Apartamente 3 camere Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere Colors Residence, Tg. Mures
10
3

Vand apartament 3 camere Colors Residence, Tg. Mures

Proprietar, vand apartament spațios și luminos în Colors Residence-Cartier Tudor, bloc nou cu finisajele noi și de calitate. Bloc izolat termic - consum redus pentru încălzire, imobilul se incadreaza in clasa energetica A. În imediata apropiere sunt parcuri, magazinele Lidl, Kaufland, farmacie, restaurant, ...

1859 EUR/m2 | 78 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 3 camere
5
15

Apartament 3 camere

Apartament mobilat complet , modern , centrala proprie, 3 camere , etaj 2 , balcon închis cu termopan, geamuri termopan, cămara , gresie , faianță , parchet, pat rabatabil pe perete , fără datorii, imediat ocupabil!

1053 EUR/m2 | 57 m2

Reghin, Mures

Vand apartament cu 3 camere
9

Vand apartament cu 3 camere

Apartament modern cu 3 camere, complet renovat gata de mutare! Descoperă un apartament primitor și elegant, perfect pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu confortabil într-o zonă excelentă! Detalii principale: * Suprafață utilă: 66,49 mp * Compartimentare: decomandat spațiu ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 camere,confort 1,Tudor
8
1

Apartament cu 3 camere,confort 1,Tudor

Vând apartament cu 3 camere, B-dul 1 Decembrie 1918, intre Corina si Fortuna, in cartierul Tudor. Este situat in apropierea tuturor punctelor de interes comun. Apartamentul are o suprafata totala de 75 mp, decomandat, confort 1, etaj 8 8, lift nou, uscatorie, izolat interior exterior. Este compus ...

1632 EUR/m2 | 72 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Apartament
6
1

Apartament

De vanzare Apartament cu 3 camere + 2 bai + 1 camara + balcon inchis cu termopan . Apartamentul este izolat si se afla in cartierul Fagarasului la etajul 1 dintr-un bloc cu parter + 4 etaje . Apartamentul se vinde complet mobilat . Apartamentul este complet renovat si intr'o stare impecabila . Pentru ...

1133 EUR/m2 | 75 m2

Reghin, Mures

Apartamente de vanzare reghin
10
4

Apartamente de vanzare reghin

Vind apartament cu 3 camere, 2 bai, compus din living cu bucatarie open space, 2 dormitoare, 2,bai. Apartamentul se afta la etajul trei intr-un bloc de 3 etaje pe strada Castanilor in curte inchisa prevazuta cu poarta automata, loc de joaca pentru copii, loc pentru grătar, curte pavata cu posibilitate ...

936 EUR/m2 | 78 m2

Reghin, Mures

Apartament 3 camere Dambu Pietros
5
1

Apartament 3 camere Dambu Pietros

Vand apartament 3 camere recent renovat, în Dambu, camere cu intrari separate, hol pătrat, et. 10 10, bloc recent izolat , lift nou, 59m . Preț in euro negociabil.

1949 EUR/m2 | 59 m2

Dambu Pietros, Targu Mures, Mures

Apartament 3 camere Ady
8
7

Apartament 3 camere Ady

Vand apartament 3 camere,mobilat , este bucatarie,camara,2 bai, orientare sudica, aproape de Darina. Apartamentul este incalzit electric. Mai necesita imbunatatiri. Ente etaj 3 din 4. Pret 60.000 euro,negociabil.

1178 EUR/m2 | 45 m2

Rovinari, Targu Mures, Mures

Apartament cu trei camere de vânzare în cartierul Rodnei, Reghin
11
3

De vânzare apartament de 3 camere în cartierul Rodnei. Apartamentul are o suprafață utilă de 72 metri pătrați. Apartamentul este dotat cu ușă metalică și geamuri termopane, dispune de centrală termică proprie. Prețul este ușor negociabil.

861 EUR/m2 | 72 m2

Reghin, Mures

vand apartament 3 camere
9
2

vand apartament 3 camere

vand urgent apartament 3 cam in cartierul 7 Noiembrie ,22 Dec,mobilat complect,modificat,termopane noi,ușă metalică etc,plus o boxă pivniță frumos amenajata.

1960 EUR/m2 | 75 m2

Laureni, Mures

De vănzare apartament cu trei camere la Sovata !
2
1

De vănzare apartament cu trei camere la Sovata !

