Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
13

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere | 2 Bai | 70 Mp | Zona Lipovei
8
1

Apartament 3 camere | 2 Bai | 70 Mp | Zona Lipovei

Apartament 3 camere, 2 băi, 2 balcoane Mobilat și Utilat Zona Lipovei, Timișoara, Etaj 2 Cauți un apartament spațios, luminos și gata de mutat? Acesta oferă confort, poziție excelentă și o compartimentare foarte practică. Localizare: Situat în zona Lipovei, aproape de Școala Generală Nr. 7, grădiniță, ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului
8
2

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului

Apartament 3 camere decomandat, 68 mp, etaj 3 5 Calea Aradului Vest Caracteristici: Suprafață utilă: 68 mp Compartimentare: living, 2 dormitoare, bucătărie, baie Etaj: 3 din 5 An construcție: 1985 Boxă la subsol inclusă Dotări: Centrală termică proprie pe gaz Aer condiționat Geamuri termopan Uși ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Modern | zona Take Ionescu |
7
4

Apartament 3 camere | Modern | zona Take Ionescu |

apartament spațios și modern, cu 3 camere semidecomandate, situat într-o zonă centrală, excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție, în imediata apropiere de Universitatea de Medicină. Suprafață utilă: 69 mp Balcon deschis: 8,5 mp Etaj: 6 din 10 Vedere pe două părți către bulevard și către ...

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Zona Steaua
10
8

Apartament 3 camere | Zona Steaua

Apartament 3 camere de vânzare Zona Steaua, Timișoara Gata de mutat sau ideal pentru investiție. Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și boxă de 15 mp, cu acces direct din apartament. Apartamentul este situat la parter, într-un ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului
6
2

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului

Apartament 3 camere Calea Aradului Timișoara, într-o zonă liniștită și foarte căutată Preț: 113.500 euro (negociabil) Suprafață utilă: 65 mp Compartimentare: decomandat, confort 1 Etaj intermediar, bloc cu parcare proprie Detalii apartament: Etaj: P 4 3 camere 2 băi (baia mare are geam natural) 2 ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Garaj | Boxa | Zona Girocului
7

Apartament 3 camere decomandat Zona Girocului Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Girocului, într-un bloc anvelopat termic. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 și are o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă 2 balcoane de aproximativ 4 mp. Compartimentare: Living 2 ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

PROPRIETAR Vand apartament renovat 74mp complexul studentesc COMISON 0%
9
6

Vand apartament de 74 mp in Complexul Studentesc, Aleea Minis. Renovat complet în 2025, gata de mutat, fără stresul renovării. Ideal pentru locuit sau investiție (chirie garantată). 3 camere, 2 bai, 1 bucătărie, , 2 balcoane închise cu geamuri termopan. Centrala proprie. Tevile de la calorifere sunt ...

1620 EUR/m2 | 74 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
4

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 2, suprafata generoasa, str. Harniciei
10

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil din zona Calea Sagului, pe strada Harniciei. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, balcon spatios de tip logie, baia este cu geam, debara la bucatarie, centrala termica, orientare spre zona verde a ...

1585 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat
10
9

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat ,confort 1 situat pe doua parti la etajul 2 in Calea Sagului pe strada Frunzei Blocul este anvelopat este situat intr-o pozitie foarte buna. Apartamentul are 3 camere ,2 bai,2 balcoane inchise ,1 bucatarie mare si un hol in Z .Apartamentul este izolat si pe interior ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1
10
7

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1

Vand apartament 3 camere decomandat,confort 1 pe doua parti compus din 3 camere cu doua balcoane inchise , 2 bai o bucatarie mare si un hol in Z. Apartamentul esre la etajul 2 dintr-un bloc cu 5 etaje si anvelopat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport si la 1 min scola gen .27 si ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat
5
1

Proprietar vând apartament decomandat

Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...

1594 EUR/m2 | 64 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie
9
1

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie

Apartament spațios zona Dorobanți , deosebit,105 mp etaj 4 și 5 ,pod deasupra cu țiglă l,iber ,2 balcoane,2 bai Dispune de living open space cu bucătărie,baie ,balcon iar la etaj 2 dormitoare,baie cu cada și balcon .Apartamentul are centrala pe gaz ,vedere panoramica aproape de magazine, scoli,parcare ...

1167 EUR/m2 | 105 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea