Apartamente 3 camere Timisoara Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 79.2 mp utili,etajul 1-zona Aradului
10
6

ID Intern: P665 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 1/5, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

2424 EUR/m2 | 79 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan
10
1

Vand 3 camere decomandate complex -vasile parvan

Vand 3 camere decomandate, vedere pe 2 parti , 68 mp utili+2 balcoane, etajul 3, boxa la subsol, acte la zi, accept credit bancar, centrala proprie, scara curata, ocupabil imediat, 156000 euro usor negociabil, tel.07 arata numarul

2294 EUR/m2 | 68 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartment 3 camere Cetății
10
6

Apartment 3 camere Cetății

Vând apartament 3 camere decomandat renovat de la 0. Izolație interior și urmează exterior plătit de UE. Instalație electrică cupru. Încălzire proprie cupru centrală în condensare. Aer condiționat instalat cu extern în curtea interioară. Uși culisante. Mobilat utilat complet. Doua lifturi. Boxă la subsol ...

1837 EUR/m2 | 68 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Cladire istorica, apartament 3 camere, 78.87 mp, zona Maria
13
2

Cladire istorica, apartament 3 camere, 78.87 mp, zona Maria

Blitz vă propune situat pe o stradă liniștită, în zona Pieței Maria, într-o clădire istorică îngrijită, cu acoperișul deja refăcut, acest apartament de 3 camere, aflat la etajul 1, îmbină perfect farmecul trecutului cu confortul prezentului. Încă de la intrarea în clădire simți atmosfera acelor vremuri ...

2219 EUR/m2 | 79 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 100 mp, zona Brâncoveanu
10

Apartament 3 camere, 100 mp, zona Brâncoveanu

Blitz vă propune spre vânzare, un apartament cu 3 camere, 2 băi , bucătărie închisă, 100 mp, situat la curte comună in apropierea pietei Iosefin. Apartamentul are in fată o terasă mică. În curte sunt încă 5 proprietari, liniștiți. Vă așteptăm la vizionare. Cod ofertă / ID BLITZ: P162701

1450 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

3 Cam-3 Min de Spitalul Judetean-Mobilat-Utilat-67MP-125.000 Euro!
13

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Girocului , este asezat central, la o distanta de 3 minute de Spitalul Judetean Timisoara, respectiv 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 48 mp, zona Sagului
10

Apartament 3 camere, 48 mp, zona Sagului

BLITZ îți propune dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă liniștită, dar aproape de tot ce contează, acesta poate fi exact ce cauți! Situat în zona Șagului, într-o locație retrasă de la strada principală, apartamentul oferă liniște, intimitate și confort, fiind perfect atât pentru o familie, ...

1938 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Lipovei | Et 2 | Investitie
9
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament superb cu 3 camere, decomandat, situat în zona Lipovei, în apropiere de Strada Holdelor – o locație excelentă, apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea față de toate punctele importante ale orașului. Apartamentul este amplasat ...

1966 EUR/m2 | 61 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 66 mp, 2 balcoane, zona Aradului
8

Apartament 3 camere, 66 mp, 2 balcoane, zona Aradului

BLITZ va propune spre vanzare un apartament spațios și foarte bine întreținut, situat în zona Aradului, la câteva minute de Iulius Town, într-o zonă apreciată pentru accesibilitate și confort. Locuința se remarcă prin finisajele de calitate și investițiile realizate în timp, fiind ideală atât pentru ...

2091 EUR/m2 | 66 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 134 m patrati, Timișoara zona Sinaia direct de la proprietar
10
8

Direct proprietar fără comision, apartament de vânzare parțial mobilat, ideal pentru o familie mare , este foarte spațios, 4 camere, bucătărie, cămară spațioasă, 2 bai cada si dus plus o toaleta de servici, coridor foarte mare, 134 m2, etajul 2, este intr-o clădire cu valoare istorică foarte aproape ...

1836 EUR/m2 | 134 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, Braytim
1

Apartament 3 camere, 70 mp, Braytim

Blitz vă propune spre vânzare, un apartament cu 3camere, situat la etajul 2, 70 mp utili Detalii și dotări: Încălzire în pardoseală – confort sporit în fiecare cameră . Compartimentare practică, cu living spațios și bucătărie deschisă, 2 dormitoare, 2 băi. Finisaje moderne și atenție la detalii ...

2650 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere, 52mp utili, etaj 4/7 - Zona Ultracentrala
10
1

D: P2602 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 52 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+7, anul constructiei 1970. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele de transport in comun. -Zona ...

3788 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament modern, 3 camere, 67 mp utili, etaj 2 - Zona Lipovei
8

ID:P2597 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 67 mp utili, etaj 2 intr-un imobil situat intr-una dintre cele mai apreciate zona din Timisoara - Zona Lipovei. Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin calorifere si clima pentru confort in ...

2157 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere cu gradina in imobil nou in Timisoara
9
7

Apartament 3 camere cu gradina in imobil nou in Timisoara

Constructor vand apartament ,3 camere 85 mp utili ,la parter cu gradina de 60 mp,compus din 2 dormitoare, 2 bai, living, bucatarie inchisa, in suprafata de 85 mp utili si 60mp terasa, situat in Timisoara str. General Magheru. Imobilul este construit din fundatii beton ,stalpi si grinzi beton,caramida ...

797 EUR/m2 | 148 m2

Plopi, Timisoara, Timis

DENYA FOREST,Apartament 3 camere, 70 mp, 2 bai, loc parcare- Zona Lipovei
20

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere in COMPLEXUL DENYA FOREST , situat la etajul 8 intr-un bloc cu 11 etaje ( constructie 2015 ) , in Zona Lipovei. Apartamentul are o suprafata utila de 70 mp + o terasa de 6 mp , compartimentati astfel: - hol - living cu iesire ...

2141 EUR/m2 | 70 m2

lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere - etaj 2- 64 mp, terasă 15 mp, zona Ronat
8

Blitz vă propune spre vânzare un apartament spațios și luminos, situat într-un ansamblu exclusivist din zona Ronaț, Timișoara. Proprietatea are o suprafață utilă de 64 mp, este amplasată la etajul 2/3 al unui bloc construit în 2010 și beneficiază de lift, curte interioară închisă și loc de parcare ...

2280 EUR/m2 | 65 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Soarelui
10

Apartament 3 camere, 68 mp, zona Soarelui

Blitz vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona Soarelui, cu acces facil către mijloace de transport, magazine, parcuri și alte puncte de interes, la câteva minute de mers pe jos până la Sud Plaza. Apartamentul este la mansardă, construită in 2013, se află într-un ...

1324 EUR/m2 | 68 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 71 mp utili, compartimentare ideala - Timisoara
9

ID:P2566 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 71 mp utili, situat la etaj 1/4 intr-un bloc cu lift, construit in anul 2026. Apartamentul dispune de o terasa de 9.88 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala si clima montata ...

1789 EUR/m2 | 71 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Decomandat Aradului Piața Verde
1
31

Apartament 3 camere Decomandat Aradului Piața Verde

Vândut In exclusivitat In ceea mai bine contact la utilități urbane, facultăți, școli, grădinița, la 10 minute de Iulius Town Apartament 3 camere decomandat Etaj 1 60 mp Compartimentat astfel Hol intrare Bucătărie Baie cu vana Living generos luminos Camera mica Dormitor Având următoarele ...

1550 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat 67 mp  Olimpia
11

Apartament 3 camere decomandat 67 mp Olimpia

Va propunem spre vanzare apartament 3 camere decomandat, 66,7 mp, zona Sala Olimpia Timișoara. Apartament spațios pe etaj 2, cu 2 băi (rar în 3 camere!), ideal pentru familie sau investiție în zonă liniștită, semicentral Preț: 149.000 EUR negociabil Date apartament: Suprafață utilă: 63,3 mp + ...

2224 EUR/m2 | 67 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

3 camere cu 2 bai 70 mp utili bloc nou 2022 L.Rebreanu - Sp.Judeteran cu parcare subterana
8
1

Vand apartament modern, situat intr-un ansmblu rezidential modern cu parcare subterana inclusa. Parc de joaca propriu pentru copii si monitorizare video prntru siguranta. Constructie 2022. Bloc cu 2 lifturi. Apartament cu 3 camere + 2 bai, foarte spatios, cu suprafața generoasa de 70 mp, cu incălzire ...

2729 EUR/m2 | 70 m2

STADION, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, 65 mp utili  - Girocului
9
1

Apartament 3 camere, decomandat, 65 mp utili - Girocului

ID: P2574 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 65 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1980. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea