Apartamente 3 camere Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare - Zona Centrală / 2 băi
20
2

Apartament 3 camere de vânzare - Zona Centrală / 2 băi

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, pe Bulevardul 9 Mai, cu o suprafață utilă totală de 73,69 mp (inclusiv balconul). Tip: decomandat Etaj: 4 Compartimentare: 2 băi, 2 camere izolate + tavanul (fără sufragerie) Dotări: centrală proprie, izolație ...

1149 EUR/m2 | 74 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere- Darmanesti/ Etaj 2
17
2

Apartament 3 camere- Darmanesti/ Etaj 2

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, situat la etajul 2 al unui imobil în cartierul Dărmănești. Caracteristici tehnice: Suprafață utilă totală (inclusiv balcon): 53,10 mp Etaj: 2 Compartimentare: semidecomandat Încălzire: centrală termică proprie Izolație ...

1351 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere /2 bai/2 balcoane,  Precista - Piatra Neamt
12
10

Apartament 3 camere /2 bai/2 balcoane, Precista - Piatra Neamt

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Precista - Piatra Neamt , Strada Bistritei, bloc construit in 1985, etajul 4/4 acoperit cu pod, model decomandat cu 2 bai standard - ambele cu geam , 2 balcoane de peste 8 mp si bucatarie foarte spatioasa.Imobilul detine centrala termica si tamplarie ...

876 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, etaj 1, Piata Darmanesti
6
1

Apartament 3 camere, etaj 1, Piata Darmanesti

Apartament de 3 camere semidecomandat situat la etajul 1 cu pozitie cardinala vest, fiind calduros si luminos pe tot parcursul zilei. Apartamentul este modern, cu instalatie electrica schimbata si se vinde mobilat si utilat complet. Detine o camara mica pe casa scarii ca si loc de depozitare. Blocul ...

1204 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere Precista
11
1

3 camere Precista

Va propunem spre vânzare,un apartament decomandat, situat in Precista la etajul 3,in bloc izolat termic,cu o suprafață totală de 80.39 mp, suprafață utilă cu un balcoan și o logie, de 71.96 mp. Apartamentul este dotat cu centrala termica proprie, geamuri termopan,are 2 bai si uși de lemn. Nu se acceptă ...

1097 EUR/m2 | 72 m2

Piatra Neamt, Neamt

3 camere Darmanesti
11

3 camere Darmanesti

Agenție imobiliară,va propune spre vânzare,un apartament decomandat,cu 3 camere, situat la etajul 4( zona Orion),in bloc acoperit, izolat exterior,cu o suprafață totală de 85 mp, suprafață utilă 79 mp. Apartamentul are 2 balcoane închise cu geamuri termopan,hol spațios,și se vinde mobilat și utilat,așa ...

1114 EUR/m2 | 70 m2

Piatra Neamt, Neamt

3 camere Precista
9
1

3 camere Precista

Se vinde un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in cartier Precista,la parter,dotat cu centrala termica,cu o suprafață construită de 65 mp fara balcon,are boxa cu intrare din bucătărie,geamuri termopan ( parțial). Apartamentul trebuie renovat in totalitate,și este la prețul de 67500 euro.Pentru ...

1164 EUR/m2 | 58 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere ETAJ 1 Maratei
9
1

Apartament 3 camere ETAJ 1 Maratei

Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în cartierul Maratei, pe strada Progresului, într-un bloc cu 4 nivele, la etajul 1. ✅ Model decomandat ✅ 2 băi ✅ Suprafață utilă: peste 63 mp ✅ Balcon generos de aproximativ 11 mp – ideal pentru depozitare, relaxare sau diverse activități ✅ ...

980 EUR/m2 | 75 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament decomandat Darmanesti
11

Apartament decomandat Darmanesti

Apartamentul propus spre vanzare se gaseste situat in zona fostei cofetarii Topaz, la parterul unui bloc cu 4 nivele. Orientat cu fata spre est-vest, dispune de centrala termica proprie si tamplarie cu geamuri termopan, balconul inchis tot cu geam termopan. Va asteptam sa vizionati si sa cumparati!

950 EUR/m2 | 60 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere Aleea Viforului
4
5

Apartament 3 camere Aleea Viforului

Apartament 3 camere, et2, Aleea Viforului, curat, termopan, centrala termica, partial mobilat.

856 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918
13

Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918

MCD EXPERT IMOBILIARE Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918 Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată și bine conectată 1 Decembrie 1918, ideal pentru locuință personală sau investiție. Compartimentare practică și confortabilă: Hol generos 2 dormitoare ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere Darmanesti ,etaj 1 - Piatra Neamt
10

Apartament 3 camere Darmanesti ,etaj 1 - Piatra Neamt

Apartament 3 camere – Dărmănești, etaj 1 Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Dărmănești, la etajul 1 – poziție ideală pentru confort și acces facil. Suprafețe: Suprafață totală: 55,82 mp (inclusiv logie) Suprafață construită: 67,20 mp Dotări și ...

967 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere/2 bai/2 balcoane/83 mp/etaj 2 CENTRU
20
1

Apartament 3 camere/2 bai/2 balcoane/83 mp/etaj 2 CENTRU

Apartament 3 camere tip duplex – zonă centrală, priveliște superbă! Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în centrul orașului, într-o zonă cu adevărat privilegiată. Beneficiezi de acces rapid la tot ce contează: spații comerciale, bănci, mijloace de transport, școli, grădinițe ...

1068 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, două băi - Str. Bogdan Dragoș
17

Apartament 3 camere, două băi - Str. Bogdan Dragoș

Agenția imobiliară RARA Soluții vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere și două bai. Locație: Str. Bogdan Dragoș, Municipiul Roman, jud. Neamț Suprafață: 68 mp util, 72 mp total (balcon 4m) Etaj 3, orientare spre est, poziționat pe mijloc (foarte călduros) Compartimentare: living, ...

1103 EUR/m2 | 68 m2

central, Roman, Neamt

De vânzare apartament cu 3 camere
8

De vânzare apartament cu 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere Decomandat Etaj parter înalt Zona Bd Republicii Acte actualizate pt notariat Pret 65000 Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați laFilip Doltu nr de tel. 07 arata numarul 74 79 55 sau ne gasiti la sediul agenției situat pe Str Tineretului nr.22 vis ...

1000 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

Ultracentral semidecomandat P.Neamt
8

Ultracentral semidecomandat P.Neamt

Ultracentral (cartierul nemtesc), din caramida, semidecomandat, etaj 1, total suprafata utila 82 mp., cu doua balcoane si o logie la bucatarie, insorit, cu centrala termica, fara imbunatatiri..Pretul negociabil la fata locului...

1021 EUR/m2 | 70 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere decomandat în Roman Cu doua balcoane Apartamentul se afla pe mijloc ,foarte calduros Str Ecaterina Teodoriu Etajul 3 Suprafața mare , 80 mp Cu toate utilitățile Pret 65000 Acte pregătite pt notariat Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la nr de tel. ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

Vand apartament cu 3 camere
9

Vand apartament cu 3 camere

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat , cu boxa foarte mare, zona linistita cu parc de joaca pentru copii. Apartamentul este recent renovat. Are o suprafata de 65mp utili , usor de intretinut atat din punct de vedere economic cat si al curateniei. Etaj intermediar Acte actualizate la zi si ...

1260 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand apartament cu 3 camere bloc 1990
15

Vand apartament cu 3 camere bloc 1990

Vând apartament cu 3 camere decomandat Imobilul este renovat din in totalitate Se vinde utilat și mobilat Construcție din 1990 Bucătărie mare Două băi Suprafața 70 mp Zona Cuza Vodă Pret 70000 Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul ...

972 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere duplex
8

Apartament 3 camere duplex

Apartament 3 camere, duplex, et .1-P, dotat cu centrala termica, termopan, gresie, faianta, 2 balcoane, boxa, stradal, posibilitate de schimbare destimatie in spatiu comercial.

1222 EUR/m2 | 81 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

Precista-parter-liber-acte la zi
6
1

Precista-parter-liber-acte la zi

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere,decomandat, Precista-zona BAR Dunarea-sc nr 10. Pret:62000 euro 0740707697

1000 EUR/m2 | 62 m2

Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Salvează căutarea