Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
15

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere Ultracentral
9
2

Apartament cu 3 camere Ultracentral

Proprietar vând apartament cu 3 camere complet renovat( toate instalatiile noi), situat la et. 4 7, format din două dormitoare, living cu bucătărie și baie. Bucătăria și baia sunt complet mobilate și utilate. Se vindea așa cum se vede în poze.

3788 EUR/m2 | 52 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, inchiriez și vând apartament cu 3 camere în Zona Traian!
8
13

Proprietar, vând apartament complet mobilat și utilat cu disponibilitate imediata! 2 dormitoare,luving,hol, bucătărie cu separe, baie, balcon deschis, la etajul 2, centrala proprie,izolat, geamuri termopan , suprafața 75 m.p. Apartamentul este situat la curte, cu spațiu verde,grill în curte .Apartamentul ...

5 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Ap. 3 camere Mansardă din BCA | 69 mp Decomandat | Mobilat & Utilat
10

Vand apartament cu 3 camere, modern și spațios, situat la mansardă, cu o suprafață utilă de 69 mp, complet decomandat. Locuința este ideală pentru o familie sau pentru investiție, fiind gata de mutare (se vinde complet mobilat și utilat). Spre deosebire de mansardele clasice, aceasta dispune de pod deasupra ...

1333 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare
10
3

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie
9
1

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie

Apartament spațios zona Dorobanți , deosebit,105 mp etaj 4 și 5 ,pod deasupra cu țiglă l,iber ,2 balcoane,2 bai Dispune de living open space cu bucătărie,baie ,balcon iar la etaj 2 dormitoare,baie cu cada și balcon .Apartamentul are centrala pe gaz ,vedere panoramica aproape de magazine, scoli,parcare ...

1162 EUR/m2 | 105 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
9

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Vând ap. cu 3 camere ( sau schimb cu garsonieră + diferența )
6
1

Vând ( sau schimb cu garsonieră situată la etajul 1 sau 2 + diferența ) , apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3, în zona Girocului (Calea Martirilor), într-un bloc anvelopat, aproape de pădurice. Apartamentul este foarte spațios, având și un coridor lung ce pleacă dinspre sufragerie, ...

1905 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1
10
7

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1

Vand apartament 3 camere decomandat,confort 1 pe doua parti compus din 3 camere cu doua balcoane inchise , 2 bai o bucatarie mare si un hol in Z. Apartamentul esre la etajul 2 dintr-un bloc cu 5 etaje si anvelopat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport si la 1 min scola gen .27 si ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat
10
10

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat ,confort 1 situat pe doua parti la etajul 2 in Calea Sagului pe strada Frunzei Blocul este anvelopat este situat intr-o pozitie foarte buna. Apartamentul are 3 camere ,2 bai,2 balcoane inchise ,1 bucatarie mare si un hol in Z .Apartamentul este izolat si pe interior ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac
8

Vând apartament modern 3 camere în Kiriac

Proprietar, vând apartament 3 camere ( 64 m + 2 balcoane mari, unul inchis - 4 m, altul deschis- 5 m). Compartimentatare: 3 camere, 2 bai, 2 holuri. Apartamentul este zugrăvit în alb în urmă cu o lună și se vinde mobilat utililat sau liber, în funcție de preferințe se negociază prețul. Dotări: centrală ...

2109 EUR/m2 | 64 m2

Dumitru%2bKiriac, Timisoara, Timis

Direct dezvoltator- 3 camere, 70.7mp utili + 25mp utili terasa, 130.000 euro TVA si parcare inclusa!
10
7

Vand apartament 3 camere in bloc nou cu 6 apartamente, etaj 2, 70.7mp utili + 25.5mp utili terasa acoperita, 2 bai, 2 apartamente pe nivel, pret 130.000 euro, zona Torontalului - Metro 2, tel Date tehnice: - Panouri solare pentru apa calda menajera - Caramida porotherm 25cm WIENERBERGER - Termosistem ...

1831 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
3

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 2, suprafata generoasa, str. Harniciei
10

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui imobil din zona Calea Sagului, pe strada Harniciei. Apartamentul are o suprafata utila de 65 mp, balcon spatios de tip logie, baia este cu geam, debara la bucatarie, centrala termica, orientare spre zona verde a ...

1508 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere, zona Soarelui
10
2

Vand apartament 3 camere, zona Soarelui

Proprietar ofer spre vânzare apartament deosebit, decomandat, cu 3 camere și 2 băi, situat în zona Soarelui Apartamentul este amplasat la etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație excelentă acces rapid la toate facilitățile: ...

2000 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
15

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea