Apartamente 3 camere Popesti-Leordeni Ilfov

Promovat
Acte gata - 3 camere cu finisaje top - incalzire pardoseala - Sos Leordeni Popesti
19
4

Vanzare direct dezvoltator Fara comision! Apartament 3 camere | Primărie Popești-Leordeni Finisaje Premium | Tripan Salamander | Încălzire în Pardoseală | Centrală Proprie Apartament spațios cu 3 camere, situat într-un ansamblu rezidențial modern, ideal pentru familii sau investiție sigură. Mutare ...

1260 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator
10
2

Berceni Ap 3 camere disponibil si in rate la dezvoltator

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, la etaj intermediar in Berceni. Pretul afisat este fara tva si este disponibil pentru plata cash sau cu 50 % avans. Apartamentul se poate vinde si prin rate direct la dezvoltator cu un avans minim de 30.000 euro si diferenta in 3 ani. Ansamblul format din 2 ...

1236 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament de vânzare cu 3 camere și 2 băi   Popești-Leordeni
16

Apartament de vânzare cu 3 camere și 2 băi Popești-Leordeni

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în Popești-Leordeni, în complexul rezidențial New Confort City, pe Splaiul Unirii. Detalii principale: Suprafață utilă: 88,4 mp Suprafață totală: 101,4 mp Balcon: 13 mp, închis cu termopan, acces din toate camerele Compartimentare: semidecomandat Etaj: ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
3 camere 10 min metrou Leonida
18
5

3 camere 10 min metrou Leonida

Dacă ești în căutarea unui apartament cu 3 camere spațios, modern și gata de mutat, această locuință de pe Strada Drumul Fermei este alegerea perfectă pentru tine Situat la doar 10-12 minute de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida, apartamentul îmbină liniștea zonei rezidențiale cu accesul ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere 88 mp | Etaj 1 3 | 2 Locuri Parcare
20

Apartament 3 Camere 88 mp | Etaj 1 3 | 2 Locuri Parcare

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat la etajul 1 din 3 al unui imobil construit in 2023, amplasat in zona Soseaua Leordeni, o zona rezidentiala in continua dezvoltare, cu acces rapid catre Bucuresti. Proprietatea are o suprafata de 88 mp si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ...

1818 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 CAMERE 2 BAI 101mp - CONFORT CITY - GATA DE MUTAT - 126.000eur
19

3 CAMERE 2 BAI - GATA DE MUTAT Situat in Confort city, popesti leordeni 101mp Etaj 10 11 cu lift Mobilat si utilat cu exceptia a fotoliu galben, scaun de birou si biroul din dormitor Parcare inchiriata in fata blocului Pret: 126.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere decomandat | Mobilat si utilat | Metrou Dimitrie Leonida
12

Apartament 3 camere decomandat | Mobilat si utilat | Metrou Dimitrie Leonida Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1 din 2, intr-un imobil construit in anul 2019. Localizare: Strada Dumbravenisti, la aproximativ 4 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie ...

1767 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere gata de mutare 101mp
17

Apartament 3 camere gata de mutare 101mp

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere si 2 bai, situat in complexul Confort City, intr-un bloc construit in anul 2021. Apartamentul are o suprafata generoasa de 101.5 mp si se afla la etajul 2 din 11. Locuinta se vinde mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare imediata. Dispune ...

1274 EUR/m2 | 102 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  Mobilat si utilat  Parcare  Metrou berceni 15-20min
12

Apartament 3 camere Mobilat si utilat Parcare Metrou berceni 15-20min

Apartament 3 camere, mobilat si utilat ndash; Strada Solstitiului la doar 15 -20min de Metrou Berceni Detalii principale: bull; Suprafata utila: 67,26 mp bull; Etaj: 4 4 bull; Bloc construit in 2014 bull; 3 camere, 2 bai, 2 balcoane inchise bull; Loc de parcare in ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii
18

Apartament 3 camere - 2 bai | Splaiul Unirii

Apartament 3 camere cu suprafata generoasa de 101.4 mp Compartimentare moderna cu 2 bai Situat intr-un imobil prevazut cu lift Spatii ample, luminoase si bine organizate Se vinde mobilat si utilat Fotoliul galben, scaunul de birou si biroul din dormitor nu sunt incluse Loc de parcare inchiriat ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat
17
1

Apartament 3 Camere metrou 5 min Mobilat

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere open space ndash; 5 minute de Metrou Berceni Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, compartimentare open space, situat la etajul 5, din 5, la doar 5 minute de statia de metrou din zona Berceni. Suprafata: 66 mp Compartimentare: open space (living ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni
14

Apartament 3 camere mobilat- utilat ~ Soseaua Leordeni

Oferim spre vanzare un apartament modern de 3 camere , situat pe Soseaua Leordeni . Locatie : Soseaua Leordeni Suprafata totala utila : 88 mp An constructie : 2023 Etaj : 1 3 Complet mobilat si utilat . Loc de parcare : 2 disponibile ( in proprietate ) Pret : 150.000 euro Pentru mai multe ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Berceni Ap 3 Camere 70 mp
5

Metrou Berceni Ap 3 Camere 70 mp

Va propun spre vanzare un apartament modern situat intr-un bloc nou, aflat in constructie cu termen de finalizare in luna iulie 2026, strada Biruintei, Popesti-Leordeni. Distanta fata de statia de metrou Berceni este de aproximativ 20 de minute mers pe jos. Statie STB in apropiere cu linie catre statiile ...

1796 EUR/m2 | 70 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat utilat Premium!!
8

Apartament 3 camere mobilat utilat Premium!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision!! in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium.Apartamentul este luminos, ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei
16

Apartament 3 camere parcare inclusa Drumul Fermei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Popesti-Leordeni, pe strada Drumul Fermei, in apropierea Campusului Scolar, intr-un bloc tip vila construit in anul 2010. Locuinta are o suprafata utila de 82 mp, este amplasata la etajul 1 din 2 si se vinde complet mobilata si utilata, fiind ...

1645 EUR/m2 | 82 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere Premium mobilat utilat
8

Apartament 3 camere Premium mobilat utilat

2027 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti ,Metrou Berceni, Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
20

Popesti ,Metrou Berceni, Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere ndash; Popesti-Leordeni | Modern, spatios, aproape de metrou Descoperiti un apartament primitor si elegant, situat in Popesti-Leordeni, la doar aproximativ 5 minute de mers pe jos de Metrou Berceni ndash; locatia ideala pentru un stil de viata activ si bine conectat. Situat la etajul ...

2045 EUR/m2 | 65 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apt 3 camere mobilat utilat Gata de mutare
18

Apt 3 camere mobilat utilat Gata de mutare

Apartament cu 3 camere si 1 baie, compartimentare eficienta si spatii generoase Suprafata de aproximativ 88 mp, ideal pentru familie sau investitie Imobil finalizat in 2023, constructie moderna cu regim redus de inaltime Proprietate mobilata si utilata complet, pregatita pentru mutare imediata Finisaje ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere mobilat cu 2 locuri de parcare bloc 2019
14

Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Fermei, intr-un imobil construit in anul 2019. Apartamentul este amplasat la etajul 1 al blocului si are o suprafata utila generoasa de 90 mp, oferind spatii bine compartimentate si un nivel ridicat de confort. Imobilul este ...

1767 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I 2 bai
17

Apartament 3 camere I 2 bai

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Popesti-Leordeni Adresa: Splaiul Unirii Suprafata: 101,4 mp Etaj: 10 din 11 (imobil cu lift) Se ofera spre vanzare un apartament spatios de 3 camere, situat intr-o zona accesibila din Popesti-Leordeni. Locuinta are o compartimentare practica si o suprafata generoasa, ...

1248 EUR/m2 | 101 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare apartament premium 10 minute de Metrou – Str. Biruintei 87 | 73,3 mp cu balcon | finisaje
17

De vanzare apartament premium ndash; Str. Biruintei 87 | 73,3 mp cu balcon | finisaje high-end Va prezentam un apartament elegant, situat pe Strada Biruintei nr. 87, cu suprafata totala de 73,3 mp (67,1 mp fara balcon), amenajat cu materiale premium si finisaje de foarte buna calitate. Apartamentul ...

2224 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti
7

Acte gata la apartament 3 camere Primarie Popesti

Vanzare fara comision, in bloc nou si cu acte gata un apartament de 3 camere 2 bai , situat in imediata apropiere a Primariei Popesti-Leordeni, intr-un imobil finalizat, cu lift, Etaj 2 din 3 Suprafata utila: 69 mp Icirc;ncalzire in pardoseala Constructie noua finisaje premium..Apartamentul este ...

1296 EUR/m2 | 69 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere I 15 min Metrou
10

Apartament 3 camere I 15 min Metrou

Apartament 3 camere Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat pe Strada Amurgului. Pret: 150.000 euro; + TVA Detalii: Etaj 2 din 5, imobil dotat cu lift Bucatarie realizata pe comanda, echipata cu electrocasnice Bosch premium (finisaj sticla neagra) si ...

2055 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov

Localități

Popesti-leordeni
Salvează căutarea