Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii
8
2

Apartament cu 3 camere de vanzare - Circumvalatiunii

Apartamentul este structurat astfel: - Bucatarie; - 3 Camere - Baie; - Hol; - Balcon si are dupa amiaza umbra. Finisajele interioare sunt moderne: - Usa intrare: metal; - Usi interioare: celulare; - Tamplarie ferestre: pvc; - Podele: parchet, gresie. Apartamentul se afla la etajul 3 intr-un bloc ...

1567 EUR/m2 | 67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1411 EUR/m2 | 56 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona buna | apartament nou |
8
1

Vă ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în bloc izolat termic exterior, în zona Calea Urseni. Etaj 3 din 3. Suprafață utilă: 70 mp + 2 balcoane cu suprafață totală de 15 mp. 1 baie cu cabină de duș. Loc de parcare inclus în CF. Apartament nou, locuit aproximativ o lună. Se vinde mobilat ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Propietar, apartament 3 camere decomandat, 72 mp, partial mobilat si utilat
10
1

Proprietar, vand apartament cu 3 camere decomandat, 72 mp, 2 bai(1 grup sanitar), partial mobilat si utilat ( bucataria mobilata si utilata, dulapuri tip dresing pe hol). Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis de tigla cu o inaltime de peste 2m. ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament
8
1

Proprietar vand apartament

Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat Specificații Suprafata utila 75 Numar camere 3 camere Etaj Parter Compartimentare Decomandat Anul constructiei 1982 Descriere De vanzare apartament decomandat cu 3 camere, cu o suprafață utilă de 75 mp, Locuința se află in zona Girocului pe strada Dr.Ioan ...

1730 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ocazie unică! Proprietar vând urgent apartament 3 camere vis-a-vis de Shopping City. Negociabil!!
10
11

PROPRIETAR, vând urgent apartament zona Steaua, vis-a-vis de Shopping City, 65mp, 3 camere decomandate, 2 bai (1 baie cu vana) et4 5, spatiu de depozitare generos(pod inalt cu posibilitati de mansardare 40mp), cu vedere spre parc, bucatarie prelungita cu balcon inchis cu termopan(intrare in balcon din ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare
5
3

Apartament 3 camere de vanzare

Spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul are vedere pe ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere DECOMANDAT | Etaj 1 | 2 băi | Calea Aradului | FOARTE SPAȚIOS
9
1

Apartament 3 camere decomandat | 2 băi | Etaj 1 | Calea Aradului O oportunitate rară într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Calea Aradului. Acest apartament decomandat se remarcă prin spațiul generos, compartimentarea inteligentă și poziționarea excelentă, fiind alegerea ideală atât ...

1863 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

apartament zona lipovei
8

apartament zona lipovei

Apartament spatios de 61 mp la etajul 4 cu 3 camere,2 balcoane si boxa de depozitare, mobilat si utilat in care te poti muta imediat , fara investitii suplimentare. La cativa pasi de Scoala Generala Nr. 7, cresa si gradinita, in imediata apropiere de Iulius Mall, statii de transport, parcuri si numeroase ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament
7
1

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin
10
8

Vând apartament cu 3 camere la casa, Iosefin

Sufragerie cu semineu pe lemne, centrala, demisol amenajat, pod, curte 35 mp, nou renovata, situata la 200 m de statia de tramvai, 800 m fata de piata Iosefin. Contact dupa ora 16:00.

1712 EUR/m2 | 73 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

apartament 3 camere
8

apartament 3 camere

Proprietar, vând apartament cu 3 camere în zona Girocului. Apartamentul se află într-o zonă liniștită, aproape de școală, grădiniță, parc, magazin și mijloc de transport în comun, la mansarda unui bloc cu 4 etaje. Suprafața utilă este de 70,39 mp, apartamentul fiind împărțit pe două nivele și compartimentat ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
4

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1910 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, et 2 , parcul Clăbucet, Dâmbovița, Sagului
10
6

Vând apartament 3 camere decomandat în bloc izolat, et 2 , doua bai , doua balcoane , bucatarie mare 85 m2 . Renovat , termopane , centrală proprie , aer condiționat, parchet laminat , uși schimbate . Se vinde mobilat și dotat . Exclus intermediari .

1647 EUR/m2 | 85 m2

Sagului, Timisoara, Timis

apatament zona Bucovina
9

apatament zona Bucovina

ap 3 cam , 2 băi , 2 balcoane închise , termopane , centrală ..renovat

1625 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean
12
4

vând apartament cu trei camere lângă Spitalul Județean

Proprietar vând apartament cu trei camere semidecomandat, complet mobilat și utilat, lângă Spitalul Județean , la două minute de stațiile de tramvai și troleibuz, in apropiere școli și grădinițe,bănci,, Market,farmacii, parcuri etc. Detalii la tel.

1867 EUR/m2 | 60 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Proprietar- Apartament 3 camere, 2 baii, balcon inchis calea ARADULUI
10
5

Proprietar FARA AGENTII! Apartament cu 3 camere situat la etajul 3 4, renovat recent. Zona Calea Aradului langa piata Verde, Garda de Mediu. Se vinde asa cum il vedeti in imagine complet mobilat. Totul este nou, mobila facuta la comanda. Toate camerele au ruloruri acctionate electric cat si de pe telefon. Parchetul ...

2500 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea