Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
3

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1462 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat 67 mp   Ripensia Olimpia   mobilat, 2 băi   Direct proprietar
11
2

Apartament 3 camere decomandat 67 mp Ripensia Olimpia mobilat, 2 băi Direct proprietar

Vând apartament 3 camere decomandat, 66,7 mp, zona Sala Olimpia Aleea FC Ripensia, Timișoara. Apartament spațios pe etaj 2, cu 2 băi (rar în 3 camere!), ideal pentru familie sau investiție în zonă liniștită, semicentrală. Vânzare directă de la proprietar. Fără comision agenție. Preț: 139.000 EUR ...

2075 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
10

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

de vânzare

de vânzare

Loc Dumbravita,et 2,vedere pe 2 parti,2 balcoane, 2 locuri de parcare. Apartamentul este foarte frumos,cine doreste, detalii si foto in privat. Va rog sa-mi scrieti,si va contactez eu.

2014 EUR/m2 | 69 m2

Timisoara, Timis

unicat,CENTRAL,3cam+garaj+boxa TM decomandat 80mp+30mp teren in folosinta in CF 150k euro
10
7

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

vand apart 3 cam 67mp utili
7
1

vand apart 3 cam 67mp utili

Vă oferim spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata apropiere ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR! Vand apartament  3 camere zona Lipovei
9
5

PROPRIETAR! Vand apartament 3 camere zona Lipovei

Proprietar vând apartament în zona Lipovei cu 3 camere decomandat 66m utili, etaj 4 4, bloc construit în 1986, baie cu geam,pereții izolați,aproape de școli, grădinițe, misloc de transport în comun, Mall.CENTRALA PROPRIE PE GAZ,AER CONDIȚIONAT=în bucătărie și în dormitor. Mai multe detalii la telefo ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

unicat, proprietar,TM CENTRAL,3cam+garaj+boxa decomandat,80+30mp teren in folosinta in CF,150.000 e
10
14

unicat, proprietar, Timisoara CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp+30mp teren in folosinta IN CF 150.000 euro Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Direct de la proprietar - Apartament cu 3 camere pe Take Ionescu
10
15

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, semidecomandat, 69 mp utili si un balcon deschis de 8.5 mp, la etajul 6 din 10, pe bulevardul Take Ionescu. Apartamentul este proaspat renovat de la rosu, dotat cu geamuri tripan, usi porta doors, centrala proprie, aer conditionat, combina frigorifica, cuptor, ...

2464 EUR/m2 | 69 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat
10
9

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat

Vand apartament 3 camere decomandat ,confort 1 situat pe doua parti la etajul 2 in Calea Sagului pe strada Frunzei Blocul este anvelopat este situat intr-o pozitie foarte buna. Apartamentul are 3 camere ,2 bai,2 balcoane inchise ,1 bucatarie mare si un hol in Z .Apartamentul este izolat si pe interior ...

1616 EUR/m2 | 73 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1
10
6

Proprietar vand apartament 3 cam decomandat confort 1

Vand apartament 3 camere decomandat,confort 1 pe doua parti compus din 3 camere cu doua balcoane inchise , 2 bai o bucatarie mare si un hol in Z. Apartamentul esre la etajul 2 dintr-un bloc cu 5 etaje si anvelopat. Apartamentul este aproape de mijloacele de transport si la 1 min scola gen .27 si ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare Aradului
10

Apartament 3 camere de vânzare Aradului

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Calea Aradului Strada Liniștei, una dintre cele mai căutate și accesibile zone din Timișoara. Apartamentul are o suprafață de 65 mp și este compartimentat eficient astfel: * 2 dormitoare * living spațios * bucătărie separată * 2 băi Locuința ...

1845 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament
8
1

Proprietar vand apartament

Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat Specificații Suprafata utila 75 Numar camere 3 camere Etaj Parter Compartimentare Decomandat Anul constructiei 1982 Descriere De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 75 mp, Locuința se află in zona Girocului pe strada Dr.Ioan ...

1730 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona buna | apartament nou |
8
1

Vă ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în bloc izolat termic exterior, în zona Calea Urseni. Etaj 3 din 3. Suprafață utilă: 70 mp + 2 balcoane cu suprafață totală de 15 mp. 1 baie cu cabină de duș. Loc de parcare inclus în CF. Apartament nou, locuit aproximativ o lună. Se vinde mobilat ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea