Apartamente 3 camere Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere, decomandat,centrala proprie,Lipovei
18

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament complet decomandat si bine ingrijit, cu 3 camere, situat in zona Lipovei din jud. Timis, Timisoara. Locatie excelenta, ce ofera acces rapid catre majoritatea punctelor de interes. In imediata apropiere regasim: scoala generala nr. ...

1832 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, 2 terase, mobilat, la asfalt, zona Planetelor
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, foarte spatios, situat in zona Planetelor din Giroc. Apartamentul dispune de o suprafata de 115 mp utili + 2 terase de aproximativ 25 mp. Apartamentul se afla la asfalt si dispune de toate utilitatile. Regimul de inaltime al blocului este ...

1435 EUR/m2 | 115 m2

Giroc, Timis

Promovat
SOARELUI.Incalzire in Pardoseala.Renovat Complet.Disponibil Imediat!
10
1

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, cu 3 balcoane, 2 bai, renovat complet in 2021, la etajul 3, izolati pe interior peretii exteriori, centrala proprie cu INCALZIRE PRIN PARDOSEALA, instalatie electrica si sanitara NOUA, se vinde mobilat si utilat, DISPONIBIL IMEDIAT! pret 145.000 euro negociabil. Tel. ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului
7
1

Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului

Apartament 3 camere decomandat – Zona Parcul Clăbucet – Complet mobilat și utilat Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 5, într-un imobil construit în 1980, izolat termic, amplasat în zona Parcul Clăbucet. Cu o suprafață utilă de 73,3 mp (88 mp construiți), ...

1534 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
MT223 Apartament 3 camere, etaj 1 si etaj 2, bloc nou, Sagului Fratelia
11
3

AV-Estate va propune spre vanzare doua apartamente cu 3 camere, decomandate, avand suprafata utila de 90 mp, situate la etajul 1 si etajul 2, intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Sagului. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 dormitore; - 1 living; - 1 bucatarie + zona dining; - ...

1443 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita aproape de Sectia 3 Politie si Profi Arta Textila
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 50 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, semidecomandat, mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, cu posibilitatea montarii uneicentrale proprieipe gaz, geamuri termopan, ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita etaj 2 amenajat cu boxa mare
11

Apartament 3 camere Dambovita etaj 2 amenajat cu boxa mare

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 65 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, în suprafață utilă de 4mp, totalul suprafeței utile fiind de 70 mp, confort 1, decomandat, complet mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 cameră de zi, 1 bucătărie+ hol mare, 1 baie, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall
5
4

De vanzare apartament cu 3 camere zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere de vanzare, decomandat confort 1,etaj 1 4, suprafata 64mp, incalzirea se realizeaza prin centrala proprie pe gaz,dispune de clima. Se vinde complet mobilat si utilat, disponibil imediat!! Aproape de Iulius Mall la doar 10-15 min de mers pe jos. Va asteptam la o vizionare! Pentru ...

Dacia, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița
11
1

Apartament 3 camere-zona Ikea, Dumbrăvița

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc nou din Dumbrăvița, care îmbină eleganța cu funcționalitatea. Cu o suprafață utilă generoasă și o compartimentare inteligentă, locuința este ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu modern, ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere -  72 mp - Etaj 1 - Giroc
6

Apartament cu 3 camere - 72 mp - Etaj 1 - Giroc

REX Imobiliare va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 72 mp si este compartimentata astfel: - hol acces - living cu bucatarie open space - 2 dormitoare generoase - baie - terasa de 10 mp - loc de parcare inclus in pret ...

1944 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 3 camere -  72 mp - Etaj 1 - Giroc
6

Apartament cu 3 camere - 72 mp - Etaj 1 - Giroc

1944 EUR/m2 | 72 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Salvează căutarea