3 camere Braytim 125000 euro
ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012
1623 EUR/m2 | 77 m2
Giroc, Timis
20 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1623 EUR/m2 | 77 m2
Giroc, Timis
20 mai
Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 09:36
PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...
1308 EUR/m2 | 65 m2
Steaua, Timisoara, Timis
17 mai
Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...
1210 EUR/m2 | 62 m2
Fabric, Timisoara, Timis
20 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil
1418 EUR/m2 | 67 m2
Timisoara, Timis
azi 12:27
VAND apartament mare in cladire istorica (an 1904), pe str. Iancu Vacarescu (vizavi de Piata Iosefin) ideal pentru un birou notarial sau de avocatura. Suprafata utila 135 mp in apartament + 45 mp la subsol (trecuti in CF)+ pod mare+ gradina. E compus din 3 camere mari + o camera mica de serviciu, baie ...
1050 EUR/m2 | 180 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 11:54
Apartament spațios zona Dorobanți , deosebit,105 mp etaj 4 și 5 ,pod deasupra cu țiglă l,iber ,2 balcoane,2 bai Dispune de living open space cu bucătărie,baie ,balcon iar la etaj 2 dormitoare,baie cu cada și balcon .Apartamentul are centrala pe gaz ,vedere panoramica aproape de magazine, scoli,parcare ...
1162 EUR/m2 | 105 m2
Dorobanti, Timisoara, Timis
azi 11:48
Proprietar,vând apartament 3 camere decomandat,2 băi, bucătărie,balcon ,boxa depozitare de 20 mp trecută în CF,teren in folosință cota parte de 20 290mp . Apartamentul este situat la parter înalt ,cu vedere pe 2 părți făra vecini stânga dreapta și dispune de centrală proprie.Suprafata construită este ...
2273 EUR/m2 | 66 m2
Telegrafului, Timisoara, Timis
azi 11:05
Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...
1594 EUR/m2 | 64 m2
Dâmbovița, Timisoara, Timis
azi 10:43
Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.
1867 EUR/m2 | 60 m2
Bastion, Timisoara, Timis
azi 09:44
1769 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 09:36
Vând apartament spațios,luminos,vedere pe 2 părți, la 2 minute de Shopping City, aproape de stația de tramvaie, 2 min de școală și grădiniță, lângă piata Flavia și Aurora, în apropiere magazine, bănci, într-o zonă liniștită între blocuri cu parcare ecologica. Apartamentul se afla la etajul 4 4 , cu ...
1629 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
azi 09:22
Apartamentul este situat la ultimul etaj, singur pe nivel, intr-un bloc cu 5 etaje, cu lift, din Calea Aradului. Apartamentul are 100mp, este foarte spatios si luminos, compus din living, 2 dormitoare, bucatarie, 2 bai si 3 terase separate care insumeaza 50 mp. Apartamentul este renovat de curand, ...
1950 EUR/m2 | 100 m2
Timisoara, Timis
azi 09:17
Vand apartament 3 camere decomandat ,confort 1 situat pe doua parti la etajul 2 in Calea Sagului pe strada Frunzei Blocul este anvelopat este situat intr-o pozitie foarte buna. Apartamentul are 3 camere ,2 bai,2 balcoane inchise ,1 bucatarie mare si un hol in Z .Apartamentul este izolat si pe interior ...
1616 EUR/m2 | 73 m2
Timisoara, Timis
azi 09:16
Vand apartament 3 camere decomandat,confort 1 pe doua parti compus din 3 camere cu doua balcoane inchise , 2 bai o bucatarie mare si un hol in Z. Apartamentul esre la etajul 2 dintr-un bloc cu 5 etaje si anvelopat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport si la 1 min scola gen .27 si ...
1639 EUR/m2 | 72 m2
Timisoara, Timis
azi 09:15
PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...
1673 EUR/m2 | 75 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 08:46
Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului(vis-a-vis de cimitir) amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!
1685 EUR/m2 | 54 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 08:31
Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !
10 EUR/m2 | 30 m2
Cetate, Timisoara, Timis
azi 08:15
Circumvalatiunii Zona Gh Lazar de vanzare apartament spatios cu 3 camere la parter, suprafata utila 67mp, baie cu geam, hol lung, balcon inchis, bucatarie, parchet, gresie, faianta, centrala termica pe gaz , clima, 2 intrari. Pret: 155.000 Euro
2313 EUR/m2 | 67 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 08:13
Apartament 3 camere garaj și doua boxe totul din construcție.. etaj 2 confort 1 decomandat.
1795 EUR/m2 | 88 m2
Timisoara, Timis
azi 08:12
Proprietar, ofer spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata ...
1537 EUR/m2 | 67 m2
Timisoara, Timis
azi 08:04
Apt. 3 camere, Olimpia-Boavista, et 8 10, s.utila 70mp, semidecomandat, centrala pe gaz noua, termopane, semi-imbunatit, 1 baie, pret 116000 eur si daca se doreste separat garaj independent cu CF (nu concesionat) s.uitla 25mp, groapa curent, 11700 eur.
1634 EUR/m2 | 71 m2
Timisoara, Timis
azi 07:59
Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.
1712 EUR/m2 | 73 m2
Iosefin, Timisoara, Timis
azi 07:05
proprietar,vand apart.in cartier nou.complet mobilat si utilat. (62m2: 54m2+7,5m2 balcon) conectat la toate utilitatile in mod-high efficient. (incluse in pret-care NU este negociabil). zona iesire-Torontal (Lidl).eliberare imediata! relatii doar la telefon! EXCLUS INTERMEDIARI!!! ROG AGENTIILE SA NU ...
2016 EUR/m2 | 62 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 06:41