Apartamente 3 camere Prahova

Promovat
Apartament 3 camere in Busteni–Aproape de Pârtie și Centrul Stațiunii
14

Vă propun spre vânzare în sistem de reprezentare exclusiva cu COMISION 0% pentru cumpărător un apartament situat în stațiunea montană Bușteni, în zona turistică a stațiunii, în zona Valea Albă, pe Strada Costilei, o locație apreciată pentru liniște, aer curat și acces rapid către atracțiile montane. ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Valea Alba, Busteni, Prahova

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in Campina - Zona Centrala
15

Agentia imobiliara Mervani, va prezinta un apartament cu 3 camere, situat in zona centrala a Municipiului Campina. Suprafata utila a apartamentului este de 55.50 mp, iar suprafata balconului este de 3.80 mp.Balconul este inchis cu tamplarie PVC si geam termopan. Apartamentul se afla pozitionat ...

1255 EUR/m2 | 55 m2

central, Campina, Prahova

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare | Mobilat | Malu Rosu | Comision 0%
14
3

The Black Swan, agenția ta imobiliară, va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în Ploiești, în cartierul Malu Roșu, pe strada Brânciog – o zonă liniștită, apreciată pentru accesibilitate și vecinătăți plăcute. Imobilul este amplasat la etajul 4 din 4 al unui bloc bine întreținut, fără ...

1129 EUR/m2 | 53 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare | Mobilat | Ploiesti | Comision 0%
12
2

The Black Swan, agenția ta imobiliară, vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat în Ploiești, pe Strada Grindului, Nr. 2, într-o zonă bine conectată a orașului, cu acces rapid către puncte de interes. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, într-un bloc construit în anul ...

1021 EUR/m2 | 58 m2

Ploiesti, Prahova

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 3 camere in Campina et.2  4
20

Vand apartament 3 camere in Campina et.2 4

Vand apartament renovat utilat si mobilat in Campina etajul 2 4

1127 EUR/m2 | 51 m2

Autogara, Campina, Prahova

Promovat
Vând apartament cu 3 camere
9
2

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, decomandat 64 m utili, etaj 2 10 . Blocul are lift, izolat termic, cu separație de gaze, este situat în Ploiești, zona Bulevardul Republicii Renel. Compartimentare: living, doua dormitoare , bucatarie, baie, balcon. Apartament lumimos, bine poziționat cu potențial foarte ...

1405 EUR/m2 | 64 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 4 camere - transformat in 3, zona Vest, Ploiești
8
4

Apartament 4 camere - transformat in 3, zona Vest, Ploiești

Apartament 3 camere (din 4), etaj 1/4, renovat complet, 51 mp – Ploiești, Vest – 81.000 € Vând apartament cu 4 camere transformat în 3 camere, situat în Ploiești, str. Slt. Erou Moldoveanu Marian. Suprafață utilă 51 mp, compartimentare foarte eficientă, ideal pentru familie cu 1-2 copii. Compartimentare: – ...

1549 EUR/m2 | 51 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 Camere Campina
10
5

Apartament 3 Camere Campina

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat pe strada Maramureș, nr. 22, la etajul 2 (scara C). Este o locuință smidecomandată, situată într-un bloc construit în anul 1973, ideală pentru cineva care caută un spațiu compact, eficient și gata de locuit. Dotări și avantaje: Confort termic: Apartamentul ...

1125 EUR/m2 | 40 m2

Periferie, Campina, Prahova

Vanzare apartament ploiesti 9 mai, 3 camere, o baie 44

Vanzare apartament ploiesti 9 mai, 3 camere, o baie

Vand apartament 3 camere, o baie, zona 9 Mai, et.1, an fabricatie 1987. Confort 1 decomandat. Balcon închis, usa intrare blindată si ferestre termopan. Se necesita zugravit. - Plata doar in Euro si in efectiv. NU ACCEPT OFERTE, NU AGENTIE, NU ESTE NEGOCIABIL. Nu locuiesc in Romania, de aici greu ...

1176 EUR/m2 | 85 m2

Ploiesti, Prahova

   Design, confort, natură   Apartament exclusivist pentru familie, aproape de Ploiești
10
5

Design, confort, natură Apartament exclusivist pentru familie, aproape de Ploiești

Apartament Premium la Marginea Pădurii O Oază de Liniște și Rafinament pentru Familia Ta! Plopeni Locație ideală pentru viața în familie Preț: 65.300 EUR (negociabil) Video de prezentare: Imaginează-ți dimineți în aer curat, seri liniștite în familie și o locuință care îți reflectă stilul ...

1232 EUR/m2 | 53 m2

Plopeni, Prahova

Promovat
14
3

1129 EUR/m2 | 53 m2

Ploiesti, Prahova

apartament 3 camere, semidecomandat, 56mp, Campina
10
5

apartament 3 camere, semidecomandat, 56mp, Campina

Apartament luminos ,izolat termic , centrala proprie, tamplarie termopan, balcon inchis. et1din9.Apartamentul se afla intr-o zona linistita, cu spatiu verde in jurul blocului. apartamentul se vinde mobilat. Cerificat energetic clasa A+

1286 EUR/m2 | 56 m2

Campina, Prahova

Apartament 3 camere Ploiesti nord, Rapsodiei
10
1

Apartament 3 camere Ploiesti nord, Rapsodiei

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în Ploiești, cartier Nord, pe strada Rapsodiei. Locuința are o suprafață 65 mp și este poziționată la parterul unui bloc tip cub, cu regim de înălțime P+4, construit din beton, cu pereți interiori din cărămidă si izolație termică exterioară (polistiren). *Compartimentare ...

1200 EUR/m2 | 65 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere, de lux , Ultracentral Ploiesti (Bucegi 12 )
18
1

SPARK EXPERT IMOB vă prezintă spre vânzare un apartament cu 3 camere situat într-unul dintre cele mai noi și moderne proiecte rezidențiale din Ploiești – Bucegi 12 Central Residence, amplasat ultracentral, în imediata apropiere a Parcului Mihai Viteazul, Inspectoratului de Stat în Construcții și Palatului ...

3143 EUR/m2 | 70 m2

Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 3 camere
7
1

Vanzare apartament 3 camere

APARTAMANT DE VANZARE CU 3 CAMERE SUPARFATA UTILA 40mp Apartamentul este izolat termic si are si centrala propie cu toate aprobarile . se vinde cu tot cu mobila si bucataria complet utilata .

1450 EUR/m2 | 40 m2

Vest, Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere – Cina  –Strada Târnavei nr. 4, Etaj 3
8

Apartament 3 camere – Cina –Strada Târnavei nr. 4, Etaj 3

Apartament complet renovat în 2024, situat într-o zonă liniștită, cu multă vegetație și suficiente locuri de parcare. Se vinde complet mobilat și utilat, exact ca în poze, nu necesită absolut nicio investiție. ✔ Suprafață utilă: 57 mp ✔ Compartimentare semidecomandată ✔ 3 camere ✔ Bucătărie închisă ✔ ...

1140 EUR/m2 | 57 m2

cina, Ploiesti, Prahova

Vând   închiriez apartament 3 camere decomandat, Zona Democrației 4

Vând închiriez apartament 3 camere decomandat, Zona Democrației

Vând apartament 3 camere decomandat, 65m , parter SAU Închiriez numai pentru birouri, pe termen lung. Zona Democrației (lânga ANAF). Preț ușor negociabil. Liber la vânzare. Rog sunați la nr. .

1423 EUR/m2 | 65 m2

Ploiesti, Prahova

Vanzare apartament 8

Vanzare apartament

Vanzare apartament cu 3 camere in Ploiesti zona Ploiesti Nord, cf 1, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc cu structura P+4E. Su 53,59mp, cu vederea pe spate, orientare spre Nord, cu balcon la sufragerie, zona linistita cu multa verdeata. Anul constructiei 1962. Dotari: Gresie, faianta, ...

1038 EUR/m2 | 53 m2

Ploiesti, Prahova

Vest Lamaita apartament cu 3 camere 56mp
7
9

Vest Lamaita apartament cu 3 camere 56mp

Lămâița - vând 3 cam semidec, etaj 2 4, 56 mp, 1982, G-F-T, separatie gaze, apometre, ușă metalică, interfon, balcon, vedere față, pe mijloc, geam baie, preț 67500 euro, telefon O79O 4O95O6.

1205 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Vest - Lamaita ap 3 camere semidec 56mp
6
8

Vest - Lamaita ap 3 camere semidec 56mp

Lămâița - vând 3 cam semidec, etaj 2 din 4, 56 mp, 1982, G-F-T, separatie gaze, apometre, ușă metalică, interfon, balcon, vedere față, pe mijloc, geam baie, preț 67500 euro, telefon o79O - 4O9 5O6.

1205 EUR/m2 | 56 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Apartament 3 camere, 2 bai, garaj, lift | vedere la munte si apa
10
3

Apartament de vanzare în stațiunea Sinaia, situat într-un cartier semicentral, într-o zonă deosebita, perfect pentru cei care caută un refugiu de weekend în inima muntelui. Dispus la etajul 2 5 al unui imobil modern, edificat în 2009, construit din beton și cărămidă, termoizolat la exterior cu polistiren ...

1218 EUR/m2 | 130 m2

Sinaia, Prahova

Apartament 3 camere, Mihai Bravu , 60 mp
18
2

Apartament 3 camere, Mihai Bravu , 60 mp

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere ,situat pe strada principala din Mihai Bravu ,vis-a vis de Lidl si in imediata apropiere a pietei . Locuinta este decomandata ,are 57.40 mp util cu balcon de 3 mp,este situat la etajul 4 din 4 si beneficiaza de orientare nordica , ceea ce il face ...

1307 EUR/m2 | 57 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament 3 camere – ideal investiție / renovare – Str. Mihai Bravu
4
2

Se oferă spre vânzare apartament compus din 3 camere, situat pe Str. Mihai Bravu, imediat după trecerea podului, într-o zonă accesibilă și bine conectată la punctele de interes din oraș. Locuința este situată la parter și are o suprafață utilă de 41 mp, fiind compartimentată eficient. Apartamentul necesită ...

854 EUR/m2 | 41 m2

Ploiesti, Prahova

Apartament cu 3 camere, 56 mp, zona Cina