Apartamentul se află la o zonă centrală la et.3 are 57 mp.geamuri termopan ,centrală,se vinde complet mobilat și cu electrocasnice! + pivniță 4x3 .

1474 EUR/m2 | 57 m2

Central, Sovata, Mures

Apartament cu 3 dormitoare, 2 băi, parter inalt, pe Bd. Pandurilor (optional si garaj), (proprietar)
10
2

Va rog sa cititi anuntul in intregime, am incercat sa fac o descriere cat mai amanuntita. Rog putina decenta, nu voi raspunde intrebarilor de genul spuneti-mi ceva despre apartament, sau altor intrebari cu inteles similar. Asadar ... se oferă spre vânzare, de către proprietar, un apartament cu suprafața ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 3 camere Dambu  Pietros
9

Apartament 3 camere Dambu Pietros

De vanzare ap 3 cam Pietros pe str Lamaitei etaj 3 4. Aproape de scolii ,gradinite,magazine.. zona linistita. Ap are 51mp renovat. Centrala noua. Balcon inchis, Toate instalatia de apa schimbata . 2 pivnite Se vinde mobilat Nu doresc sa colaborez cu agentii!!

2216 EUR/m2 | 51 m2

Dambu+Pietros, Targu Mures, Mures

Vânzare apartament 4

Vânzare apartament

Vând apartament parter compus din 3 camere bucătărie,5 baie, wc serviciu în localitatea Tg.Mureș cartier Tudor str.pandurilor lângă poștă veche, telefon persoana contact

Targu Mures, Mures

Vând apartament penthouse
8
2

Vând apartament penthouse

Apartament tip penthouse: Târgu Mureș, Str. Pomilor 77 mp utili | 2 dormitoare | 2 băi | Terasă 30 mp| 1 living+bucătărie 26mp Se vinde mobilat si utilat Vând apartament tip penthous, situat într-o zonă liniștită și bine cotată. Apartamentul are o compartimentare excelentă pe două niveluri: ...

1522 EUR/m2 | 115 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Vand apartament cu 3 camere in Tudor,strada Livezeni.
8
3

Vand apartament cu 3 camere in Tudor,strada Livezeni.

Vând apartament etaj 1,cu trei camere,două băi,două balcoane,70 mp. Apartamentul este într-o zonă foarte buna,aproape de supermarket,piața,școală,stație de autobuz. Blocul este izolat. Preț 145.000 euro.

1957 EUR/m2 | 70 m2

Tudor%2525252bVladimirescu, Targu Mures, Mures

De vânzare apartament cu 3 camere + garaj cu pivniță
5

De vânzare apartament cu 3 camere + garaj cu pivniță

Proprietar vând apartament cu 3 camere și garaj cu pivniță în cartierul Mureșeni strada Rozmarinului etaj 2 din 4 cu 2 bai decomandat confort 1 având și o pivniță sub bloc. Apartamentul se afla situat într-o zona liniștită și frumoasa la 50m de stația de autobuz.

1812 EUR/m2 | 69 m2

Mureseni, Targu Mures, Mures

  Apartament Spațios la Casă (80 mp) cu 3 Camere și Centrală pe Gaz   Ultracentral Sighișoara
10
2

Apartament Spațios la Casă (80 mp) cu 3 Camere și Centrală pe Gaz Ultracentral Sighișoara

Se oferă spre vânzare un apartament generos, tip "la casă", situat într-o zonă liniștită, dar centrală a orașului Sighișoara, pe Strada Ilarie Chendi. Această proprietate este ideală pentru o familie sau ca investiție (ex. regim hotelier), beneficiind de o suprafață utilă mare și de confort termic ...

938 EUR/m2 | 80 m2

Central, Sighisoara, Mures

Apartament cu 3 camere
8
2

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere,2 bai complet renovat cu uși interioare noi, instalație electrică noua, geamuri tripan și usa întrare metalică.

1043 EUR/m2 | 70 m2

Central, Sarmasu, Mures

Vand apartament in Sighisoara, 3 camere, 2 wc, 2 balcoane, et. 4
5

Vand apartament in Sighisoara, jud. Mures. Apartamentul se afla la etajul 4 si are 3 camere decomandate, 1 bucatarie decomandata (posibilitate de a restructura in stil american, fiind o baza foarte buna ptr. modernizare), cu 2 bai, 2 balcoane. Blocul se alfa intr-o locatie foarte atractiva, intre Teleson ...

1103 EUR/m2 | 68 m2

Sighisoara, Mures

Salvează căutarea