Apartamente 3 camere Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Timis Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

Vand 3 camere decomandate, mobilat si utilat, etajul 3, termopane, renovat integral 65 mp utili, liber 118000 euro , soarelui langa judetean-casa austria, tel. 0773336700

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3camere,2bai,2balcoane,GARAJ propriu Dorobantilor-S.Barnutiu
9

Se propune spre vanzare apartament de 68 mp aflat la etajul 3 dintr-un bloc de IV etaje, construit în 1980. Detine 2 balcone spatioase, debara in bucatarie, garaj propriu sub bloc situat la intrarea in scara, boxa, precum și bucătărie separată și 2 aparate de aer condiționat. Apartamentul este gata ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!
11
3

Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere pe Take Ionescu, aproape de Piata Unirii, mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 cu LIFT; Model cu vedere pe 2 parti, geam la baie, debara, un balcon generos; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, ...

1985 EUR/m2 | 65 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland
7
1

Apartament cu 3 camere, zona Sagului-Kaufland

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat etaj 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic, pe o strada linistita la 5 minute de mers pe jos de Kaufland Calea Sagului. Suprafata utila este de 54 mp, necesita lucrari de modernizare, incalzirea este de la Colterm, dar exista ...

1370 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, et 2, 72 mp, zona Aradului
8

Apartament cu 3 camere, et 2, 72 mp, zona Aradului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 3 camere semi-decomandat, situat in zona Calea Aradului, la etajul 2 4, pe o strada linistita, la 10 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Beneficiaza de 2 băi, 2 balcoane, boxa la subsol, 2 X aer conditionat Daikin. Suprafata utila este de 72mp. Incalzirea ...

1931 EUR/m2 | 72 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland
8
2

3 camere decomandat zona Iosefin - Kaufland

De vanzare apartament 3 camere, zona centrala- Iuliu Maniu, an constructie 1983, decomandat, baie cu dus, WC servici, doua balcoane, etaj 5 din 8, renovat complet in 2022, bloc cu lift, sistem de incalzire centralizat. Magazine in proximitate (Kaufland, Profi, Mega Image), statii de autobuz. Pret 1 ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului
20
17

Ap 2 camere, transformat in 3, et 1, cu gradina, Sagului

Va propunem spre vanzare un apartament la casa(bloc) de caramida cu 4 apartamente in total, parter+etaj+ terasament si cu hidroizolatie. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa care a fost transformat in cameră, 1 cămară spatioasa de alimente transformata ...

1438 EUR/m2 | 64 m2

sagului, Timisoara, Timis

1910 EUR/m2 | 68 m2

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere in zona Iosefin
9
7

Proprietar vand apartament 3 camere in zona Iosefin

Proprietar vand apartament cu 3 camere semidecomandat situat in Timisoara pe Strada Platanilor. Suprafata totala este de 69.60 mp suprafata utila 51.58 mp.Are 2 balcoane 1 inchis cu termopan si unul deschis dar cu acoperis.Are montat aer conditionat iar incalzirea se face de la Colterm. In apropiere ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

Soarelui-Girocului. Etaj intermediar. GARAJ. Boxa. Bloc izolat. 2 BAI
6

Vand apartament cu 3 camere, 65 mp utili + 2 BALCOANE inchise, 2 BAI, ETAJ INTERMEDIAR, decomandat, in bloc izolat termic exterior, in zona Girocului. Ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior celulare, corpuri sanitare noi, calorifere schimbate, aer conditionat. ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 3 camere, de vanzare
10
2

Apartament decomandat cu 3 camere, de vanzare

Apartament cu 3 camere ,decomandat confort 1 in zona Iuliu Maniu. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui unui imobil cu 8 etaje cu lift modernizat. Are o suprafata utila de 65mp, an construcție 1983, baie cu duș, WC servici, doua balcoane, renovat complet in 2022, sistem de încălzire centralizat, cu ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia
8
4

Apartament cu 3 camere Et 1 Zona Dacia

Agentie imobiliara ofera spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat situat la Etajul .1 din 4 Zona Dacia-Piata Dacia.Apartamentul dispune de baie cu geam,balcon inchis cu geamuri temopan si amenajari cu usa metalica,gresie faianta,usi schimbate geamuri termopan.Pret 91900 euro.Tel.0733 x 141 ...

1876 EUR/m2 | 49 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!
11
3

Take Ionescu - 3 camere. Balcon generos. ETAJ intermediar!

1985 EUR/m2 | 65 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere - Gheorghe Lazar - etaj intermediar cu lift
6

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara zona Gheorghe Lazăr, cu acces rapid către centrul orașului (aprox. 10 minute de mers pe jos). Proprietatea este amplasată la etajul 3 din 10, într-un bloc dotat cu lift, și se remarcă ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat, 65 mp + logie | Calea Șagului | Etaj 9 | Vedere deschisă
8
1

Imonac Vest Apartament 3 camere decomandat | Calea Șagului | Vedere deschisă | Disponibil imediat Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate, situat în Timișoara zona Calea Șagului, la etajul 9 din 10 al unui bloc solid (1977), reabilitat termic și dotat cu 2 lifturi. Locuința ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere Soarelui!
10
8

Vand 3 camere Soarelui!

1815 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
2

Vând apartament

Apartament 3.amere,decomandat,circular+boxa la subsol. Apartamentul are 2 box e, 2 holuri, balcon de 5mp,.Este situat la et. 4 din 4,vis-a-vis de p-ta Doina, Calea Sagului, str. MUREȘ, Timisoara

2000 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare 28

Apartament 3 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament 3 camere confort 2 sporit, cu o camera decomandata, zona Circumvalatiunii, etaj 4, semimobilat si utilat, 54 mp, boxa in CF, termopan, usa metalica, parchet de lemn, gresie, faianta, balcon, incalzire centralizata, panouri radiante, posibilitate centrala termica, geam ...

1722 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere
5
17

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere, baie si bucătăria complect renovate, conf. imagini, parchet lemn masiv, termopane inclusiv la balcon, instalatie incalzire cupru, termostate la calorifere, incalzire centralizată, de la oraș. Zona Spital Judetean.

1805 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie Apartament 3 camere, decomandat, etajul 5 din 10, Șagului colț cu Rebreanu
17

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 5, într-un bloc cu lift și izolat termic. Blocul este poziționat într-o zonă foarte bună, pe Calea Șagului, în apropiere de intersecția cu Bd. Liviu Rebreanu, cu acces facil spre ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului
10
6

Proprietar vand apartament cu 3 camere girocului

Proprietar vand apartament cu 3 camere in Calea Girocului semidecomandat, confort 1 , model mare,etaj 2,balcon inchis cu termopan,geam la baie, wc servici,ceas de gaz independent. Apartamentul se vinde mobilat, este intr-un imobil izolat termic, in apropiere de scoala nr.25,parc,mijloace de transport ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vând ăpartament
10
1

Vând ăpartament

Apartament 3camere,circular,65mp,boxa la subsol de 5mp,totul decomandat,balcon4,75mp,2holuri,2boxe in interiorul apartamentului.Apartamentul este la etajul.4 din4,Calea Sagului,str.Mures,vis-a-vis de complexul Doina,Timișoara,jud.Timis

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 3 camere Timișoara
10
6

Apartament de vânzare 3 camere Timișoara

Apartament de vânzare cu 3 camere, 64 mp, boxa la demisol în CF, etajul 2 din 4, situat aproape de Casa Tineretului, stadionul Dan Păltinișanu și Complexul Studențesc. Apartamentul se vinde mobilat și utilat și se poate viziona începând cu data de 14.05.2026 Prețul este de 124.500. Fără agenție.

1945 EUR/m2 | 64 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 2 bai (intre Aradului Torontalului) | Liniste si Confort
20

Vand apartament in Timisoara, situat intre Calea Aradului si Calea Torontalului (foarte aproape de Vox Technology Park), pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Pod. Anul ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere. Etaj intermediar.Garaj. Boxa. Bloc Izolat. Zona Soarelui- Girocului.
6

Apartament 3 camere in zona Soarelui- Girocului, 65 mp utili + 2 balcoane 9 mp, etaj 3 din 4, doua bai, bloc izolat, garaj in cf sub bloc, boxa, geamuri termopane, bacoane inchise in geam termopan,complet mobilat. Pret: 134.990 Eur.; Tel: 0756322131

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
1

Vând apartament

Vând apartament,3camere,decomandat,circular,decomandat+boxa la subsol,balcon 5 no,2 holuri,2 boxe in interiorul apartamentului,etaj4 din4.Timisoara,str.Mures,vis-a-vis de piata Doina.Calea Sagului.Suprafata65mp.

2000 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere 1

Vand apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat, bloc anvelopat, lift, boxa, etaj 6 10

2857 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Salvează căutarea