Apartamente 3 camere Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Micro 16 70mp
11

Apartament 3 camere Micro 16 70mp

Vă prezentăm un apartament cu 3 camere situat în zona Micro 16, la etajul 4, cu o suprafață utilă de 70 mp. Imobilul a trecut printr-o renovare recentă completă, îmbinând confortul modern cu funcționalitatea maximă. Tabloul electric a fost înlocuit integral, iar baia a fost renovată de la zero cu materiale ...

1250 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
14
9

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 3 camere
10
2

Vând apartament 3 camere

De vânzare apartament 3 camere și cămară, parter, finisat, izolat interior (dormitoare, tavan, șapă) cu Isoflect și exterior, suprafața totală 93,13 mp, 76,54 mp utili, două băi, situat în Satu Mare str. Petre Ispirescu nr. 6, zonă liniștită, stradă recent reabilitată. Apartamentul este situat într-un ...

1398 EUR/m2 | 93 m2

Aurel Vlaicu, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare
5

Apartament 3 camere de vanzare

De vanzare apartament 3 camere Etaj 1 semidecomandat 62,42 mp 2 bai 1 camara 1 spatiu de depozitare haine 1 balcon deschis Centrala pe gaz cu calorifere Geamuri si usi din lemn Parchet laminat Strada Narcisei bloc 7 apartament 26 Pret in Euro less

1270 EUR/m2 | 63 m2

Carei, Satu Mare

De vânzare Apartament 3 camere  ej 3 Satu Mare  Alea Clăbucet
6

De vânzare Apartament 3 camere ej 3 Satu Mare Alea Clăbucet

Carpați 1 Alea Clăbucet Proprietatea are o suprafață de 55 metri pătrați și include trei camere, o bucătărie separată, baie cu finisaje de calitate și un balcon. Pardoselile din lemn și tâmplăria albă creează un ambient plăcut și luminos. Apartamentul se află la etajul trei într-un bloc construit între ...

1309 EUR/m2 | 55 m2

Satu Mare, Satu Mare

Oportunitate! Apartament 3 camere, zonă centrală, etaj intermediar
8

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etaj intermediar, într-o zonă excelentă, aproape de toate punctele de interes ale orașului. Locuința dispune de compartimentare practică și confortabilă: living spațios, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie separată și 2 balcoane. Apartamentul este parțial ...

1073 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere Brândușa
7

Apartament 3 camere Brândușa

Bloc colț, BCA, etaj 4, cu acoperiș, 3 camere și bucătărie mare cu cămară generoasă, 2 băi, 2 balcoane închise, centrală pe gaz, instalație cupru, boxă beci, uscat, fără igrasie, finisaje clasice

786 EUR/m2 | 73 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit
5
2

Apartament 3 camere Micro 16 str Zenit

Vand apartament etj 3 65mp in Satu Mare micro 16 compus din 3 camere decomandate 2 bai bucatarie balcon debara,constructie din BCA utilat faiantar gresiat geamuri si usi termopan,parcare de domiciliu.

1169 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 Camere Cu Terasa 90MP/Bloc Nou/Etaj 1
13
1

Apartament 3 Camere Cu Terasa 90MP/Bloc Nou/Etaj 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu o compartimentare moderna,situat într-un bloc nou, cu lift la etajul 1/6, în zona Carpați 2 – Strada Fântânele. Apartamentul are o suprafața de 90MP cu Terasa ,beneficiază de o compartimentare practică, ideală pentru o familie Compartimentare: Living generos cu ...

1311 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, zona 14 Mai
8

Apartament 3 camere, zona 14 Mai

Apartament 3 camere, Aleea Nufarului, zona 14 Mai, etaj 3. Apartamentul este izolat, geamuri termopan, ușa metalica intrare, in funcție de standarde necesita renovări. Suprafață utila 49 mp. Preț ușor negociabil.

980 EUR/m2 | 49 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Disponibil ptr. vânzare un apartament cu trei camere, total decomandat situat pe b-dul 25 Octombrie, langa spitalul municipal. Apartamentul e la et IV într-un blocu cu acoperiș montat de firma autorizata. Necesita renovare.

754 EUR/m2 | 65 m2

Carei, Satu Mare

Apartament de 3 camere
9
1

Apartament de 3 camere

Apartament 3 camere ultracentral Carei cu loc de parcare privat Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat ultracentral în orașul Carei, la doar 5 minute de mers pe jos de Castelul Karolyi. - Suprafață utilă: 46.5 mp - Compartimentare: 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și ...

1065 EUR/m2 | 46 m2

Central, Carei, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Categorii

Județe

Satu-mare
Salvează căutarea