Apartamente 3 camere Timisoara Soarelui Timis

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 3 camere Timis Timisoara Soarelui Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
3Cam-Soarelui-3 Min Spitalul Judetean-Balcon-Mobilat-Centrala--68 MP-88.000 Euro! Negociabil
19

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Soarelui - Spitalul Judetean, este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

1294 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 68 mp, 2 bai, balcon, centrala proprie, aer conditionat, partial mobilat, situat la etajul 2, zona Soarelui. Pret: 125000 euro Tel: o736170308

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Lidia Soarelui
10

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 clime de 12000 BTU, 2 bai, 2 balcoane inchise, su: 65 mp plus 6,5 mp balcoanele, etaj 2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Pret: 135000 Euro negociabil Tel: 0726649775

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
19

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei este 1984, structura este de beton, ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui
6
1

3 cam decomandat etaj 2 central proprie 2 bai zona Soarelui

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere | Zona Soarelui
8
4

Apartament cu 3 camere | Zona Soarelui

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la mansardă (etaj 5/5, construcție 2016), într-o zonă foarte liniștită, chiar lângă Parcul Pădurice. Suprafață utilă: 50,39 mp (fără balcoane) Se vinde complet mobilat și utilat Centrală proprie pe gaz Compartimentare: Living ...

1580 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza
9

Bloc nou. Decomandat. Sud Plaza

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou in zona Soarelui, aproape de Sud Plaza, mansarda cu ACOPERIS de TIGLA, clima, CENTRALA termica PROPRIE cu incalzire prin pardoseala, DECOMANDAT, 99.500 eur negociabil, tel. 07 arata numarul

1951 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartamet 3 Camere 2 Bai Full Decomandat Centrala Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, 2 bai, o baie fiind cu geam si cea de serviciu cu aerisire, centrala proprie, geamuri termopan cu rulouri, parchet de lemn masiv, su: 64, 26 mp, plus balcon de 3, 48mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
6

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai 2 balc centrala proprie zona Soarelui
5
3

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 70 mp, 2 băi, 2 balcoane, etaj 3. Blocul este izolat, centrala proprie, zona Soarelui. Pret: 123500 euro, neg Tel: 0736170308

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 3 camere, 2 balcoane si parcare – Zona Soarelui
11

Descopera confortul unui apartament luminos si eficient compartimentat, situat intr-o zona apreciata din Timisoara, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil bine intretinut, finalizat ...

3017 EUR/m2 | 58 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament -pozitie excelenta, 3 camere parter - zona Soarelui - Timisoara
16

Evand Homes va prezinta spre vanzare un apartament cu 3 camere, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4 . Apartamentul este situat intr-una din cele mai cautate zone din Timișoara- Soarelui. Apartamentul are o suprafata de 70 mp si se afla la parterul imobilului. Se vinde mobilat si uitlat, exact ca in ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Parcul Padurice   Zona Soarelui   Apartament 3 Camere
11
1

Parcul Padurice Zona Soarelui Apartament 3 Camere

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Soarelui, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 64,3 mp. Pret : 104 000 Euro.Negociabil ! De vanzare - Apartament cu 3 camere, situat chiar langa Parcul Padurice. Apartamentul se afla la ...

1600 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui
15

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de beton, ...

1887 EUR/m2 | 62 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Ap. Modern, 3 camere,69 mp, zona Soarelui
10
4

Ap. Modern, 3 camere,69 mp, zona Soarelui

Proprietar, vând apartament spațios situat la mansardă, cu o suprafață utilă de 68,55 mp, într-un imobil care îmbină perfect siguranța structurală cu dotările moderne. Detalii principale: An finalizare mansardă: 2013 Structură bloc: Edificat în 1978 (proiect post-seismic de mare rezistență). Suprafață: ...

1348 EUR/m2 | 69 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Soarelui FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Soarelui, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje. Anul constructiei 1985, structura de beton, material ...

1969 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 63 mp utili +balcon, etaj 2 - Soarelui