Apartamente 3 camere Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
1

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
3 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona buna | apartament nou |
8
1

Vă ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în bloc izolat termic exterior, în zona Calea Urseni. Etaj 3 din 3. Suprafață utilă: 70 mp + 2 balcoane cu suprafață totală de 15 mp. 1 baie cu cabină de duș. Loc de parcare inclus în CF. Apartament nou, locuit aproximativ o lună. Se vinde mobilat ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartamente COMISION 0 la cheie de vânzare direct de la PROPRIETAR, TVA inclus
7
5

APARTAMENTE la cheie de vânzare DIRECT de la PROPRIETAR în Dumbrăvița, pe bld. Ion Creangă, colț cu Petre Țuțea, situate la Nivelul I și II ale unui bloc cu o suprafață de 68 mp + balcon 20 mp configurate astfel: -hol -2 dormitoare -living + bucătărie open space -baie -un balcon -1 loc de parcare inclus ...

2096 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartamente 4 camere in vila
5
4

Apartamente 4 camere in vila

"MARCO RESIDENCE 3"- COMPLEX DE CASE P +1E În buna tradi ie a respectului fa ă de solicitările clien ilor săi, grupul de firme SC. REMO CONSTRUCT SRL si SC M.G.R. COMPANY SRL din Timi oara demarează noul lor proiect imobiliar "MARCO RESIDENCE 3", un proiect conceput în spiritul fideliă ii noastre fa ...

2364 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Vând apartament 3 camere, 2 locuri parcare, Dumbravita direct de la propietar
9
7

Vând apartament 3 camere 64mp în Dumbrăvița, str. Rodiei (blocurile din spatele Decathon). Apartamentul este situat la parter inalt și este compus din living cu bucătărie, 2 dormitoare, hol, baie, balcon deschis, 2 locuri de parcare. Se vinde mobilat si utilat aproximativ ca în poze. Dotari: incalzire ...

2295 EUR/m2 | 61 m2

Dumbravita, Timis

direct proprietar
10
1

direct proprietar

Acest apartament de 65 mp se află la etajul 4 dintr-un bloc cu 4 etaje, construit în 1988 cu acoperișul proaspăt renovat.Dispune de 2balcoane, debara și bucătărie separată, 2 bai. Încălzirea se realizează cu centrală pe gaz. Proprietatea este în drept de proprietate și disponibilă din 30 martie 2026. Amplasați-vă ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere
10

Vand apartament 3 camere

Proprietar Va ofer spre vânzare un apartament generos și luminos și spațios , situat la doar 5 minute de Shopping City într-una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. LOCALIZARE & AVANTAJE -Zona Sagului la 5 minute de Shopping City, Profi, Lidl , Kaufland , lângă Piața. ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vinde apartament 3 camere decomandat, Zona Lipovei
5
3

De vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate și aerisite zone din Timișoara: Calea Lipovei, chiar lângă Piața Nouă. Proprietatea reprezintă o investiție excelentă pentru o familie care dorește să își personalizeze viitorul cămin sau pentru cineva care caută un proiect ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament deosebit de 130 mp in centrul orașului,merită văzut!
5
3

Vând apartament deosebit de frumos,are aproximativ 130 mp,2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space,imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului,intr-o zona linistita,aproape de supermarketuri,piete,statii de tramvai,scoli si facultati,are 2 bai,o baie fiind ...

2846 EUR/m2 | 130 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vînd ap 3 cam decomandat bloc nou 2017 cu terasă acoperită de18m2 ap 60 m2 utili în zona
5

Proprietar vînd ap 3 cam decomandat bloc nou 2017 cu terasă acoperită de18m2 ap 60 m2 utili în zona Buziașului pe str Olarilor nr 5 apartamentu se vinde nemobilat și neutilat la preț 126000 euro sau mobilat și utilat complect la preț 133000 euro neg blocu are lift la 3 nivele ap se află la penthouse ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Zona Girocului
8
3

Apartament 3 camere Zona Girocului

De vânzare apartament 3 camere et 5, 63mp + 3mp terasa - zona Girocului. Detalii la telefon

1587 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Direct proprietar vând apartament 3 camere
7
1

Direct proprietar vând apartament 3 camere

Proprietar vând apartament 3 camere, decomandat, et 4 din 4, Zona Cetății colț cu Stelelor, 69mp, fără acoperiș dar fără probleme, centrală proprie , aer condiționat.

1725 EUR/m2 | 69 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament ultracentral cu garaj în Lugoj
10
6

Apartament ultracentral cu garaj în Lugoj

Apartamentul este situat la parterul înalt al unui bloc de cărămidă cu curte interioară. Este format din 3 camere decomandate, bucătărie închisă, baie cu geam, cămară, 2 holuri și o terasă cu posibilitatea de a se transforma în balcon. Ușa de acces este metalică, ferestrele sunt de termopan, are parchet, ...

1069 EUR/m2 | 72 m2

Ultracentral, Lugoj, Timis

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara
10
7

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara

Proprietar, vând apartament decomandat, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele, lângă Piața Unirii. La doar câteva minute de Iulius Mall și Școala Gimnazială nr. 16, acest apartament reprezintă o oportunitate excelentă pentru o familie sau pentru cei care își doresc să ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland 1

Apartament cu 3 camere Dumbravita Kaufland

Apartament situat în Dumbrăvița, chiar în spatele magazinului Kaufland, la etajul 2 din 2. Locuința dispune de o serie de îmbunătățiri considerate de lux, menite să asigure un confort deosebit și un stil de viață modern: 1. Sistem de răcire pasivă prin tavan: Pe timpul verii, temperatura interioară ...

2551 EUR/m2 | 98 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea