Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
1

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 134 m patrati, Timișoara zona Sinaia direct de la proprietar
10
8

Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...

1836 EUR/m2 | 134 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar- Apartament 3 camere, 2 baii, balcon inchis calea ARADULUI
10
5

Proprietar FARA AGENTII! Apartament cu 3 camere situat la etajul 3 4, renovat recent. Zona Calea Aradului langa piata Verde, Garda de Mediu. Se vinde asa cum il vedeti in imagine complet mobilat. Totul este nou, mobila facuta la comanda. Toate camerele au ruloruri acctionate electric cat si de pe telefon. Parchetul ...

2500 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

apartament
9
1

apartament

Vând apartament 3 camere,2bai,balcon,etaj 2,termopane,clima,suprafaț totala 67 mp,zona Lipovei,aproape de mijloace de transport,piata,Iulius Mall,bloc anvelopat

2015 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

apartament 3 camere
6
6

apartament 3 camere

proprietar vând apartament 3 camere decomandat, baie, bucătărie, boxa, et.1 , neamenajat.

1600 EUR/m2 | 75 m2

Modern, Timisoara, Timis

apartament zona lipovei
8
1

apartament zona lipovei

Apartament spatios de 61 mp la etajul 4 cu 3 camere,2 balcoane si boxa de depozitare, mobilat si utilat in care te poti muta imediat , fara investitii suplimentare. La cativa pasi de Scoala Generala Nr. 7, cresa si gradinita, in imediata apropiere de Iulius Mall, statii de transport, parcuri si numeroase ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei
5
1

Apartament 3 camere Lipovei

Apartament 3 camere la parter Zona lipovei Renovat complet Totul nou Centrala proprie Izolat Garaj Accept si schimb

2206 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar, vând 3 camere, etaj 2, bloc anvelopat, centrală proprie   zona Girocului (N. Ilieșu)
5
4

Proprietar, vând 3 camere, etaj 2, bloc anvelopat, centrală proprie zona Girocului (N. Ilieșu)

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, foarte luminos și excelent poziționat, situat în Timișoara, zona Girocului (strada Nicolae Ilieșu). Proprietatea are o suprafață utilă de 63 mp (fără balcon) și este situată la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 etaje. Locuința este ideală pentru un cuplu tânăr, ...

1744 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Propietar vând apartament 3 camere Torontal, Vox
9
3

Propietar vând apartament 3 camere Torontal, Vox

Vand apartament 3 camere, open space la etajul 1 din 6 zonă Torontalului lângă Vox. Apartamentul este compartimentat astfel: -hol spațios -living cu bucatarie mobilat modern -dormitor matrimonial -camera pat extensibil -baie cu vana -parc privat - 2 lifturi -parcare subteran Vecinătăți: -Vox, sala ...

2113 EUR/m2 | 71 m2

Torontal , Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 2 bai (intre Aradului Torontalului) | Liniste si Confort
20

Vand apartament in Timisoara, situat intre Calea Aradului si Calea Torontalului (foarte aproape de Vox Technology Park), pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Pod. Anul ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, centrala proprie, Bega Lipovei 128000 EUR
10
2

Proprietar, dau spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane la etajul 4 din 4, acoperis recent refacut integral cu membrana (garantie 10 ani). Blocul este anvelopat. Apartament decomandat, cu bucatarie inchisa, 1 x living, 2 x dormitoare, 2 x balcone, 1x baie mica, 1 x baie mare. Amenajat ...

Lipovei, Timisoara, Timis

    Apartament 3 Camere (Modificat) | Ideal Familie | Parter Înalt
5
2

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o compartimentare inteligentă și modernă, transformat din 2 în 3 camere, optimizat special pentru confortul unei familii tinere. Compartimentare și Dotări Locuința a fost regândită pentru a maximiza fiecare metru pătrat, oferind un spațiu aerisit și funcțional: ...

1878 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Schimb apartament 3

Schimb apartament

Schimb apartament la curte comună, zonă centrală cu 3 camere, hol, baie, bucătărie, șpais, pod, centrală pe gaz, în curte grădină, terasă și lemnărie cu apartament cu 3 camere, 2 băi, bucătărie preferabil la parter sau etaj 1, zona Bălcescu, Sinaia, Odobescu.

5 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, confort 1 , decomandat la parter zona Dambovita
9
1

Vand apartament la parter, 67mp 3 camere, 2 bai, decomandat confort 1, situat in zona Dambovita vis-a-vis de piata Aurora, vedere pe doua parti. Compartimentare: - bucatarie - sufragerie - holuri de acces si de trecere - dormitor 1 - dormitor 2 - baie cu cada - baie de servici Dotari: - centrala ...

2000 EUR/m2 | 65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Proprietar Vand Penthouse langa British School
8
2

Proprietar Vand Penthouse langa British School

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro

2349 EUR/m2 | 83 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

vind apartament cu 3 camere decomandat confort sporit cu doua bai in Calea Martirilor fosta Giroculu 4

vind apartament cu 3 camere decomandat confort sporit cu doua bai in Calea Martirilor fosta Giroculu

vind apartament cu 3 camere decomandate, confort sporit cu doua băi în Calea Girocului

1603 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament  3 camere, parter, zona Lipovei, direct de la proprietar
10
12

Apartament 3 camere, parter, zona Lipovei, direct de la proprietar

De vânzare direct de la proprietar: Apartament 3 camere, parter, renovat, mobilat, zona liniștită, Calea Lipovei in apropiere de Piata Noua, acces facil la mijloace de transport in comun, scoala, gradinita, parcare, Iulius Mall. Detalii: -Suprafata utila: 61 mp -Etaj: parter -Numar camere: 3 -Numar ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea