Apartamente 3 camere Timis

Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
1

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
1

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | 83 mp | Gradina proprie 50 mp | Panouri solare | Bloc nou | dressing | 2 bai | dressing |
14
2

Va propun spre vanzare apartament cu 3 camere intr-un bloc NOU, in constructie din comuna Sacalaz. Doua locuri de parcare in fata imobilului, spatii verzi si finisaje la alegere. Apartamentul beneficiaza si de o curte proprie de aprox. 50 mp si de doua locuri de parcare inscrise in CF. Apartament cu ...

1506 EUR/m2 | 83 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 134 m patrati, Timișoara zona Sinaia direct de la proprietar
10
8

Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...

1836 EUR/m2 | 134 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

vand apart 3 cam 67mp utili
7
1

vand apart 3 cam 67mp utili

Vă oferim spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata apropiere ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR! Vand apartament  3 camere zona Lipovei
9
5

PROPRIETAR! Vand apartament 3 camere zona Lipovei

Proprietar vând apartament în zona Lipovei cu 3 camere decomandat 66m utili, etaj 4 4, bloc construit în 1986, baie cu geam,pereții izolați,aproape de școli, grădinițe, misloc de transport în comun, Mall.CENTRALA PROPRIE PE GAZ,AER CONDIȚIONAT=în bucătărie și în dormitor. Mai multe detalii la telefo ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Proprietar - Apartamente 3 Camere 80 Mp2 Util - Proprietar - Finisaje la Alegere
10
1

Proprietar Apartamente Premium 3 camere, 80 mp finisaje la alegere Disponibile: Etaj 1 168.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Parter disponibil apartamentul din față, cu grădină de 75 mp 190.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Fiecare apartament include 2 locuri de ...

2100 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

Apartamente Premium noi cu 3 camere   80 mp utili, la cheie   Zona IKEA - Dumbravita
9
2

Apartamente Premium noi cu 3 camere 80 mp utili, la cheie Zona IKEA - Dumbravita

Proprietar Apartamente Premium 3 camere, 80 mp finisaje la alegere Disponibile: Etaj 1 168.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Parter disponibil apartamentul din față, cu grădină de 75 mp 190.000 euro (TVA inclus) în varianta la cheie Fiecare apartament include 2 locuri ...

2100 EUR/m2 | 80 m2

Dumbravita, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Direct de la proprietar - Apartament cu 3 camere pe Take Ionescu
10
15

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, semidecomandat, 69 mp utili si un balcon deschis de 8.5 mp, la etajul 6 din 10, pe bulevardul Take Ionescu. Apartamentul este proaspat renovat de la rosu, dotat cu geamuri tripan, usi porta doors, centrala proprie, aer conditionat, combina frigorifica, cuptor, ...

2464 EUR/m2 | 69 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat
10
9

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat ,confort 1 situat pe doua parti la etajul 2 in Calea Sagului pe strada Frunzei Blocul este anvelopat este situat intr-o pozitie foarte buna. Apartamentul are 3 camere ,2 bai,2 balcoane inchise ,1 bucatarie mare si un hol in Z .Apartamentul este izolat si pe interior ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1
10
6

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1

Vand apartament 3 camere decomandat,confort 1 pe doua parti compus din 3 camere cu doua balcoane inchise , 2 bai o bucatarie mare si un hol in Z. Apartamentul esre la etajul 2 dintr-un bloc cu 5 etaje si anvelopat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport si la 1 min scola gen .27 si ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere , doua locuri de parcare,Dumbravita-Timis
16
1

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2224 EUR/m2 | 67 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament
8
1

Proprietar vand apartament

Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat Specificații Suprafata utila 75 Numar camere 3 camere Etaj Parter Compartimentare Decomandat Anul constructiei 1982 Descriere De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 75 mp, Locuința se află in zona Girocului pe strada Dr.Ioan ...

1730 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona buna | apartament nou |
8
1

Vă ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în bloc izolat termic exterior, în zona Calea Urseni. Etaj 3 din 3. Suprafață utilă: 70 mp + 2 balcoane cu suprafață totală de 15 mp. 1 baie cu cabină de duș. Loc de parcare inclus în CF. Apartament nou, locuit aproximativ o lună. Se vinde mobilat ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartamente COMISION 0 la cheie de vânzare direct de la PROPRIETAR, TVA inclus
7
5

APARTAMENTE la cheie de vânzare DIRECT de la PROPRIETAR în Dumbrăvița, pe bld. Ion Creangă, colț cu Petre Țuțea, situate la Nivelul I și II ale unui bloc cu o suprafață de 68 mp + balcon 20 mp configurate astfel: -hol -2 dormitoare -living + bucătărie open space -baie -un balcon -1 loc de parcare inclus ...

2096 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Salvează căutarea