Apartamente 3 camere Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamente COMISION 0 la cheie de vânzare direct de la PROPRIETAR, TVA inclus
7
5

APARTAMENTE la cheie de vânzare DIRECT de la PROPRIETAR în Dumbrăvița, pe bld. Ion Creangă, colț cu Petre Țuțea, situate la Nivelul I și II ale unui bloc cu o suprafață de 68 mp + balcon 20 mp configurate astfel: -hol -2 dormitoare -living + bucătărie open space -baie -un balcon -1 loc de parcare inclus ...

2096 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere zona Soarelui
10

Apartament 3 camere zona Soarelui

Apartament 3 camere semidecomandat 70 mp utili Zona Soarelui Vând apartament de 3 camere semidecomandat, 70 mp utili, etaj 1, apartament pe colț, situat în zona Soarelui, balcon închis, 2 bai, vedere pe doua părți și boxa spațioasă chiar la intrarea în subsol. Necesita mici renovari iar Baia mica ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
4

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9
1

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 2, suprafata generoasa, str. Harniciei
10

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil din zona Calea Sagului, pe strada Harniciei. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, balcon spatios de tip logie, baia este cu geam, debara la bucatarie, centrala termica, orientare spre zona verde a ...

1585 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic
10
20

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic

Vand apartement decomandat in Lugoj , zona Cotu Mic, etaj Parter Apartamentul este compus din : * 3 camere decomandate + 1 dressing * 70 m2 * boxa proprie * complet izolat * centrala proprie * geamuri termopane rulouri metalice * usi interioare lemn de brad * se vinde partial mobilat Apartamentul ...

1082 EUR/m2 | 73 m2

Lugoj, Timis

Apartament 3 camere  Zona Girocului
8
3

Apartament 3 camere Zona Girocului

De vânzare apartament 3 camere et 5, 63mp + 3mp terasa - zona Girocului. Detalii la telefon

1587 EUR/m2 | 63 m2

Timisoara, Timis

Vând ap. cu 3 camere ( sau schimb cu garsonieră + diferența )
6
1

Vând ( sau schimb cu garsonieră situată la etajul 1 sau 2 + diferența ) , apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3, în zona Girocului (Calea Martirilor), într-un bloc anvelopat, aproape de pădurice. Apartamentul este foarte spațios, având și un coridor lung ce pleacă dinspre sufragerie, ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere - Timisoara 2

Vand apartament cu 3 camere - Timisoara

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, etajul 3, garaj sub bloc. Zona Hotel Strelitia-Timisoara

2071 EUR/m2 | 70 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Ap 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, Girocului Rebreanu, model mare
10
3

Proprietar, vând apartament cu 2 dormitoare, 2 băi dintre care una cu geam, un living cu intrare din hol, bucătărie mare și două balcoane închise cu termopan. Etaj 4 din 4. Tavanele au izolație cu polistiren pe interior. Gaz la ușă, posibilitate montare centrală. Glet pe pereți și vopsea lavabilă. Parchet ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere Lipovei
5
2

Apartament 3 camere Lipovei

Apartament 3 camere la parter Zona lipovei Renovat complet Totul nou Centrala proprie Izolat Garaj Accept si schimb

2081 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Giroc - Eso
7

Apartament 3 camere | Giroc - Eso

Apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în Giroc, zona ESO, într-o zonă bine dezvoltată și foarte accesibilă. În apropiere se regăsesc numeroase facilități precum Profi, Lidl, Kaufland, iar școala nouă și grădinița se află la aproximativ 700 metri, ceea ce face proprietatea potrivită atât pentru ...

1895 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului
8
2

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului

Apartament 3 camere decomandat, 68 mp, etaj 3 5 Calea Aradului Vest Caracteristici: Suprafață utilă: 68 mp Compartimentare: living, 2 dormitoare, bucătărie, baie Etaj: 3 din 5 An construcție: 1985 Boxă la subsol inclusă Dotări: Centrală termică proprie pe gaz Aer condiționat Geamuri termopan Uși ...