Apartamente 3 camere Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
3

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu scară interioară | 131 mp utili | Lift | Comision 0% | Giroc
12
1

Apartament 3 camere cu scară interioară Giroc (zona Hotel IQ) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere și scară interioară, situat la etajul 3 3 al unui bloc construit în 2008, poziționat în spatele Hotelului IQ, într-o zonă liniștită și bine conectată. Imobilul este dotat cu lift. Suprafață ...

1053 EUR/m2 | 131 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

PROPRIETAR!Vand apartament 3 camere.COMISION 0%!!!
8
2

PROPRIETAR!Vand apartament 3 camere.COMISION 0%!!!

Apartament 3 camere decomandat, spațios și luminos, situat în zona Lipovei Calea Sever Bocu, la doar câteva minute de Iulius Mall. Locuința are o suprafață de 67 mp și este compartimentată eficient: living generos, două dormitoare, două băi și balcon. Beneficiază de vedere pe ambele părți ale blocului, ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, zona Dambovita
10
2

Proprietar, vand apartament 3 camere, zona Dambovita, in spate la restaurant Nora, intr-o zona foarte linistita, cu parc in spatele blocului si la o distanta de 2 minute de parcul Clabucet. Zona dispune de locuri de parcare si de acces facil la mijloacele de trasport in comun, in imediata vecinatate ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lugoj
10
2

Apartament 3 camere Lugoj

Apartament 3 camere, semidecomandat, 62 mp, etaj 3, strada Huniade , Lugoj, in apropierea Universitatii Dragan. Apartamentul este amenajat si se vinde cum se vede in poze! Pretul este de 61.000 euro putin negociabil! Informatii suplimentare la.nr de telefon Zero.sapte.doi.sapte.trei.sapte. unu.unu.t ...

188 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Proprietar vand apartament
8
1

Proprietar vand apartament

Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat Specificații Suprafata utila 75 Numar camere 3 camere Etaj Parter Compartimentare Decomandat Anul constructiei 1982 Descriere De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 75 mp, Locuința se află in zona Girocului pe strada Dr.Ioan ...

1730 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandate, 2 băi, 2 holuri, 2 balcoane
10
3

Apartament 3 camere recomandat, complet renovat în 2025, 2 băi, 2 balcoane, pe 2 părți, cu locuri de parcare și complet mobilat

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, direct de la proprietar
10
3

Apartament 3 camere, direct de la proprietar

Apartament 3 camere 70 mp + terasă 5 mp | Parcare subterană | Boxă | Zonă excelentă Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, având o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă o terasă de 5 mp. Localizare excelentă la doar 3 minute de mijloacele de transport în comun, într-o ...

2643 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest
10
4

Proprietare: Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest, in apropiere de Piata Verde si Iulius Mall intr-o zona linistita. Blocul este din anul 1985 reabilitat termic. Are centrala proprie pe gaz, clima, internet, interfon, cablu, parchet, gresie, geamuri termopan si ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

 De vanzare Apartament 3 Camere, 2 Bai, Giroc
10

De vanzare Apartament 3 Camere, 2 Bai, Giroc

Vand apartament cu 3 camere: 2 dormitoare Living+ bucatarie open space 2 bai Balcon 8mp, cu usa de acces Incalzire in pardoseala, centrala Viessman noua Aer conditionat Alarma Loc de parcare inclus Spatiu de joaca privat in spatele blocului Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat

1829 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5
11
1

Vând ap 3 cam la mansarda suprafață de 70 mp etaj 5

Vând apartament situat la mansardă, în zona Șagului. Apartamentul are aproximativ 70 mp, este decomandat, 3 dormitoare, bucătărie mare(17mp), baie , se vinde mobilat și utilat. Deține și un balcon deschis. Geamuri termopane cu plase anti-insecte. Ușa la intrare metalică. Încălzirea se face cu centrală ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
15
6

Apartament 3 camere

Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Titulescu
8
4

Apartament 3 camere Titulescu

Apartament de vânzare cu 3 camere pe Splaiul N. Titulescu. Complet renovat, bucătărie la comanda, etajul 5 din 8, bloc anvelopat, lift, centrala proprie, climă, mai multe detalii telefonic. Direct de la proprietar, comision 0.

2361 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Ap. Modern, 3 camere,69 mp, zona Soarelui
10
4

Ap. Modern, 3 camere,69 mp, zona Soarelui

Proprietar, vând apartament spațios situat la mansardă, cu o suprafață utilă de 68,55 mp, într-un imobil care îmbină perfect siguranța structurală cu dotările moderne. Detalii principale: An finalizare mansardă: 2013 Structură bloc: Edificat în 1978 (proiect post-seismic de mare rezistență). Suprafață: ...

1361 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare Apartament 3 camere CENTRAL
8
8

De vanzare Apartament 3 camere CENTRAL

Proprietar, vand apartament 3 camere, 68 mp, semidecomandat, complet mobilat si utilat, compus din bucatarie, living, hol, dormitor, baie si camera copil. Apartamentul este situat la et 8 8 (+pod), intr-un imobil anvelopat, are centrala termica proprie si aer conditionat. Este situat langa Nokia, la ...

2045 EUR/m2 | 66 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere
10

Vand apartament 3 camere

Proprietar Va ofer spre vânzare un apartament generos și luminos și spațios , situat la doar 5 minute de Shopping City într-una dintre cele mai căutate și bine conectate zone din Timișoara. LOCALIZARE & AVANTAJE -Zona Sagului la 5 minute de Shopping City, Profi, Lidl , Kaufland , lângă Piața. ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
2

Vând apartament

Apartament 3.amere,decomandat,circular+boxa la subsol. Apartamentul are 2 box e, 2 holuri, balcon de 5mp,.Este situat la et. 4 din 4,vis-a-vis de p-ta Doina, Calea Sagului, str. MUREȘ, Timisoara

2000 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare direct de la propietar apartament cu 3 camere . 120.000 euro negociabil
10
1

Apartament cu 3 camere et 1.Decomandat ,gresie,faianta,parchet laminat,gaz,centrala propie,clima,cablu,internet,geamuri termopan,izolat exterior,acoperis schimbat acum 2 ani,anexe in curte comuna( bucatarie de vara,beci,magazie), acoperis ptr. masina in curte. Bloc cu 4 apartamente cu intrare separata ...

1622 EUR/m2 | 74 m2

Sag, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1851 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Jumătate Duplex in loc Sacalaz la cheie
3
14

Jumătate Duplex in loc Sacalaz la cheie

Proprietar vând 1 2 duplex in loc Sacalaz la 100 000 euro la cheie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 bai Terasa . Izolație polistiren de 15 cm , panou solar apa calda . Utilitati curent , gaz , apa , canalizare . Teren 500 mp Mai multe informații la telefon.

1000 EUR/m2 | 100 m2

Sacalaz, Timis

Salvează căutarea