Apartamente 3 camere Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vând apartament cu trei camere în Solidarității

Vând apartament cu trei camere în Solidarității

Vând apartament cu trei camere în Solidarității, izolat exterior și interior, cu aer condiționat și centrală termică. Ușa metalică, instalație electrică optimizată și schimbată pentru noi consumatori , două camere sunt izolate si in pardoseala, termic, fonic și mecanic.

777 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
6

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament
8

vand apartament

vând apartament 3 camere pe Closca et4, mobilat+electrocasnice beci,termopane+loc de parcare

914 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
11
2

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

3 camere la casa cu teren str Axente Sever nr 88 colt cu str Argesului in Satu Mare, singur in curte
10

Oportunitate de cumparare in locul unui apartament la bloc, direct de la proprietar, casa P+1 Etaj in duplex si teren (singur in curte) in Satu Mare, str Axente Sever nr 88 colt cu str Argesului, la 900 m de Mag LIDL din str Rodnei. Proprietatea se poate utiliza ca si locuinta, cabinet medical, cabinet ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de 3 camere
9

Apartament de 3 camere

Apartament 3 camere ultracentral Carei cu loc de parcare privat Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat ultracentral în orașul Carei, la doar 5 minute de mers pe jos de Castelul Karolyi. - Suprafață utilă: 46.5 mp - Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Central, Carei, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

cabinet medical 1

cabinet medical

de vanzare apartament unde functioneaza cabinet medical. Se preteaza si pt. saloane de beauty maseur cabinet psiholog farmacie sediu firma birou, etc. Apartamentul are 75 mp, 3 camere decomandate + sala de asteptare + 3 bai. Se afla in Satu Mare, cartier Micro 17.

1333 EUR/m2 | 75 m2

Satu Mare, Satu Mare

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

De vânzare: Apartament spațios cu 3 camere pe Drumul Botizului
10

Vă oferim un apartament primitor, situat pe Drumul Botizului, la etajul 4, ideal pentru familii sau pentru cei care caută confort și spațiu. Suprafața apartamentului este de aproximativ 70 mp și cuprinde: - Bucătărie generoasă. - Sufragerie luminoasă și spațioasă. - Două dormitoare confortabile. ...

950 EUR/m2 | 70 m2

Botizului, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 61 mp, zona semicentrala
6
1

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona semicentrală, cu o suprafață utilă de 61 mp. Apartamentul este compartimentat eficient, astfel: două dormitoare, bucătărie open-space cu living și o baie. Se vinde parțial mobilat și utilat, oferind oportunitatea de a ...

1191 EUR/m2 | 61 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament Semifinisat – Complex Rezidențial Micro 17, Etaj 1
8
4

Blitz va prezinta un apartament modern și spațios, situat la etajul 1 al unui complex rezidențial nou din cartierul Micro 17. Blocul este echipat cu lift și oferă confort și facilități de top. Apartamentul are o suprafață utilă de 53 mp, o terasă de 4,5 mp și un loc de parcare. Detalii Apartament: Suprafață ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Satu Mare, Satu Mare

 Apartament de vanzare  3 camere decomandat, zona Micro 16
6

Apartament de vanzare 3 camere decomandat, zona Micro 16

Blitz Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament recent renovat, 3 camere decomandate, ideal pentru o familie in Micro 16, într-un bloc cu 4 etaje, situat la etajul 1. Apartamentul beneficiaza de beci cu boxă la subsol, este spațios și bine compartimentat. Acces facil la toate punctele de interes, ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Disponibil ptr. vânzare un apartament cu trei camere, total decomandat situat pe b-dul 25 Octombrie, langa spitalul municipal. Apartamentul e la et IV într-un blocu cu acoperiș montat de firma autorizata. Necesita renovare.

754 EUR/m2 | 65 m2

Carei, Satu Mare

Vând apartament  cu 3 camere Micro 15
6
2

Vând apartament cu 3 camere Micro 15

Vând apartament cu 3 camere Micro 15 etajul 4,pe strada Careiului.Apartamentul are 63,86 mp,din c r mid ,compus din 3 camere,baie,buc t rie,2 holuri,2 debareuri,balcon,pivniț ,cu central proprie nou .Se vinde înmobilat parțial sau fără mobilă . Preț 65000 euro Telefon

1032 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare , Independetei M17 , et.4 , 73.900 euro
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 17 pe Strada Independentei , la etajul 4 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 balcoane 3 camere Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

972 EUR/m2 | 76 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala
13

Apartament in asociatie etaj 2 zona centrala

Apartament situat intr-o asociatie in zona centrala, la etaj 2, compus din 3 camere decomandate, sufragerie mare, baie, hol, balcon, beci, garaj in curte, suprafata utila 125 mp, Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea