Apartamente 3 camere Neamt

Promovat
3 camere ultracentral renovat în totalitate!
5
2

3 camere ultracentral renovat în totalitate!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, et.8 9, cu lift nou, suprafata 64 mp, apartamentul este in zona 0 a orașului Piatra-Neamt ultracentral, lângă Orange, prefectură, parcul central, Hotel Ceahlăul, magazinul Altex, este renovat in totalitate, instalația electrica ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere etaj 2 zona Centrala
5

Apartament 3 camere etaj 2 zona Centrala

Proprietar ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere etaj 2 (boxa inclusa la subsol)situat in zona Starii Civile.Imobilul nu dispune de imbunatatiri avand doar centrala si geamuri termopan.Exclus total Agentii.

1023 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 Camere Ultracentral Roman
10

Apartament 3 Camere Ultracentral Roman

Apartament 3 CAMERE, ULTRACENTRAL in Roman (vis- -vis de Hotel Roman, la bulevardul principal, Bd. Roman Musat) Bloc FARA RISC SEISMIC NU SUNT si NICI NU AU FOST VREODATA probleme cu igrasie, mucegai. * An construcție bloc 1982 - sunt primul si singurul propietar al apartamentului * Suprafață UTILA ...

1717 EUR/m2 | 64 m2

Ultracentral, Roman, Neamt

Vand apartament 3 camere Bicaz 1

Vand apartament 3 camere Bicaz

Decomandat,separare gaz,centrala,termopane,intabulat,mobilat

500 EUR/m2 | 60 m2

Bicaz, Neamt

vand apartament 3
5
2

vand apartament 3

Vand apartamet 3 camere Piatra Neamt , semimobilat( bucatarie mobilata complet) cu centrala proprie, living mobilat, un dormitor mobilat. Apartamentul este situat la etajul 10 din 10 foarte bine izolat. Blocul are lift nou de aprox 3 ani cu doua vederi spre munte si spre oras. Supraf de 80 mp.pret n ...

774 EUR/m2 | 84 m2

Piatra Neamt, Neamt

schimb apartament Piatra Neamt (zona 1 Mai)  cu apartament Brasov
1
2

schimb apartament Piatra Neamt (zona 1 Mai) cu apartament Brasov

Persoana fizica schimb apartament Piatra Neamt 3 camere cu apartament Brasov 2 camere.

1203 EUR/m2 | 74 m2

1%2bMai, Piatra Neamt, Neamt

apartament
10

apartament

apartament de vanzare

1300 EUR/m2 | 50 m2

Targu Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
6

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere(72 m.p.utili)+boxa alaturata de 10 m.p. in zona Dărmănești langa fabrica de paine Lucia.Are 2 balcoane,este la parter cu scurgere separata ,acte in regula,eliberare imediata,se poate vizualiza cu programare.Pretul este in euro negociabil. Se poate vinde si prin cedit bancar.Alte ...

826 EUR/m2 | 72 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

ap 3camere et 1 Dărmănești
5
3

ap 3camere et 1 Dărmănești

vand apartament 3 camere semidecomandat et1 zona Dărmănești langa adridan pe strada aleea garofitei mai multe detalii la nr de telefon sau watzap se accepta si credit ipotecar pret 65000 euro

970 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând apartament 3 camere Tg  Neamt,

Vând apartament 3 camere Tg Neamt,

Vând alartament, 3 camere +boxă subsol Tg. Neamt, str. Mărășești, bl.B15, sc.A, ap.16.tel.

1127 EUR/m2 | 55 m2

Targu Neamt, Neamt

Închiriez apartament

Închiriez apartament

apartament de închiriat cu trei camere în Dărmănești zona Adridan preț negociabil parțial mobilat

4 EUR/m2 | 70 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, semidecomandat - Piatra Neamt
5

Apartament 3 camere, semidecomandat - Piatra Neamt

Apartament 3 camere de vânzare Dărmănești, Aleea Ulmilor Se vinde apartament 3 camere, semidecomandat, cu suprafața de aproximativ 55 mp, situat în Dărmănești Aleea Ulmilor, etaj 3 din 4. Se vinde mobilat Centrală termică proprie Pod Balcon închis cu termopan, cu încălzire Tâmplărie ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Ap 4 cam, Precista, parter, 91 mp, pt birouri firma, cabinete sau locuinta, cu loc de parcare, boxa 1

Ap 4 cam, Precista, parter, 91 mp, pt birouri firma, cabinete sau locuinta, cu loc de parcare, boxa

Vând apartament 4 camere, suprafata construita 91 mp, Precista, la baza scarilor de la stadion (zona Politie), PARTER înalt, an constructie 1980, amenajat open space, potrivit atât pentru locuință, cât si pentru birouri firma sau clinică cu cabinete medicale. Este bine intretinut. Detine boxa, loc ...

1308 EUR/m2 | 91 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea