Apartamente 3 camere Timisoara Lipovei Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20
1

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Oportunitate! Apartament cu 3 camere- bloc izolat termic- Lipovei
20
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, partial mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei, langa Scoala Generala Nr. 7. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis si este izolat termic. Apartamentul are o suprafata utila ...

1765 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
COM O% Apartament superb cu 3 camere | Padurea Verde | Denya Forest
11

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in compexul rezidential Denya Forest din Calea Lipovei, la cateva minute de mers cu masina de Iulius Mall. Apartamentul este la etajul 10 si se desfasoara pe o suprafata utila de 55mp + 1 balcon de 8mp. Compartimentarea ...

2818 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei
10

Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere si 2 bai, situat in zona Lipovei. Locuinta impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi. Terasa de 66,32 mp se transformă intr-o adevarata oaza privata pentru relaxare. ...

2100 EUR/m2 | 85 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

OFERTA-Apartament 3 camere 72 mp- bloc nou zona Lipovei- Loc de parcare inclus
5
1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament modern, excelent compartimentat, ideal pentru familii sau investiție: • 2 dormitoare spațioase si 2 bai • Living luminos • Bucătărie închisă • Terasă pentru momente de relaxare Localizare excelentă, cu acces facil la mijloace de transport, parc cu loc ...

2178 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere
7
5

vand apartament 3 camere

vand apartament 3 camere decomandat etaj 4 cu acoperis bloc izolat exterior interior si podu blocului . 3 camere doua balcoane o baie vedere pe doua parti centrala pe gaz apartament refăcut total schimbat instalație electrica schimbat instalație sanitara Energetic clasa A zona cal Lipovei ...

1758 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Zona Lipovei - 3 camere. La etajul 2, bloc izolat !
13
2

Zona Lipovei - 3 camere. La etajul 2, bloc izolat !

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Lipovei, aproape de Lidl-ul de pe Ion Ionescu de la Brad, mijloace de transport in apropiere, Iulius Town, scoala generala nr 7; Apartamentul se afla la etajul 2, intr-un bloc izolat termic, cu o suprafata utila de 66 mp + 7 mp cele 2 balcoane; Modelul ...

2045 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.
10
3

Lipovei. Aproape de Generala 7. Mobilat si utilat.

Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, la etajul 4 din 4 cu ACOPERIS din Tigla, aproape de mijloace de transport; Model decomandat, cu bucatarie inchisa, 1 balcon, 2 bai, geam la baie; AMENAJAT in interior cu: parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa ...

1710 EUR/m2 | 73 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Lipovei 3 camere 97000 euro
5
4

Lipovei 3 camere 97000 euro

Vand apartament cu 3 camere zona Lipovei- Ion Ionescu de la Brad, vis a vis de LIDL, et 3 4, decomandat, SU= 55 mp, centrala proprie, necesita amenajari. Ideal pentru investitii. Momentan este inchiriat. Pret: 97000 euro negociabil, tel: 0745303563

1764 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, confort și liniște – zona Lipovei
8
3

Apartament cu 3 camere, confort și liniște – zona Lipovei

BLITZ vă propune un apartament cu 3 camere decomandate, situat într-o zonă liniștită și apreciată, aproape de mijloace de transport, școli și magazine. Locuința se află la etajul 4 al unui bloc cu 4 niveluri și oferă 63 mp utili, compartimentare practică, living spațios cu bucătărie închisă și baie ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
0% Comision! Mobilat si Utilat! Apartament 3 camere! Zona Lipovei!
7
9

Apartament 3 camere, mobilat și utilat, mansardă cu acoperiș de țiglă, zona Lipovei 88.000 . Comision 0% pentru cumpărător. Descriere: Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la mansarda unui bloc izolat termic exterior, în zona Lipovei. Cu o suprafață utilă de 55 mp, locuința ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20
1

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere , bloc 2021, etaj intermediar, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere, 2 bai, balcon, 2 lifturi, suprafata utila 65 mp+ balcon de 7 mp, complet mobilat si utilat, centrala termica proprie, incalzire in pardosea, sistem de climatizare in living,. Bloc 2021.

2462 EUR/m2 | 65 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament in zona Lipovei
9
4

Vand apartament in zona Lipovei

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, 2 băi, zona Lipovei, construit in 1984, la 5 minute cu mașina și 15 minute pietonal de Iulius Mall Timișoara, situat la etajul 4/4 într-un bloc P+4 cu acoperiș din țiglă reabilitat recent, suplimentar izolat pe partea noastră (vecinul și-a izolat ulterior partea ...

1642 EUR/m2 | 67 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala
11
1

Ap 3 cam, zona Lipovei, etaj 1, centrala

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, centrala termica, amenajari clasice, etaj 1, 56 mp util. Pret 102000 euro negociabil.

1821 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Decomandat pe 2 parti
9

Decomandat pe 2 parti

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Lipovei, zona , intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul parter din 4, cu o suprafata de 60 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei
10

Apartament deosebit cu 3 camere | Terasa 66mp | Lipovei

2100 EUR/m2 | 85 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere | Lipovei
7

Apartament cu 3 camere | Lipovei

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere decomandate situat la etajul 1 din 4. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 54mp și dispune de 2 balcoane de 3 mp închis cu PVC și termopane. Imobilul este situat in zona Lipovei in apropiere de Lidl, având o poziționare ...

1815 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
11