Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
3

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere renovat zona badea cartan
20
10

3 camere renovat zona badea cartan

DE VANZARE APARTAMENT 3 CAMERE CO O SUPRAFATA DE 72 MP , ZONA BADEA CARTAN , SEMIDECOMANDAT, ET 2, MOBILAT, 2 BAI, 2 BALCOANE, CU GARAJ SUB BLOC SI BOXA IN CF. PRET 140.000 EURO TELEFON. 0723674418

1944 EUR/m2 | 72 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

vind apartament cu 3 camere decomandat confort sporit cu doua bai in Calea Martirilor fosta Giroculu 4

vind apartament cu 3 camere decomandat confort sporit cu doua bai in Calea Martirilor fosta Giroculu

vind apartament cu 3 camere decomandate, confort sporit cu doua băi în Calea Girocului

1603 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament  3 camere, parter, zona Lipovei, direct de la proprietar
10
12

Apartament 3 camere, parter, zona Lipovei, direct de la proprietar

De vânzare direct de la proprietar: Apartament 3 camere, parter, renovat, mobilat, zona liniștită, Calea Lipovei in apropiere de Piata Noua, acces facil la mijloace de transport in comun, scoala, gradinita, parcare, Iulius Mall. Detalii: -Suprafata utila: 61 mp -Etaj: parter -Numar camere: 3 -Numar ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
9

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat, centrala, terasa, Gheorghe Lazar
5
5

Proprietar vand apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona intersectiei dintre Gheorghe Lazar si Circumvalatiunii. Rog respectuos sa nu ma contacteze agentiile imobiliare. Apartamentul este amplasat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si 2 apartamente pe nivel. Blocul beneficiaza de acoperis ...

1683 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand ap 3 camere Timisoara (Lipovei)
5
5

Proprietar vand ap 3 camere Timisoara (Lipovei)

proprietar vand Apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane Mobilat & Utilat Zona Lipovei, Timișoara Cauți un loc care să te facă să te simți acasă din prima clipă? Dacă îți dorești un cămin luminos, generos, modern și gata să te muți, acest apartament poziționat într-una dintre zonele ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

SAD CABINET medicina de familie Simion Barnutiu - Lorena
10
1

SAD CABINET medicina de familie Simion Barnutiu - Lorena

De vanzare un Spatiu cu Alta Dstinatie in zona Simion Barnutiu -Telegrafului - Lorena, SAD ce este cu destinatia de Cabinet Madicina de Familie. Cabinetele sunt functionale in acest moment si sunt dotate si compartimentate dupa toate normele in vigoare ceea ce permite potentialului cumparator sa desfasoare ...

1848 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 3 camere tip penthouse cu terasa de 56 mp
10
3

Proprietar, vand apartament 3 camere, tip penthouse cu 2 dormitoare din care unul cu balcon de 4,7 mp si un living generos, imbinat cu bucataria prin locul de luat masa. Apartamentul dispune de o baie de servicu si o baia mare cu cada cu aerisire naturala(fereastra). Terasa apartamentului este ceea ...

4214 EUR/m2 | 70 m2

Badea+Cartan, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, Isho, Bloc RA
10
1

Apartament 3 camere, Isho, Bloc RA

Apartament decomandat, 2 dormitoare, living si bucatarie openspace, 2 bai, terasa de 5 mp, etajul 14, suprafata utila este de 73,90 mp. Apartamentul se afla in blocul RA, cartier ISHO, blocul turn de langa raul Bega, cu verere la rau si vedere laterala la parcul Isho. In bloc se afla Worldclass isho. ...

4324 EUR/m2 | 74 m2

Centrala, Timisoara, Timis

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat
5
1

Modern Dorobantilor 110 mp 2 nivele Renovat

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1090 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Boavista -Olimpia ap. 3 camere
5
21

Boavista -Olimpia ap. 3 camere

Am ap 3 camere de vinzare zona Olimpia Boavista ,turn ,et 5 din 10,semidecomandat, S,utila 72 mp. 3 parti ,lift nou semiimbunatatit,125000euro, posibil rate 3-5 ani acte la zi, mobilat ,ideal investitie inchiriere, ocupabil,cheltuieli intretinere mici,aproape de Complexul Studentesc., Incalzire: Incalzire ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

STADION, Timisoara, Timis

vand apart 3 cam 67mp utili
7
3

vand apart 3 cam 67mp utili

Vă oferim spre vanzare apartament 3 camere situat la etajul 2 din 4 , îstr Harniciei,,situat într-o zonă liniștită și plină de verdeață, la 1 min de loc de joaca și grădiniță, școală la 5 minute ,magazine alimentare și piața , farmacie la 5 min , aproape de mijlocele de transport , mall în imediata apropiere ...

1537 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat
10
2

De Vînzare Apartament 3 Camere Confort 1 Decomandat

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.

1753 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro
10
11

unicat,proprietar,CENTRAL3cam+garaj+boxa confort I,decomandat 80mp+30mp TM 150.000 euro Specificații: Decomandat, confort 1 Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat
5

Proprietar vând apartament decomandat

Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...

1594 EUR/m2 | 64 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere
5
17

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere, baie si bucătăria complect renovate, conf. imagini, parchet lemn masiv, termopane inclusiv la balcon, instalatie incalzire cupru, termostate la calorifere, incalzire centralizată, de la oraș. Zona Spital Judetean.

1805 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea