Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
6

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere 86 mp Freidorf - Timisoara
10
1

Apartament 3 camere 86 mp Freidorf - Timisoara

Se vinde unul dintre cele mai bine dotate apartamente pe care îl poți achiziționa! * Zona Freidorf - Fabrica de zahar * Situat la parter înalt cu suprafața de 86 mp + boxa + curte privată, vine in întâmpinarea dvs cu următoarele facilitați de ultima generatie: * Încălzire in pardoseala cu distribuitor ...

1151 EUR/m2 | 86 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, zona torontalului, Iulius Mall
13
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, pe 2 parti, 2 bai, centrala proprie, balcon, clima, boxa independenta (cu coborare din bucatarie), amenajat cu gresie, faianta, termopane, parchet, usi interior germania,1 baie cu vana si 1 baie cabina dus, clima, loc parcare. ...

1613 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

proprietar...negociabil
10
1

proprietar...negociabil

Acest apartament de 65 mp se află la etajul 4 dintr-un bloc cu 4 etaje, construit în 1988 cu acoperișul proaspăt renovat.Dispune de 2balcoane, debara și bucătărie separată, 2 bai. Încălzirea se realizează cu centrală pe gaz. Proprietatea este în drept de proprietate și disponibilă din 30 martie 2026. Amplasați-vă ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere
7
5

vand apartament 3 camere

vand apartament 3 camere decomandat etaj 4 cu acoperis bloc izolat exterior interior si podu blocului . 3 camere doua balcoane o baie vedere pe doua parti centrala pe gaz apartament refăcut total schimbat instalație electrica schimbat instalație sanitara Energetic clasa A zona cal Lipovei ...

1758 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1
10
4

vand apart 3 cam 67mp utili conf 1

Proprietar, ofer spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Apart.-cartier nou(Iris).consumuri minime high efficient-mode.EXCLUS INTERMEDIARI
10

proprietar,vand apart.in cartier nou.complet mobilat si utilat. (62m2: 54m2+7,5m2 balcon) conectat la toate utilitatile in mod-high efficient. (incluse in pret-care NU este negociabil). zona iesire-Torontal (Lidl).eliberare imediata! relatii doar la telefon! EXCLUS INTERMEDIARI!!! ROG AGENTIILE SA NU ...

2016 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
9

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera
9
34

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera

Take Ionescu de inchiriat apartament cu 1 camera confort 1,38 mp, baie, bucatarie,balcon inchis, hol,mobilat si utilat.,termopane. Pret: 250 Euro !

10 EUR/m2 | 30 m2

Cetate, Timisoara, Timis

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere in bloc recent finalizat Bd Simion Barnutiu
13
6

Proprietar vand apartament cu 3 camere in blocul realizat de societatea CAMPEADOR recent finalizat, situat pe strada Samuil Micu, zona BD Simion Barnutiu. Apartamentul este compus din 3 camere si 2 terase in suprafata totala de 90,2 mp. Apartamentul este mobilat iar terasa in suprafata de 20.2 mp este ...

2120 EUR/m2 | 92 m2

BARNUTIU, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez și vând apartament cu 3 camere în Zona Traian!
8
13

Proprietar, vând apartament complet mobilat și utilat cu disponibilitate imediata! 2 dormitoare,luving,hol, bucătărie cu separe, baie, balcon deschis, la etajul 2, centrala proprie,izolat, geamuri termopan , suprafața 75 m.p. Apartamentul este situat la curte, cu spațiu verde,grill în curte .Apartamentul ...

5 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat
5
1

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1090 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Vanzare Apartament 3 camere
8
32

Vanzare Apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere semidecomandat zona Dacia Timișoara, et.4 4 complet mobilat, centrală proprie, aer conditionat, combină frigorifică, mașină spălat, aragaz, balcon închis cu termopan, debara, gresie, faianță, parchet din lemn masiv, boxă la subsol trecută în CF. Mai multe detalii la tel.:

1680 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății
5
1

Proprietar vând apartament 3 camere Cetății

Vând apartament 3 camere semidecomandat, situat la etajul 2 într-un bloc de 4 etaje, pe Bld Cetății, în stația de tramvai vis-a-vis de Rolling. Orientat spre sud, luminos, cu vedere spre parc, zonă liniștită. Dispune de geamuri termopan, parchet, centrală termică și o boxă, situată la demisol și trecută ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere B-dul Cetatii
5

Proprietar vand apartament 3 camere B-dul Cetatii

2059 EUR/m2 | 51 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
12

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii
10
1

Proprietar Apartament 3 camere Timisoara Circumvalatiunii

Proprietar, vand Apartament 3 camere decomandat Timisoara, Circumvalatiunii, bloc 1966, etaj 4, bloc P+4 cu acoperis reparat, fara probleme. Bucataria mobilata, utilata Centrala termica proprie, Aparat de aer conditionat, Bloc reabilitat termic in 2026; scripete electric pentru marfuri 125.000 Euro

1812 EUR/m2 | 69 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea