentru tine Situat la doar 10-12 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida, apartamentul îmbină liniștea zonei rezidențiale cu accesul ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Popesti Leordeni
10

Apartament 3 camere Popesti Leordeni

Apartament 3 camere de vânzare Popești-Leordeni Constructie bloc 2023 Se vinde complet mobilat și utilat gata de mutare! Vă propun spre vânzare un apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 1 din 3, cu o suprafață utilă de aproximativ 90 mp, ideal pentru o familie care își dorește confort ...

1743 EUR/m2 | 86 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere in vila si curte individuala
10
1

3 camere in vila si curte individuala

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: Apartament spatios de 3 camere situat la parterul unei vile cu doua unitati locative pe strada Fermei Popesti Leordeni. Curte individuala - 80 mp 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -An constructie 2011 -Suprafata 82mp -Finisaje complete -2 grupuri ...

1451 EUR/m2 | 82 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Mobilat si Utilat + Parcare Metrou Dimitrie Leonida
16

Apartament 3 camere LUX ndash; complet mobilat | Etaj 2 5 | Parcare inclusa Daca vrei sa te muti fara batai de cap, acest apartament e gata pentru tine! Situat in Popesti-Leordeni, pe Str. Amurgului, la etajul 2 din 5, intr-un bloc construit in anul 2020. Se vinde complet mobilat i utilat Bucatarie pe ...

2055 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

2 minute Metrou Berceni Ap 3 camere 80 mp
9

2 minute Metrou Berceni Ap 3 camere 80 mp

Vand apartament de 3 camere decomandat, situat pe etaj intermediar in proiect nou langa Pasarela Berceni in bloc P + 5 finalizat in august 2026. Suprafata 80.39, bucatarie open space si 2 bai. Imobilul va dispune de incalzire prin pardoseala si aer conditionat inclus. Cu o suprafata de 80.39 mp, imobilul ...

1444 EUR/m2 | 81 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Leordeni Primarie 3 camere Bloc Boutique cu lift
4

Leordeni Primarie 3 camere Bloc Boutique cu lift

Va prezin cateva caracteristici ale noului proiect marca Sky Residence bull; Sistem acoperis - tip terasa multistrat bull; Structura stalpi + cadre beton armat iar compartimentarea este facuta cu bca Holcim (12.5 cm interior, 30 cm exterior) bull; Izolatia exterioara polistiren 10 cm + vata minerala ...

1397 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere   Mobilat si utilat    Metrou Dimitrie Leonida   90 mp
15

Apartament 3 camere Mobilat si utilat Metrou Dimitrie Leonida 90 mp

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in Kristal Residence - Strada Solstitiului ! Detalii: -suprafata utila totala : 89.10 mp (doua balcoane inchise) -etaj 1 5 (cu lift) -2 bai (ambele cu geam) -Mobilat si utilat -tamplarie PVC tripan -incalzire prin calorifere -parcare la liber in ansamblu -10-15 ...

1778 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si utilat | Parcare | Popesti
16

Apartament 3 camere | Mobilat si utilat | Parcare | Popesti

Exista locuinte care iti ofera pur si simplu spatiu, si altele care iti dau senzatia de acasa din prima. Acest apartament cu 3 camere, situat pe Splaiul Unirii 9, in Popesti Leordeni, face parte din a doua categorie. Cu o suprafata generoasa de 101 mp, locuinta este gandita pentru confort real: camere ...

1432 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

 Apartament 3 camere 2 bai –  New Confort City Popesti Leordeni
18

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; New Confort City, Popesti Leordeni Descopera un apartament spatios si bine compartimentat, ideal pentru o familie sau pentru investitie! Localizare: Confort City, Popesti Leordeni Acces facil catre Splaiul Unirii si Theodor Pallady Detalii proprietate: ...

1235 EUR/m2 | 102 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere, 2 bai -Soseaua Leordeni | Etaj 2 3 | Lift | Gata de mutare
11

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Soseaua Leordeni | Etaj 2 3 | Lift | Gata de mutare Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat pe Soseaua Leordeni, la etajul 2 din 3, intr-un imobil nou dotat cu lift. Caracteristici principale: Suprafata: 64 mp Compartimentare eficienta: ...

1417 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

10 Minute Metrou Dimitrie Leonida | Apartament 3 camere
15

10 Minute Metrou Dimitrie Leonida | Apartament 3 camere

Apartament deosebit cu 3 camere ndash; Popesti-Leordeni Apartament modern si elegant, situat pe Strada Amurgului, intr-o zona foarte apreciata din Popesti-Leordeni, la doar 10 minute de mers pana la statia de metrou Dimitrie Leonida. Locuinta are o suprafata totala de 72,6 mp si se afla la etajul 1 ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere 2 bai Metrou Berceni gata de mutare
11

Apartament 3 camere 2 bai Metrou Berceni gata de mutare

Apartament 3 camere ndash; Metrou Berceni | 2 bai | Complet mobilat si utilat Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat in zona Metrou Berceni, intr-un imobil construit in anul 2020. Locuinta are o suprafata utila de 66 mp si este pozitionata la etajul 5 din 5, intr-un bloc prevazut ...

2144 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere Metrou Berceni
4

3 camere Metrou Berceni

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Biruintei, in proximitatea statiei de metrou Berceni. Suprafata utila: 71 mp Disponibilitate: apartamente disponibile la mai multe etaje Locuinta beneficiaza de incalzire prin pardoseala, centrala proprie si lift, oferind confort si functionalitate. Icirc;n ...

1463 EUR/m2 | 71 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere 88 mp | mobilat | 2 parcari | 2023 | Sos. Leordeni
20

Apartament cu 3 camere situat pe Soseaua Leordeni ,intr-un imobil finalizat in 2023, cu regim de inaltime P+3. Suprafata utila: 88 mp Etaj: 1 3 Se vinde complet mobilat si utilat, gata de mutare. Compartimentare practica, spatii luminoase si bine optimizate potrivit pentru familie sau cuplu. 2 locuri ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3camere 2 bai mobilat si utilat metrou Berceni -5min
20

APARTAMENT 3 CAMERE ndash; 5 MINUTE DE Statia de metrou Berceni Apartament cu 3 camere situat pe strada Biruintei, intr-o zona linistita si bine conectata la transport, la doar 5 minute de mers pe jos pana la metrou. Etaj: 5 5 Suprafata utila: 65,7 mp Bloc construit in 2020 Se vinde complet mobilat ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  decomandat mobilat utilat Premium!!!
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat utilat Premium!!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI
11

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Metrou BERCENI

Metrou BERCENI - Apartament 3 camere , 2 bai Suprafata utila : 66 mp An constructie : 2020 Etaj : 5 5 ( cu lift ) Complet mobilat - utilat . Loc de parcare : ~ Subteran : 12.000 ~ Exterior : 9.000 euro Pret : 132.900 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la : 0729.233.500 Alexandra ...

2144 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere - Parcare inclusa - Mobilat
9

Apartament 3 camere - Parcare inclusa - Mobilat

Va prezentam spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat, situat in Popesti-Leordeni, la aproximativ 15 minute de statia de metrou Dimitrie Leonida. Amenajat cu atentie la detalii si materiale premium, apartamentul impresioneaza printr-un design elegant si coerent, unde fiecare element ...

2113 EUR/m2 | 71 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov

Localități

Popesti-leordeni
Salvează căutarea