Apartamente 3 camere Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
13

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere 75 mp Calea Urseni
10

Apartament 3 camere 75 mp Calea Urseni

Se oferă spre vânzare apartament dispus pe 2 niveluri, situat într-un imobil modern cu regim redus de înălțime (P+2E), construit în 2018, pe Str. Rapiței, Giroc, în zona Calea Urseni. Apartamentul este poziționat la etajele 1 și 2 și are o compartimentare eficientă, oferind separare clară între zona ...

1999 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu trei camere.
11

Vând apartament cu trei camere.

Vând apartament cu trei camere,balcon,aer condiționat, centrală termică proprie,decomandat, open space, geamuri termopan. Se vinde mobilat. Lângă Spitalul Județean,magazine și tot ce trebuie aproape. Apartamentul se află la mansardă,blocul este reabilitat, izolat și acoperit cu țiglă. Prețul este negociabil. ...

254 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând ăpartament
10
1

Vând ăpartament

Apartament 3camere,circular,65mp,boxa la subsol de 5mp,totul decomandat,balcon4,75mp,2holuri,2boxe in interiorul apartamentului.Apartamentul este la etajul.4 din4,Calea Sagului,str.Mures,vis-a-vis de complexul Doina,Timișoara,jud.Timis

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Vanzare apartament 3 camere Olimpia
10
19

Vanzare apartament 3 camere Olimpia

Apt. 3 camere, Olimpia-Boavista, et 8 10, s.utila 70mp, semidecomandat, centrala pe gaz noua, termopane, semi-imbunatit, 1 baie, pret 116000 eur si daca se doreste separat garaj independent cu CF (nu concesionat) s.uitla 25mp, groapa curent, 11700 eur.

1634 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere decomandat mare
9
2

vand apartament 3 camere decomandat mare

apartamentul este situat in Timisoara zona de Nord , zona Calea Torontal - b-dul Cetatii intr-un bloc de 4 etaje la etajul 2. Are 2 balcoane inchise in termopan , este renovat si mobilat complet in stil italian. Are un bar cu pult in zona living . Una din bai are cada si geam, celalta baie doar dush. ...

1792 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Vand ap 3 camere in Braytim - Timisoara Sud
10
2

Vand ap 3 camere in Braytim - Timisoara Sud

NU doresc colaborare cu agentiile imobiliare! Apartament 3 camere(2 bai),etaj 1, 67,4 mp utili+ terasa 11,3 mp.Loc parcare inclus in CF. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Bloc finalizat in 2018, cu supraveghere video. Pret: 139.000 negociabil Locatie: Giroc(Braytim - Cartierul Florilor),Strada ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | langa Parc Padurice | Etaj 3
7

Apartament 3 Camere | langa Parc Padurice | Etaj 3

De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la etajul 3 al unui imobil cu 4 etaje Compartimentare: (Semidecomandat Confort 1) Suprafata utila 64,3 mp + balcon , total su = 68,7 mp Apartamentul beneficiaza de o configuratie practica: desi livingul ...

1625 EUR/m2 | 64 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere Dumbravita
5

Proprietar vand apartament 3 camere Dumbravita

Vand apartament 3 camere in spate la Selgros, strada doar cu case, etaj 1 1( deasupra fiind mansarda), 68 mp+14 terasa acoperita, complet mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, centrala noua, clima, masina spalat vase+ rufe.

2206 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Vand 5 hectare teren arabil Uivar 5

Vand 5 hectare teren arabil Uivar

Vand 5 h teren arabil Uivar Jud Timis. Lotul este compact . Pret 10000 | Ha

625 EUR/m2 | 80 m2

Uivar, Timis

Apartament 3 camere Decomandat Aradului Piața Verde
1
31

Apartament 3 camere Decomandat Aradului Piața Verde

Vândut In exclusivitat In ceea mai bine contact la utilități urbane, facultăți, școli, grădinița, la 10 minute de Iulius Town Apartament 3 camere decomandat Etaj 1 60 mp Compartimentat astfel Hol intrare Bucătărie Baie cu vana Living generos luminos Camera mica Dormitor Având următoarele ...

1550 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

vand apartament 3camere la Nadrag
3
8

vand apartament 3camere la Nadrag

apartament 3 camere nerenovat la etajul 3 cu vedere la munte usa de metal 3 geamuri termopan

260 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament de vânzare 3 camere Timișoara
10
6

Apartament de vânzare 3 camere Timișoara

Apartament de vânzare cu 3 camere, 64 mp, boxa la demisol în CF, etajul 2 din 4, situat aproape de Casa Tineretului, stadionul Dan Păltinișanu și Complexul Studențesc. Apartamentul se vinde mobilat și utilat și se poate viziona începând cu data de 14.05.2026 Prețul este de 124.500. Fără agenție.

1945 EUR/m2 | 64 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Giroc Direct de la Proprietar
10
3

Apartament 3 camere Giroc Direct de la Proprietar

Vand apartament 3 camere 70 mp, Giroc, situat la etajul 1 din 3, 2 bai, 2 locuri de parcare, încălzire in pardoseala cu termostatare individuala pe fiecare încăpere, aer condiționat. Se vinde complet mobilat si utilat. Plus o terasa de 8 mp. Strada asfaltata. Pret 136000 euro. Tel

381 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Proprietar,vând apartament 3 camere decomandat,parter,Zona Lipovei
7

Vând apartament 3 camere decomandat in zona Lipovei complet utilat și mobilat etaj parter.Centrală termică,loc parcare în fața balconului, boxă.Făr agenții imobiliare. Număr de telefon

1965 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Apartment 3 camere decomandat , Bucovina
5

Apartment 3 camere decomandat , Bucovina

Proprietar vând apartament in zona Bucovina decomandat trei camere bucătărie mare ,doua bai , doua balcoane , centrala gaz , acoperis tigla. et 4 suprafață totala 84m

1689 EUR/m2 | 74 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere
9
39

Apartament 3 Camere

Vand Apartament 3 camere decomandat, hol, baie, bucatarie, balcon, cu onsuprafata de 78.53 mq, etaj 3. Pe strada Timisorii langa OMV si Kaufland. Este proaspat renovat. Parchet nou, centrala proprie pe gas, usa metalica cu 2 Yale.

731 EUR/m2 | 78 m2

Lugoj, Timis

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei
10
1

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei

Proprietar vand apartament cu 3 camere 2 bai ( din care una tranformata in dressing , se poate reveni la forma initiala ) model decomandat , bucataria spatioasa si deschisa . Situat in zona Lipovei una dintre cele mai apreciate si accesibile zone din Timisoara , in apropriere de Iulius Mall , scoala ...