Apartamente 3 camere Neamt

Promovat
Apartament 3 camere- Darmanesti/ Etaj 2
17
2

Apartament 3 camere- Darmanesti/ Etaj 2

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 3 camere, situat la etajul 2 al unui imobil în cartierul Dărmănești. Caracteristici tehnice: Suprafață utilă totală (inclusiv balcon): 53,10 mp Etaj: 2 Compartimentare: semidecomandat Încălzire: centrală termică proprie Izolație ...

1351 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartamente 3 camere Darmanesti - Piatra Neamt , etaj 3
10

Apartamente 3 camere Darmanesti - Piatra Neamt , etaj 3

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Dărmănești, zona Aleea Ulmilor. Apartamentul este curat, bine întreținut și dispune de centrală termică proprie. Compartimentarea este practică și cuprinde: 3 camere 1 baie 1 balcon situat la etajul 3 Pentru mai ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere BLOC NOU - cu vedere spre munte
15
1

Apartament 3 camere BLOC NOU - cu vedere spre munte

Apartament – 3 Camere • 2 Băi • Zonă Fermelor – Spațiu și Confort! Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat la mansardă, în zona apreciată Fermelor, perfect pentru cei care caută confort, intimitate și un spațiu bine compartimentat, aproape de toate punctele ...

1184 EUR/m2 | 69 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere /2 bai/2 balcoane,  Precista - Piatra Neamt
12
10

Apartament 3 camere /2 bai/2 balcoane, Precista - Piatra Neamt

Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Precista - Piatra Neamt , Strada Bistritei, bloc construit in 1985, etajul 4/4 acoperit cu pod, model decomandat cu 2 bai standard - ambele cu geam , 2 balcoane de peste 8 mp si bucatarie foarte spatioasa.Imobilul detine centrala termica si tamplarie ...

876 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere ETAJ 1 Maratei
9
1

Apartament 3 camere ETAJ 1 Maratei

Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în cartierul Maratei, pe strada Progresului, într-un bloc cu 4 nivele, la etajul 1. ✅ Model decomandat ✅ 2 băi ✅ Suprafață utilă: peste 63 mp ✅ Balcon generos de aproximativ 11 mp – ideal pentru depozitare, relaxare sau diverse activități ✅ ...

980 EUR/m2 | 75 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament decomandat Darmanesti
11

Apartament decomandat Darmanesti

Apartamentul propus spre vanzare se gaseste situat in zona fostei cofetarii Topaz, la parterul unui bloc cu 4 nivele. Orientat cu fata spre est-vest, dispune de centrala termica proprie si tamplarie cu geamuri termopan, balconul inchis tot cu geam termopan. Va asteptam sa vizionati si sa cumparati!

950 EUR/m2 | 60 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere Aleea Viforului
4
5

Apartament 3 camere Aleea Viforului

Apartament 3 camere, et2, Aleea Viforului, curat, termopan, centrala termica, partial mobilat.

856 EUR/m2 | 45 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament Dărmănești etaj 2
8
4

Apartament Dărmănești etaj 2

Proprietar, vând apartament cu 4 camere situat la etajul 2, luminos, călduros, bloc izolat termic, situat în Dărmănești pe Aleea Garofiței , între dispensar și marketul Adridan. Bloc curat, vecini liniștiți cu multe facilități în apropiere: școala , grădiniță, creșă , farmacie , dispensar, market , piața, ...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Darmanesti etaj 2
5
2

Darmanesti etaj 2

Persoana fizică. SE ACCEPTĂ ACHIZIȚIA ȘI PRIN CREDIT Prima CASA imobiliar. Apartament cu 4 camere situat la etajul 2, luminos, călduros, bloc izolat termic, situat în Dărmănești pe Aleea Garofiței. Este un bloc curat,vecini liniștiți ,multe facilități în apropiere : școala , grădiniță, creșă , farmacie ...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane
2
7

vand apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane

PROPRIETAR Vând apartament 3 camere se vinde parțial mobilat - are 2 bai - are 2 balcoane - călduros - pereti din cărămida și BCA - geamuri termopan - aer condiționat - priveliște deosebita pe ambele părți ale blocului - orientat spre răsărit și apus - izolat pe exterior Acte în regulă, se poate muta ...

1100 EUR/m2 | 80 m2

Calea%25252bRomanului, Piatra Neamt, Neamt

 Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918
13

Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918

MCD EXPERT IMOBILIARE Apartament 3 camere, zona 1 Decembrie 1918 Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată și bine conectată 1 Decembrie 1918, ideal pentru locuință personală sau investiție. Compartimentare practică și confortabilă: Hol generos 2 dormitoare ...

1055 EUR/m2 | 55 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
6

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere(72 m.p.utili)+boxa alaturata de 10 m.p. in zona Dărmănești langa fabrica de paine Lucia.Are 2 balcoane,este la parter cu scurgere separata ,acte in regula,eliberare imediata,se poate vizualiza cu programare.Pretul este in euro negociabil. Se poate vinde si prin cedit bancar.Alte ...

826 EUR/m2 | 72 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

ap 3camere et 1 Dărmănești
5
3

ap 3camere et 1 Dărmănești

vand apartament 3 camere semidecomandat et1 zona Dărmănești langa adridan pe strada aleea garofitei mai multe detalii la nr de telefon sau watzap se accepta si credit ipotecar pret 65000 euro

970 EUR/m2 | 67 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere Darmanesti ,etaj 1 - Piatra Neamt
10

Apartament 3 camere Darmanesti ,etaj 1 - Piatra Neamt

Apartament 3 camere – Dărmănești, etaj 1 Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în cartierul Dărmănești, la etajul 1 – poziție ideală pentru confort și acces facil. Suprafețe: Suprafață totală: 55,82 mp (inclusiv logie) Suprafață construită: 67,20 mp Dotări și ...

967 EUR/m2 | 56 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere/2 bai/2 balcoane/83 mp/etaj 2 CENTRU
20
1

Apartament 3 camere/2 bai/2 balcoane/83 mp/etaj 2 CENTRU

Apartament 3 camere tip duplex – zonă centrală, priveliște superbă! Se oferă spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, situat în centrul orașului, într-o zonă cu adevărat privilegiată. Beneficiezi de acces rapid la tot ce contează: spații comerciale, bănci, mijloace de transport, școli, grădinițe ...

1068 EUR/m2 | 83 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, două băi - Str. Bogdan Dragoș
17

Apartament 3 camere, două băi - Str. Bogdan Dragoș

Agenția imobiliară RARA Soluții vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere și două bai. Locație: Str. Bogdan Dragoș, Municipiul Roman, jud. Neamț Suprafață: 68 mp util, 72 mp total (balcon 4m) Etaj 3, orientare spre est, poziționat pe mijloc (foarte călduros) Compartimentare: living, ...

1103 EUR/m2 | 68 m2

central, Roman, Neamt

De vânzare apartament cu 3 camere
8

De vânzare apartament cu 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere Decomandat Etaj parter înalt Zona Bd Republicii Acte actualizate pt notariat Pret 65000 Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați laFilip Doltu nr de tel. 07 arata numarul 74 79 55 sau ne gasiti la sediul agenției situat pe Str Tineretului nr.22 vis ...

1000 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

Ap 3 Cam,la cheie,decomandat, 70mp,Precista,cu pod, 2 balcoane si boxa
13
2

Apartamentul este situat intr-o zona liniștită a cartierului Precista ,in apropierea de Shopping City,fiind aproape de toate facilitățile necesare , școli, statii de autobuz magazine etc.. El este decomandat, are o bucătărie mare si bine dotată, un hol spatios in care încape o canapea ,un dormitor mare,o ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Piatra Neamt, Neamt

Ultracentral semidecomandat P.Neamt
8

Ultracentral semidecomandat P.Neamt

Ultracentral (cartierul nemtesc), din caramida, semidecomandat, etaj 1, total suprafata utila 82 mp., cu doua balcoane si o logie la bucatarie, insorit, cu centrala termica, fara imbunatatiri..Pretul negociabil la fata locului...

1021 EUR/m2 | 70 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere decomandat în Roman Cu doua balcoane Apartamentul se afla pe mijloc ,foarte calduros Str Ecaterina Teodoriu Etajul 3 Suprafața mare , 80 mp Cu toate utilitățile Pret 65000 Acte pregătite pt notariat Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la nr de tel. ...

929 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

Vand apartament cu 3 camere
9

Vand apartament cu 3 camere

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat , cu boxa foarte mare, zona linistita cu parc de joaca pentru copii. Apartamentul este recent renovat. Are o suprafata de 65mp utili , usor de intretinut atat din punct de vedere economic cat si al curateniei. Etaj intermediar Acte actualizate la zi si ...

1260 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand apartament cu 3 camere bloc 1990
15

Vand apartament cu 3 camere bloc 1990

Vând apartament cu 3 camere decomandat Imobilul este renovat din in totalitate Se vinde utilat și mobilat Construcție din 1990 Bucătărie mare Două băi Suprafața 70 mp Zona Cuza Vodă Pret 70000 Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul ...

972 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii  Constantin și Elena, 65.000 euro
8

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, zona Bisericii Constantin și Elena, 65.000 euro

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Se vinde cu boxa și loc de parcare Preț: 65.000 negociabil

1083 EUR/m2 | 60 m2

Roman, Neamt

Vând apartament 3 camere Tg  Neamt,

Vând apartament 3 camere Tg Neamt,

Vând alartament, 3 camere +boxă subsol Tg. Neamt, str. Mărășești, bl.B15, sc.A, ap.16.tel.

1127 EUR/m2 | 55 m2

Targu Neamt, Neamt

Salvează căutarea