Apartamente 3 camere Timis

Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
3

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Vând Apartament  cu 3 camere mobilat si utilat  langa Prefectura|Medicina
10
9

Proprietar Vând Apartament cu 3 camere mobilat si utilat langa Prefectura|Medicina

Direct de la proprietar! Fara comision sau intermediari! Apartament cu 3 camere situat in spatele Prefecturii aproape de Facultatea de medicina. Este mobilat si utilat, gata de mutare! Zona centrala linistita, cu Parcul copiilor in proximitate si la cateva minute pe jos de centrul Timisorii! Se poate ...

2143 EUR/m2 | 63 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Zona Girocului
8
3

Apartament 3 camere Zona Girocului

De vânzare apartament 3 camere et 5, 63mp + 3mp terasa - zona Girocului. Detalii la telefon

1587 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, decomandat , confort 1 , etajul 4, unic proprietar. Este pozitionat in zona foarte buna si linistita, in zona calea Girocului, Timisoara. Apartamentul este spatios si luminos cu o suprafata de 68 m utili. Este dotat cu aer conditionat, centrala proprie, balcoane inchise ...

1463 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest
1
17

Vand apartament spatios in spatele Universitatii de Vest

Proprietar, vand apartament spatios (160 mp) in cladire din caramida, cu acoperis de tigla. Construcție 1980. 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 cămară, 2 holuri, 2 balcoane mari. Garaj propriu plus o garsoniera, la parterul clădirii, ce dispune de camera, baie si bucatarie. Apartamentul si garsoniera au ...

2313 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland 1

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland

Apartament situat în Dumbrăvița, chiar în spatele magazinului Kaufland, la etajul 2 din 2. Locuința dispune de o serie de îmbunătățiri considerate de lux, menite să asigure un confort deosebit și un stil de viață modern: 1. Sistem de răcire pasivă prin tavan: Pe timpul verii, temperatura interioară ...

2551 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

vand ap cu 3 camere
5
3

vand ap cu 3 camere

Vand ap 3 camere la parter ,situat intrun complex rezidential, in spate la Vox de pe calea Torontalului. Suprafata ap este de 60,20mp, terasa de 12mp , incalzire in pardoseala, geamuri tripane, baia are fereastra. Blocul este in faza de constructie cu termen de finalizare 1 iulie 2026. Ap se preda la ...

1770 EUR/m2 | 61 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere in zona Iosefin
9
7

Proprietar vand apartament 3 camere in zona Iosefin

Proprietar vand apartament cu 3 camere semidecomandat situat in Timisoara pe Strada Platanilor. Suprafata totala este de 69.60 mp suprafata utila 51.58 mp.Are 2 balcoane 1 inchis cu termopan si unul deschis dar cu acoperis.Are montat aer conditionat iar incalzirea se face de la Colterm. In apropiere ...

1412 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 3 camere de vanzare,zona Traian
10
3

Ap cu 3 camere de vanzare,zona Traian

Ap cu 3 camere de vanzare la curte comuna in zona Traian,cu loc de parcare in curte.Ap este semidecomandat,are baie cu dus,boiler,sobe incalzite cu gaz,dar nu are centrala.Gazul este la usa.Ap are gresie si parchet pe jos in stare foarte buna.De asemenea este si o boxa.Suprafata 64 mp,pret 88.000 eu ...

1375 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel
9
1

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, la parter, în clădire cu 2 apartamente (casa P+M, apartamentata), curte, 2 locuri de parcare și anexa cu doua încăperi. Situat la drum asfaltat, aproape de mijloace de transport, școala și magazine. Suprafața utila apartament: 67.09 mp. Compartimentare: - 2 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

vand apartament 3 camere
7
5

vand apartament 3 camere

vand apartament 3 camere decomandat etaj 4 cu acoperis bloc izolat exterior interior si podu blocului . 3 camere doua balcoane o baie vedere pe doua parti centrala pe gaz apartament refăcut total schimbat instalație electrica schimbat instalație sanitara Energetic clasa A zona cal Lipovei ...

1758 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 3 camere, de vanzare
10
2

Apartament decomandat cu 3 camere, de vanzare

Apartament cu 3 camere ,decomandat confort 1 in zona Iuliu Maniu. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui unui imobil cu 8 etaje cu lift modernizat. Are o suprafata utila de 65mp, an construcție 1983, baie cu duș, WC servici, doua balcoane, renovat complet in 2022, sistem de încălzire centralizat, cu ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament vanzare zona soarelui
5

Apartament vanzare zona soarelui

Proprietar ,apartament de vanzare ACASĂ începe aici un apartament cu poveste în Soarelui Nu este doar un apartament este locul în care am crescut, unde s-au adunat râsete, mese în familie și amintiri frumoase Acum, părinții mei aleg să se mute mai aproape de noi, iar acest acasă își caută ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere în Timișoara
10
2

Vand apartament cu 3 camere în Timișoara

Vand apartament cu 3 camere in vilă deosebita, 2 bai, 2 intrari separate, situat într-o zonă foarte bună Timișoara (zonă Mureș) clima, centrala proprie, terasa mare, loc de parcare în curte cu CF, pod depozitare 50 mp, complet mobilat și utilat, renovat recent, se vinde cum se vede în poze

2242 EUR/m2 | 78 m2

Timisoara, Timis

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter
10
36

Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz. Pret: 118.000 Euro

1761 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere + pod cât toată suprafața apartamentului,BRAYTIM
9
1

Proprietar vând apartament mobilat si utilat ,3 camere decomandat +pod cât toată suprafața apartamentului la limita teritoriala dintre Timișoara și Giroc. Apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial din Giroc an constructie 2020, iar accesul se face de pe Calea Urseni în apropiere de Zone cafe ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea