Apartamente 3 camere Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, decomandat, renovat, zona Girocului
11

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere aflat in zona Girocului.Apartamentul este situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 63 mp utili+balcon. Compartimentare: - hol de acces cu depozitare - ...

1824 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
1

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3
7

3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3

Apartament 3 camere decomandat, 65 mp – Calea Șagului, etaj 3, complet mobilat și utilat 360 Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Șagului, Str. Frunzei, Timișoara, într-o zonă liniștită, cu acces facil la toate punctele de interes. Detalii generale: Suprafață ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OX683 Apartament pretabil rezidential sau comercial | Dumbravita
14

OXIA The Real Estate Agency va propune spre vanzare un apartament cu trei camere, situat in Dumbravita, cu acces direct din Bulevardul Ion Creanga. Apartamentul este amplasat la parterul unui imobil P+2E, finalizat in anul 2020, si dispune de o suprafata utila de 90 mp, la care se adauga o terasa generoasa ...

2000 EUR/m2 | 90 m2

Dumbravita, Timis

OX686 Spatios, acces stradal, ideal locuinta sau birou, zona Buziasului
15

OXIA The Real Estate Agency va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, transformat functional in 4 camere, situat in Timisoara, zona Buziasului, intr-o locatie cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Proprietatea este amplasata la parterul inalt al unui imobil cu 4 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Zona Torontalui, Nemobilat, Bloc Nou, Loc de parcare inclus
6

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior - etaj 1 / 3 , 5 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!
19

BRAYTIM.CF de Timisoara.Decomandat.Bucatarie inchisa!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou , integral din caramida, la etajul 2, decomandat, cu bucatarie inchisa, bine compartimentat, dormitoare luminoase, 66 mp utili + balcon, rulouri la geamurile din toate camerele, se vinde mobilat si utilat, aparat de aer conditionat, loc de parcare in CF. Zona ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Renovat Complet.Finisaje Premium.Etaj 2.Disponibil Imediat!!!
18
7

De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 2, renovat complet, finisaje premium, instalatie electrica si sanitara schimbata, centrala proprie, se vinde mobilat complet cum se vede in poze, doar vii cu hainele si te muti in el, este disponibil imediat!! Zona Dambovita la 5 minute de mers pe jos de ...

2226 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 73 mp, zona Ultracentral - Gheorghe Lazăr
9

Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la etajul 8 în una dintre cele mai moderne și bine poziționate clădiri din Timișoara. Apartamentul se remarcă printr-o priveliște deschisă asupra orașului, cu vedere spre zona centrală și Iulius Mall, un avantaj rar pentru această locație. Dispune ...

3411 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamnet 3 camere, decomandat, etaj 1, 2 locuri de parcare in Braytim
16

ID: p2636 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66,60mp utili, situat la etajul 1, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 2020. Apartamentul dispune de 2 balcon de 12,3mp, loc de parcare dintre care una este supraterana si cealalta subterana. Puncte forte ...

2402 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 1- zona Lipovei
7
1

Apartament 3 camere, etaj 1- zona Lipovei

Blitz vă oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, de 55,33 mp util, cu două balcoane (3 mp fiecare), situat la etajul 1 al unui imobil bine întreținut din zona Calea Lipovei, ideal pentru o familie sau pentru cei care își doresc un cămin luminos într-un cartier liniștit și bine conectat. Etajul 1 ...

2173 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Aradului-3 cam- decomandat- renovat complet-et 2-centrala proprie!
7
1

Agentia Imobiliara PRIMUM va propune spre vanzare, in exclusivitate, un apartament situat in zona Aradului din Timisoara, una dintre cele mai solicitate zone ale orasului, pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Apartamentul este amplasat ...

2152 EUR/m2 | 65 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona de Nord - V2298
10
8

Apartament 3 camere zona de Nord - V2298

ID intern: V2298 FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in zona Lipovei a orasului, aflat la mansarda intr-un bloc cu 4 etaje+M, anul constructiei mansardei fiind 2011, izolatie suplimentara (exterior, interior si pod), suprafata utila de 57 mp, fiind structurat ...

1175 EUR/m2 | 57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
3

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
4

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea