Apartamente 3 camere Neamt

Promovat
3 camere ultracentral renovat în totalitate!
5
2

3 camere ultracentral renovat în totalitate!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, et.8 9, cu lift nou, suprafata 64 mp, apartamentul este in zona 0 a orașului Piatra-Neamt ultracentral, lângă Orange, prefectură, parcul central, Hotel Ceahlăul, magazinul Altex, este renovat in totalitate, instalația electrica ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere
10
6

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere(72 m.p.utili)+boxa alaturata de 10 m.p. in zona Dărmănești langa fabrica de paine Lucia.Are 2 balcoane,este la parter cu scurgere separata ,acte in regula,eliberare imediata,se poate vizualiza cu programare.Pretul este in euro negociabil. Se poate vinde si prin cedit bancar.Alte ...

826 EUR/m2 | 72 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

ap 3camere et 1 Dărmănești
5
3

ap 3camere et 1 Dărmănești

vand apartament 3 camere semidecomandat et1 zona Dărmănești langa adridan pe strada aleea garofitei mai multe detalii la nr de telefon sau watzap se accepta si credit ipotecar pret 65000 euro

970 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ap 3 Cam,la cheie,decomandat, 70mp,Precista,cu pod, 2 balcoane si boxa
13
2

Apartamentul este situat intr-o zona liniștită a cartierului Precista ,in apropierea de Shopping City,fiind aproape de toate facilitățile necesare , școli, statii de autobuz magazine etc.. El este decomandat, are o bucătărie mare si bine dotată, un hol spatios in care încape o canapea ,un dormitor mare,o ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând apartament 3 camere Tg  Neamt,

Vând apartament 3 camere Tg Neamt,

Vând alartament, 3 camere +boxă subsol Tg. Neamt, str. Mărășești, bl.B15, sc.A, ap.16.tel.

1127 EUR/m2 | 55 m2

Targu Neamt, Neamt

Închiriez apartament

Închiriez apartament

apartament de închiriat cu trei camere în Dărmănești zona Adridan preț negociabil parțial mobilat

4 EUR/m2 | 70 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, semidecomandat - Piatra Neamt
5

Apartament 3 camere, semidecomandat - Piatra Neamt

Apartament 3 camere de vânzare Dărmănești, Aleea Ulmilor Se vinde apartament 3 camere, semidecomandat, cu suprafața de aproximativ 55 mp, situat în Dărmănești Aleea Ulmilor, etaj 3 din 4. Se vinde mobilat Centrală termică proprie Pod Balcon închis cu termopan, cu încălzire Tâmplărie ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Ap 4 cam, Precista, parter, 91 mp, pt birouri firma, cabinete sau locuinta, cu loc de parcare, boxa 1

Ap 4 cam, Precista, parter, 91 mp, pt birouri firma, cabinete sau locuinta, cu loc de parcare, boxa

Vând apartament 4 camere, suprafata construita 91 mp, Precista, la baza scarilor de la stadion (zona Politie), PARTER înalt, an constructie 1980, amenajat open space, potrivit atât pentru locuință, cât si pentru birouri firma sau clinică cu cabinete medicale. Este bine intretinut. Detine boxa, loc ...

1308 EUR/m2 | 91 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Apartament
8

Apartament

Vand apartament 3 camere ,semidecomandat,Piatra Neamt ,zona centrala ,bulevardul Dacia.

747 EUR/m2 | 87 m2

Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea