Apartamente 3 camere Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere si dressing | Mosnita Noua | Castel Royal
10

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si dressing, situat in apropiere de Castel Royal. Apartamentul este pozitionat intre magazinele Kaufland si Lidl, avand acces catre Timisoara si la strada principala si fiind la 2 minute distanta de magazine. Apartamentul se desfasoara ...

1654 EUR/m2 | 64 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Bucatarie inchisa. Etaj 1. Decomandat. Bloc nou.Asfalt. 2 locuri parcare.
11
6

Apartament 3 camere in bloc nou, zona Hotelului IQ, zona asfaltata cu magazine si mijloc de transport in comun, etaj 1, decomandat, 68 mp utili si 2 balcoane 7 mp utili, complet mobilat si utilat, bucatarie inchisa, 2 bai dintre care una cu geam, centrala proprie cu incalzire prin padroseala, geamuri ...

1941 EUR/m2 | 68 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc unicat de caramida Take Ionescu langa Politie si Complex Dracula
20

Ocazie Unica !!! Se vinde un apartament cu 3 camere,pe Bulevardul Take Ionescu,langa Politia Judeteana,vis-a-vis de Complexul Rezidential ISHO,la etajul 1 in cadrul unui bloc unicat la nivel de Timisoara,din caramida,constrit in anul 1986 cu o suprafata de cca.70 mp utili si construita de cca.80mp.Blocul ...

2279 EUR/m2 | 70 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 CAMERE CURTE  Braytim - Calea Urseni - Giroc
10

3 CAMERE CURTE Braytim - Calea Urseni - Giroc

De vanzare apartament cu 3 camere, DECOMANDAT cu o suprafata de 68 mp utili + CURTE 46 mp, sau 105 mp la doar a 7 minute de SPITALUL JUDETEAN și la 12 minute de CENTRUL ORAȘULUI Apartamentul se afla situat la PARTER. Zona Calea Urseni lângă asfalt și CENTURA Posibilitate de a închide bucătăria Centrala ...

1763 EUR/m2 | 68 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie Badea Cartan
10
7

Apartament cu 3 camere centrala proprie Badea Cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Dormitoare  2 Bai 2 Locuri de Parcare Centrala Proprie Zona Giroc
8
2

Apartament Deosebit 3 Dormitoare 2 Bai 2 Locuri de Parcare Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 3 dormitoare deosebit, mobilat si utilat pe 2 niveluri, su: 117 mp , 2 terase, etaj 2. Compartimentare Nivel 1: dormitor, living + bucătărie open - space, baie, terasă Nivel 2: dormitor matrimonial, dressing, baie, hol, terasă Dotări & finisaje Mobilier și electrocasnice premium ...

1342 EUR/m2 | 117 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Soarelui
10
2

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrală proprie, 2 aparate de aer condiționat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperi dublu izolat și țigla din ceramică și este compartimentat astfel: living, două dormitoare, două băi, bucătărie cu balcon închis și debara pentru depozitare. În apropiere ...

1836 EUR/m2 | 64 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Zona Olimpia Complexul Studentesc
9

Apartament 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, et. 2 din 10, bloc cu lift, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Suprafață utilă: 63,3 mp + logie 3,4 mp = total 66,7 mp 3 camere decomandate (17,1 + 11,8 + 11,6 mp) 2 băi (una cu cadă) Bucătărie ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat  46 mp  curte proprie 2 locuri de parcare  Zona Calea Urseni
7
4

Apartament 3 camere decomandat 46 mp curte proprie 2 locuri de parcare Zona Calea Urseni

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 68 mp + CURTE 103 mp, situat la parterr, plus 2 locuri de parcare, AC, centrala proprie, încălzire in pareoseala, finisaje interioare la alegerea clientului incluse in preț, uși interioare Porta Doors. Pret. 119000 euro cu o curte de 46 mp. Telefon. 0766 ...

1750 EUR/m2 | 68 m2

Calea%252525252bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament LUX 3 Camere Centrală Proprie Zona Splaiul Nistrului
10
1

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat deosebit, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala si calorifer, aer conditionat, su: 130 mp, fiind compartimentat astfel: 1 bucatarie complet mobilata si utilata cu masina de spalat vase, cuptor, frigider, cu living mare open- space, 2 dormitoare, unul ...

2885 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Centrală Proprie Zona Sagului Piata Doina
6

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat, cum se vede în poze, centrala proprie, bucătărie închisă, 1 debara, 1 baie, 1 balcon, su: 67 mp situat la etajul 2 din 4, zona foarte liniștită și aproape de toate punctele de interes din zona, Școala, Grădiniță, Piața, Shopping City, Magazine, Farmacii, Băncii ...

1522 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City
10

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat lux, refacut de la zero, instalatie electrica schimbata, semi-decomandat, centrala proprie, aer conditionat, su: 67 mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de Shopping City si toate punctele de interes din zona. Apartamentul este structurat astfel: Hol ...

2058 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament Nou 3 Camere Decomandat 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
9
3

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, bucătărie închisă, totul nou, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 70 mp, plus 2 balcoane, de 15 mp, este situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla , bloc nou si izolat, plus 1 loc de parcare trecut in Cf, Disponibil imediat Pret: ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...