Apartamente 3 camere Timisoara Dambovita Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Dambovita vedere pe doua parti etaj 3 amenajat centrala proprie
15

Vand apartament cu 3 camere decomandat situate la etajul 3 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla,vedere pe doua parti cu wcs situat în Calea Sagului ,cu o suprafață de 65 mp utili, 72 mp cu cele două balcoane ce sunt situate pe două părți diferite.Imobilul este decomandat, bucătărie închisă ...

1646 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane
13
2

Centrala Proprie. Decomandat. Dambovita. 2 Balcoane

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior. - etaj 4 / 4 + Mansarda , 2 apartamente pe nivel. - model cu vedere pe 2 parti. - model cu 2 balcoane. - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1563 EUR/m2 | 56 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, decomandat, confort 1 situat, in zona Dambovita. Apartamentul este situat la parterul inalt al unui bloc cu 4 etaje si are o suprafata de 65 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Bucatarie - Living - 2 Dormitoare - ...

2015 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere - mobilat si utilat - etaj intermediar - zona Dambovita
16

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Dambovita, intr-un imobil bine intretinut, finalizat in anul 1980, construit din beton + caramida. Apartamentul se afla la etajul 2 din 4 si dispune de o suprafata utila de 62 m², completata de un balcon de 5 m². Compartimentarea ...

2190 EUR/m2 | 63 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!
8
2

Etaj 2, mobilat si utilat, 3 camere!

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Dambovita; Este situat la etajul 2, intr-un bloc izolat termic exterior; Model decomandat, vedere pe 2 parti, 1 balcon la living inclus in suprafata utila; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere  ET 1 lângă restaurant Nora Dambovita
4
9

Apartament cu 3 camere ET 1 lângă restaurant Nora Dambovita

De vanzare aparatament cu 3 camere decomandat, situat la etajul 1 din 4, lângă restaurant Nora. Apartamentul este spațios, poziționat într-o zonă excelentă, cu acces către școli, grădinițe, Mall Shopping City, Lidl, tramvaie și autobuze, cu locuri de parcare în spatele blocului. Suprafață utilă: ...

1517 EUR/m2 | 58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
15
3

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje si acoperis de tigla. - ...

1475 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita
9
8

3 cam dec centrala TOTAL RENOVAT zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 1 baie, 2 balcoane, su 65 mp, centrala proprie, renovat complet la finele lui 2023 (instalatie termica, sanitara, electrica - noi, calorifere noi, sapa, parchet rezistent la apa si trafic inalt de 12mm, lavabila Savana, gresie si faianta de calitate ...

1785 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat
5

Proprietar vând apartament decomandat

Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...

1594 EUR/m2 | 64 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, 2 bai, zona Dambovita, Timisoara
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita. Apartamentul este situat la etajul 4 (acoperis din tigla) si are o suprafata de 64 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie ...

1514 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita
19
1

Mobilat si Utilat la Cheie Parter Zona Dambovita

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere,decomandat,situat in zona Dambovita. Parter inalt cu o suprafata de 49 mp. Pret : 92 000 Euro Compartimentare inteligenta si moderna, transformat din 2 in 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare si ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora
14
1

Apartament Renovat Dambovita Terasa Nora

YouPro.ro agentie imobiliara din Timisoara va propune spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Timisoara in zona Dambovita in proximitatea Terasa Nora. Apartamentul este structurat in 2 dormitoare, living si bucatarie open space, baie si balcon. Blocul este izolat exterior, cheltuielile de intretinere ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Dambovita, Timisoara
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere transformat in 3, spatios si luminos, semidecomandat, in judetul Timis, Timisoara, zona Dambovita, Apartamentul este situat la parter si are o suprafata de 54 mp. Compartimentare: - Hol mare de acces - Living open space cu bucataria - 2 ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
15