Apartamente 3 camere Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Timis Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3 camere amenajat LUX zona centrala, boxa curte acces auto, 0 comision
20
6

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit amenajat si mobilat lux, mobila Mobexpert model Italia, apartament cu 3 camere compus din 2 dormitoare si bucatarie open space cu livingul situat in zona centrala a Timisoarei la 5 min de mers pe jos de Catedrala si foarte aproape de Facultatea de Mecanica ...

2290 EUR/m2 | 100 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere in Giroc- Trandafirilor 115000 euro
10
1

Vand 3 camere in Giroc- Trandafirilor 115000 euro

COMISION 0!!!! Vand apartament cu 3 camere la mansarda in Sat Giroc pe strada principala in vatra veche, la 5 min de Scoala si Gradinita, SU= 60 mp, se vinde mobilat, utilat. Cladire cu 6 apartamente, curte comuna imprejmuita. Amenajat modern, centrala proprie, aer conditionat Vortex, cuptor electric ...

1917 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament modern cu 3 camere si terasa | Hotel IQ
7

Apartament modern cu 3 camere si terasa | Hotel IQ

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, situat in Giroc, foarte aproape de ESO, Lidl, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 68mp + balcon 8mp. Compartimentarea se ...

2053 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere si 2 bai, etajul 2 - zona Chisoda
11

Apartament cu 3 camere si 2 bai, etajul 2 - zona Chisoda

Apartament cu 3 camere de vanzare in Chisoda. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Chisoda, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1650 EUR/m2 | 66 m2

Chisoda, Timis

Apartament cu 3 camere, terasa 42 mp in Dumbravita
7

Apartament cu 3 camere, terasa 42 mp in Dumbravita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Dumbravita, zona Sud. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Dumbravita, in cea mai cautata zona, cu acces facil catre toate punctele de interes. Se afla la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + ...

2890 EUR/m2 | 64 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% Apartament 3 camere pe 2 nivele, in zona Girocului - V8755
15
2

Apartament cu 3 camere pe doua niveluri, zona Girocului – Timisoara FOXFORT propune spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere si scara interioara, situat in zona Girocului, Timisoara, intr-un imobil P+3 construit in anul 2005, pe structura din beton si zidarie din caramida. Un avantaj important: ...

1500 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala
20
2

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare un apartament versatil, situat la etajul 1 al unei cladiri istorice elegante din zona centrala a Timisoarei, construita in 1940, avand regim de inaltime Parter + 2 Etaje. Constructia este solida, avand structura ...

2435 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Sagului-5 Min Centru-74 MP--Mobilat-Centrala--112.000 Euro Neg !
20
4

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1514 EUR/m2 | 74 m2

Sagului, Timisoara, Timis

vand apartament3 c lux Aradului 149900
17
4

vand apartament3 c lux Aradului 149900

vand apartanent lux Aradului Decatlon bloc nou parter cu balcon inchis , etaj 2, mobilat si utilat lux, mobila lemn si mdf, finisaje de exceptie, pat tip springbox, loc parcare, 149900

2498 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Central in Complex zona A, totul NOU, 80 mp, High-Level-Comfort, comision 0%
20
2

Când dai peste un astfel de apartament (Comision 0%) , e clar că nu e pentru toata lumea, e pentru cineva care vrea mai mult decât patru pereți... vrea calitate, confort și un loc unde fiecare detaliu contează. E genul de locuință în care ai plăcerea să trăiești, nu doar să locuiești! Poti inchiria (AIRBNB) ...

1994 EUR/m2 | 80 m2

Complexul%2525252525252525252525252525252525252525252525252525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie etaj intermediar zona Odobescu
15
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza
9

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou in zona Soarelui, aproape de Sud Plaza, mansarda cu ACOPERIS de TIGLA, clima, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, DECOMANDAT, 99.500 eur negociabil, tel. 0750182615

1951 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso
17
2

Nou. Etaj intermediar. Doua bai. zona Girocului - langa Eso

Vand apartament cu 3 camere, spatios, 74 mp utili, terasa mare, doua bai, dormitor matrimonial cu baie si dressing, finisat la cheie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, integral din caramida, bloc izolat termic, lift. Un loc de parcare incus. Pret 138.000 Euro. Tel. 0750182615

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.
8
1

Aproape de Parc Padurice. Etaj 3. Mobilat si utilat.

Apartament cu 3 camere, etaj 3 4, renovat, totul nou, instalatia electrica a fost refacuta in totalitate, CENTRLA PROPRIE, balcon inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, izolat, complet mobilat si utilat, 125.000 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. 0750182615

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai
6
4

Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1. 2 bai

Apartament cu 3 camere, in bloc nou, etaj 1 2, zona Braytim, pozitie excelenta, model cu 2 bai, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, clima, bucataria mobilata si utilata, 124.000 eur, tel. 0750182615

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
1

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%. 3 camere. Nou. Langa Profi - Str. Neptun. Etaj 1.
9

Comision 0%. Vand apartament cu 3 camere, Etaj 1, in bloc Nou, zona Girocului, str. Neptun - langa magazin Profi si statie mijloc de transport in comun, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Comision 0%.Nou. 3 camere. Etaj 1. Zona Girocului - langa Profi Neptun.
10
3

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, baie cu geam, videointerfon, ...