Apartamente 3 camere Neamt

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, parter inalt, Darmanesti
8
1

Apartament de 3 camere decomandat (transformat din 3 semidecomandat) cu 2 bai situat la parter inalt in bloc cu lift din zona Darmanesti, cu suprafata utila de 72 mp cu 2 balcoane (65 mp ap.+3,5m balcon+3,5m balcon). Se vinde partial mobilat si utilat, este izolat exterior, detine camara de depozitare, ...

875 EUR/m2 | 72 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere – Dărmănești - Piatra Neamt , Etaj 1
8
4

Apartament 3 camere – Dărmănești - Piatra Neamt , Etaj 1

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 nivele, pe Aleea Garofiței, în Piatra Neamț, zona Dărmănești. Caracteristici principale Compartimentare: semidecomandat Etaj: 1 / 4 Suprafață utilă: 51,15 mp Balcon: 2,79 mp Orientare: Vest Dotări ...

1205 EUR/m2 | 54 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere – zona Dărmănești,Orion – 73,02 mp
7

Apartament 3 camere – zona Dărmănești,Orion – 73,02 mp

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 7/10, cu lift, pe strada Mihai Viteazu, în Piatra Neamț. Suprafețe: 66,18 mp utili 2 balcoane: 3,55 mp și 3,29 mp 73,02 mp total Dotări: Centrală termică proprie Izolație exterioară Geamuri și balcoane termopan Mobilat ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare - Zona Centrală / 2 băi
20
2

Apartament 3 camere de vânzare - Zona Centrală / 2 băi

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Piatra Neamț, pe Bulevardul 9 Mai, cu o suprafață utilă totală de 73,69 mp (inclusiv balconul). Tip: decomandat Etaj: 4 Compartimentare: 2 băi, 2 camere izolate + tavanul (fără sufragerie) Dotări: centrală proprie, izolație ...

1149 EUR/m2 | 74 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere duplex
8

Apartament 3 camere duplex

Apartament 3 camere, duplex, et .1-P, dotat cu centrala termica, termopan, gresie, faianta, 2 balcoane, boxa, stradal, posibilitate de schimbare destimatie in spatiu comercial.

1222 EUR/m2 | 81 m2

Central, Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere și balcon, situat la parter ,zona Bisericii Constantin și Elena
4

De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la Parter înalt, în zona Bisericii Constantin și Elena Apartamentul este izolat, are centrală termică nouă 2025, geamuri termopan, gresie, faianță și ușă metalică Se vinde parțial mobilat Apartamentul are boxă și loc de parcare Preț: ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

Roman, Neamt

Ap. 3 camere, in Roman, decomandate, etaj  1, bloc cărămidă,  aproape de centru
3
1

Ap. 3 camere, in Roman, decomandate, etaj 1, bloc cărămidă, aproape de centru

Vând apartament in bloc de cărămidă, etaj 1, aproape de centru, str. Ecaterina Teodoroiu, cu suprafața de 73m2, 3 camere decomandate +living, baie, bucătărie, 2 holuri, debara, balcon mare, boxa 13m2, renovat complet, exterior izolat, uși și parchet din lemn. 87.000 euro . Tel.

1192 EUR/m2 | 73 m2

Roman, Neamt

Închiriez apartament

Închiriez apartament

apartament de închiriat cu trei camere în Dărmănești zona Adridan preț negociabil parțial mobilat

4 EUR/m2 | 70 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Precista-parter-liber-acte la zi
6
1

Precista-parter-liber-acte la zi

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere,decomandat, Precista-zona BAR Dunarea-sc nr 10. Pret:62000 euro 0740707697

1000 EUR/m2 | 62 m2

Piatra Neamt, Neamt

Precista-renovat-mobilat si utilat
4

Precista-renovat-mobilat si utilat

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, spatios, doua balcoane, zona Precista-aproape de Scoala Nr 4, statia de autobuz, etajul 4 acoperit cu pod tip sarpanta, liber, acte la zi, cheile se predau la anotar. Pret:87000 euro Tel 07 arata numarul

1061 EUR/m2 | 82 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

apartament PRECISTA
3

apartament PRECISTA

Apartamentul este în Precista etaj 4 strada pictor Grigorescu negociabil

956 EUR/m2 | 68 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament cu 3 camere
10
2

Apartament cu 3 camere

Vând apartament semidecomandat in zona liniștită,cartier Dărmănești format din 3 camere cu 2 balcoane,bucatarie mare,debara, boxă afară lângă apartament, cu 2 întrări, poate fi folosit și ca spațiu comercial (gresie, faianță, parchet, centrala pe gaz,tâmplărie pvc, izolat pe exterior, uși din lemn la ...

811 EUR/m2 | 74 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV   Piatra-Neam
19
2

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neam

De vânzare | Apartament 3 camere | 100 mp | Etaj 3 | Zona OMV Piatra-Neamț MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios și elegant, cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată a municipiului Piatra-Neamț, în apropiere de OMV. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc cu regim ...

1250 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan
10
5

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan

Vând sau schimb apartament trei camere Dărmănești adridan centrală termică termopane ușă metalică parchet uși interioare noi faianță gresie mobilat etajul 4 cu pod ,parcare 60000 Euro

923 EUR/m2 | 65 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere, semidecomandat - Piatra Neamt
5

Apartament 3 camere, semidecomandat - Piatra Neamt

Apartament 3 camere de vânzare Dărmănești, Aleea Ulmilor Se vinde apartament 3 camere, semidecomandat, cu suprafața de aproximativ 55 mp, situat în Dărmănești Aleea Ulmilor, etaj 3 din 4. Se vinde mobilat Centrală termică proprie Pod Balcon închis cu termopan, cu încălzire Tâmplărie ...

1182 EUR/m2 | 55 m2

Darmanesti, Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!
5

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!

De vânzare apartament cu 3 camere în zona Smirodava, Roman Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă liniștită. Locuința are o suprafață totală de 72 mp, beneficiază de un balcon și o lojie, oferind un plus de confort și funcționalitate. Apartamentul ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

Ap 4 cam, Precista, parter, 91 mp, pt birouri firma, cabinete sau locuinta, cu loc de parcare, boxa 1

Ap 4 cam, Precista, parter, 91 mp, pt birouri firma, cabinete sau locuinta, cu loc de parcare, boxa

Vând apartament 4 camere, suprafata construita 91 mp, Precista, la baza scarilor de la stadion (zona Politie), PARTER înalt, an constructie 1980, amenajat open space, potrivit atât pentru locuință, cât si pentru birouri firma sau clinică cu cabinete medicale. Este bine intretinut. Detine boxa, loc ...

1308 EUR/m2 | 91 m2

Precista, Piatra Neamt, Neamt

Apartament Premium 3 Camere | Zona 1 Decembrie | Etaj 1
20

Apartament Premium 3 Camere | Zona 1 Decembrie | Etaj 1

Apartament Premium 3 Camere | Zona 1 Decembrie | Etaj 1 MCD Expert Imobiliare vă prezintă un apartament deosebit cu 3 camere, situat într-o zonă apreciată și bine cotată 1 Decembrie, la etajul 1, cu o suprafață utilă de 76 mp, ideal pentru o locuință confortabilă și rafinată. Design & Compartimentare Proprietatea ...

1446 EUR/m2 | 76 m2

Piatra Neamt, Neamt

Apartament 3 camere semidecomandat, etaj 7, Orion Darmanesti
8

Apartament de 3 camere semidecomandat cu 1 baie situat in zona Orion Darmanesti la etajul 7 din 10. Liftul este schimbat recent, este nou. Apartamentul are o priveliste superba spre Cozla, este izolat exterior. Se vinde mobilat si utilat cu tot ceea ce apare in fotografii. Suprafata utila este de 73 ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane și logie, etajul 1, zona Episcopiei, boxa 30mp
20
1

De vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, o logie, bucătărie mare și boxă 30 mp, situat la etajul 1, în zona Episcopiei Roman Apartamentul este izolat termic, are centrală termică în condensare (2025), calorifere aluminiu, instalații refăcute (electrică, sanitară și încălzire), tâmplărie PVC cu ...

1133 EUR/m2 | 75 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 debarale și balcon, zona excelenta, 48.000euro negociabil
5
1

De vânzare apartament cu 3 camere , 2 debarale și balcon,situat în zonă Excelentă! Apartamentul dispune de centrală termică și tâmplărie termopan nouă Cel mai bun preț de pe piață! 48.000 negociabil

686 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere si balcon, etajul 1, zona excelenta 73.500 euro
8
1

73500 e , etajul 1 De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la etajul 1, în zona excelenta Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Pret 73.500 usor negociabil

1205 EUR/m2 | 61 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL
11

Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Apartament cu 3 camere decomandat - în bloc la Farmacia 32 - foarte călduros - izolat exterior - centrală termică - ferestre termopan - bucătărie mobilată și utilată - aerisire la baie Cumpărătorul NU plătește comision.

1213 EUR/m2 | 68 m2

ultracentral, Roman, Neamt

Apartament 3 camere - Favorit - mobilat și utilat
10
1

Apartament 3 camere - Favorit - mobilat și utilat

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Apartament 3 camere complet mobilat și utilat – zona Favorit, Roman Str. Bucegi, Bl. 2, Et. 3 – Municipiul Roman, Jud. Neamț ✨ Modernizat integral, cu dotări de calitate: - mobilă din lemn masiv - electrocasnice incluse - ...

1225 EUR/m2 | 60 m2

sud, Roman, Neamt

Salvează căutarea