Apartamente 3 camere Timisoara Lipovei Timis

Promovat
Apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai | Lipovei
9

Apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 3 camere si 2 bai, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos, ...

2003 EUR/m2 | 75 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, 70 mp Lipovei
9

3 camere, 70 mp Lipovei

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc anvelopat, cu acoperiș refăcut integral recent, cu membrană și garanție de 10 ani. Apartamentul este decomandat și are o compartimentare practică: living 2 dormitoare bucătărie închisă 2 băi ...

2000 EUR/m2 | 64 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, decomandat, 3 camere, Lipovei, Timisoara
12
4

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, situat in zona Lipovei, Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, market, statie de autobuz, farmacii sau parc. La doar 1.7 km ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
12

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere, parter, boxa,zona Lipovei, Timisoara, jud.Timis
16

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere si 2 bai, situat la parter inalt/4, in zona Lipovei, Timisoara, jud.Tmis. Apartamentul dispune de o suprafata de 60,94 mp plus boxa inalta cu geam si este compartimentat astfel: - hol de acces - living spatios -bucatarie - dormitor -dormitor ...

1934 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartamente noi in zona de Nord - Comision 0%
17
1

De vanzare apartamente noi in zona de Nord - Comision 0%

Stil de viaţă modern, în inima verde a Timişoarei! Pentru Denya Forest a fost aleasă o locaţie privilegiată, în zona de nord a Timişoarei, în vecinătatea Pădurii Verzi, într-o comunitate cu aceleaşi valori ca ale tale. Însumând 117 apartamente, construite la standarde occidentale, cu finisaje de ...

2302 EUR/m2 | 59 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Zona Lipovei - 3 camere. La etajul 2, bloc izolat !
13
2

Zona Lipovei - 3 camere. La etajul 2, bloc izolat !

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Lipovei, aproape de Lidl-ul de pe Ion Ionescu de la Brad, mijloace de transport in apropiere, Iulius Town, scoala generala nr 7; Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc izolat termic, cu o suprafata utila de 66 mp + 7 mp cele 2 balcoane; Modelul ...

2045 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.
10
3

Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din Tigla, aproape de mijloace de transport; Model decomandat, cu bucatarie inchisa, 1 balcon, 2 bai, geam la baie; AMENAJAT in interior cu: parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa ...

1710 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - COMISION 0 pentru cumparator. 3 camere, CENTRALA, Acop. Tigla.
8
3

Apartament de vanzare cu 3 camere, in zona Lipovei - aproape de Pizzeria Thalia, situat intr-un bloc izolat termic exterior, se afla la Mansarda, suprafata de 55 mp + 3 mp balconul, model cu vedere spre apus, model semidecomandat, geam la baie. Dotari: Parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!
10
2

Lipovei - 3 camere - etaj 2, bloc izolat!

Propun spre vanzare un apartament modern, situat la etajul 2, ideal pentru locuit. Locuinta este complet renovata si dispune de compartimentare practica. Beneficiaza de 2 bai si 2 balcoane. Este situat intr-un bloc izolat termic, vedere pe 2 parti. Se vinde mobilat si utilat. Dispune de centrala proprie. Detine ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon
10
1

Apartament 3 camere, Lipovei - loc de parcare, balcon

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2006, structura beton, ...

1779 EUR/m2 | 104 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei 3 camere 97000 euro
5
4

Lipovei 3 camere 97000 euro

Vand apartament cu 3 camere zona Lipovei- Ion Ionescu de la Brad, vis a vis de LIDL, et 3 4, decomandat, SU= 55 mp, centrala proprie, necesita amenajari. Ideal pentru investitii. Momentan este inchiriat. Pret: 97000 euro negociabil, tel: 0745303563

1764 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
20
3

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1942 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei
11

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Lipovei

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT iti propune spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, decomandat, situat in Timisoara, in zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate zone rezidentiale ale orasului. Proprietatea se afla la etajul 4 al unui bloc cu regim de ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, confort și liniște – zona Lipovei
8
3

Apartament cu 3 camere, confort și liniște – zona Lipovei

BLITZ vă propune un apartament cu 3 camere decomandate, situat într-o zonă liniștită și apreciată, aproape de mijloace de transport, școli și magazine. Locuința se află la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri și oferă 63 mp utili, compartimentare practică, living spațios cu bucătărie închisă și baie ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
0% Comision! Mobilat si Utilat! Apartament 3 camere! Zona Lipovei!
7
9

Apartament 3 camere, mobilat și utilat, mansardă cu acoperiș de țiglă, zona Lipovei 88.000 . Comision 0% pentru cumpărător. Descriere: Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la mansarda unui bloc izolat termic exterior, în zona Lipovei. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea